Hunter Blade

Alternatywne nazwy: Łowca Hunter

Hunter Blade Online - jest multiplayer fabularna gra online. Znajdziesz się w świecie, który jest pełen niebezpieczeństw, stanie się jednym z łowców i będzie walczyć z potworami.

Odtwórz Game Hunter BladeVy zapytać, czy komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, więc

System operacyjny - Windows XP, Windows Vista, Windows 7.

RAM - 1 GB.

CPU - AMD3000 + lub Pentium ® 4 marca. 0. GHz

Dysk twardy - 4 GB.

Karta graficzna - ATI X1300 lub NVIDIA 6600.

Wersja DirectX - DirectX 9.

Szybkie połączenie z Internetem.

Hunter Blade można grać za darmo na oficjalnej stronie internetowej.

W Hunter Blade Rejestracja jest bardzo prosta i nie trwa długo, do tego trzeba:

1. Odwiedź oficjalną stronę gry.

2. Na stronie, kliknij przycisk «Śpiewajcie się».

3. Wprowadź swoją nazwę użytkownika w grze.

4. Wpisz swój adres e-mail.

5. Wprowadź swoje hasło.

6. Wpisz swoją datę urodzenia.

7. Wpisz kod.

8. Zaznaczyć odpowiednie pole w sprawie umów z regułami gry.

9. Kliknij, aby utworzyć konto «Utwórz konto».

Cała gra Hunter Blade jest zbudowany na zasadzie polowania w czasach starożytnych. Można polować nie tylko zwierzęta, które są obecnie wymarły, ale potwory, które mają inny obraz. Polowanie się odbędą się w różnych miejscach: w tropikach, lasy, dżungle, a nawet lodowce. Jesteś na najlepszej drodze można spotkać zarówno dinozaury i smoki, więc być gotowi do spełnienia wszelkich dawnych mieszkańców Ziemi.

Po wejściu do gry, można wybrać jedną z proponowanych standardowych znaków, a także wszelkiego rodzaju broni. Ponadto możesz wybrać swoją postać żadnych ubrań, z łaciny, kończąc codzienne ubrania. Być przygotowani na to, że polowanie może również wpływać warunki atmosferyczne, może być obfite opady śniegu, które mogą zmniejszyć widoczność.

Hunter Blade jest zaprojektowany w stylu 3D, więc grafika i cała gra jako całość nie pozostawi obojętnym, a wszystkie wyglądają bardzo realistyczne krajobrazy.

Hunter Blade ma swój własny czat i forum, z którego będzie można nie tylko do komunikacji, ale także, aby znaleźć odpowiedzi na pytania, które mogą wystąpić w trakcie gry.

Poziom swoje życie i że z przeciwnikiem jest zawsze wyświetlany na ekranie, wypełnić standard życia jesteś może w każdej chwili i zawsze będzie w stanie wiedzieć, kiedy się zatrzymać walkę, ale bądź przygotowany na to, że nie wszystkie zwierzęta są gotowe natychmiast opuścić pole bitwy, smoki zaatakują cię aż do ostatniej chwili.

Hunter Blade można grać zarówno sam i ze znajomymi, tworzenie uniwersalnych komend i walczyć z potworami wyższym poziomie.

Hunter Blade jest odpowiedni dla osób o różnej kategorii wiekowej, możesz grać z całą rodziną i stworzyć klan dawnych myśliwych, a także do pomocy w polowaniu możesz pomóc niektóre udomowione zwierzęta.

Jeśli lubisz przygody i chcesz spróbować się w roli myśliwego, to nie marnuj czasu, stwórz swoją postać i grać w Hunter Blade.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi