Psy

Alternatywne nazwy: Psy

Hounds - wieloosobowa gra komputerowa w trzeciej osobie, w tym thrillerze gatunku. Hounds gry, stworzona koreańskiego studia, zwłaszcza dla fanów ostrej walki z istotami pozaziemskimi. Które nie dają normalne życie. Masz tu jeden z grupy wojskowych, które są najpierw przyjść z pomocą zwykłych obywateli.

Nie traćmy czasu i jechać prosto na scenę, znane każdej grze, tworzenia konta z gry. Rejestracja gry Hounds, jak w każdej grze komputerowej, nie czynią wiele wysiłku i nie stwarzać problemy. Standard:

  • Napisz adres e-mail;
  • Wymyśl i zapisz hasło.

I znajdziesz się w świecie ciemności i grozy. Aby rozpocząć odtwarzanie psów gry, musisz stworzyć swoją postać. Zasadniczo masz standardowy zestaw mundurów i wyposażenia. Ale to jest plus, w całej rozgrywki można zmienić swój wygląd i broń, aż do drobnych szczegółów. Gra pozwala na wykonywanie darmowych gończe takich funkcji.

Będziesz miał ogromny wybór broni i sprzętu w ogóle. Twoja postać może walczyć sam i w zespole, który ułatwi rozgrywkę, ale nie dużo.

Jak Hounds gra online Twój towarzysz w grze może być twoim przyjacielem w realnym świecie.

Producenci pomyśleli dla najbardziej zagorzałych fanów walki potwory wielu trybów gry:

  • Tryb jednoosobowy;
  • Spółdzielnia;
  • Skala bitew;
  • Dla strzelców internetowych;
  • Zniszcz go.

Tryb Single - Twój spektakularna bitwa z samych kosmitów. Dość skomplikowany proces.

Spółdzielnia - walka ramię w ramię z przyjaciółmi. Ale staje się coraz przeciwników, co nie jest dużo łatwiejsze grupa bojowa.

Bitwy na wielką skalę - walka dzieje się w samym centrum miasta, gdzie roi się od potworów, wszystko, i istnieje wiele z twoich sojuszników.

Dla strzelców internetowych - jest znany graczom systemów do zwalczania obcych.

Zniszczenie go - Odmienne traktowanie na górze, może nie działać na wszystkich. Walka z wielkimi i potężnymi przywódcami obcych istot.

Z całej tej zabawki jest ogromny plus, jest jedna wada. Od gry w trzeciej osobie, można zobaczyć cały proces od ramienia. Twoja postać jest co prawie pokrywa cały ekran, to jest bardzo trudne do skupienia się na to, co dzieje się w trakcie gry. Ale to w końcu przyzwyczaić.

Podstawowa zasada gry - być zawsze z dużą ilością broni.

Mówi się, że grafika w Hounds gry, uderzając w jego realizm i wysoką jakość. Wieczny zmierzch, napięcie za rogiem - zawsze musimy mieć się na baczności. Ucieczka nie będzie działać - są wszędzie, i pragnąć śmierci. Fani nie widziałem przez długi czas zabawka horroru tak rzeczywistym. Muzyka jest także wykonuje swoją pracę i wkłada dreszcz na skórze. Gra jest coraz bardziej zyskuje chcąc zagrać coś z tego rodzaju.

Możesz zacząć grać psy gry. Musisz tylko zarejestrować się i jesteś wojownikiem w tym mrocznym świecie horroru. Miłej gry. Powodzenia, aby przeżyć!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi