Idle Heroes na PC

Alternatywne nazwy: Bohaterowie Idl

Pobierz Idle Heroes na PC - bitwy drużynowe i nie tylko

Game Idle Heroes jest odpowiednie dla tych, którzy kochają gry RPG, ale tak naprawdę nie lubią biegać po mapie i wykonywać zadań. Znajdziesz tutaj ponad 300 różnych bohaterów o różnych umiejętnościach, które możesz zebrać w grupie i kopać potwory i bossów. Gra nie jest nudna, ale uzależnia od dłuższego czasu. Każdy bohater jest wyjątkowy i ma własne umiejętności i zdolności. Właściwa kombinacja pozwoli ci stworzyć niezwyciężoną grupę bojową.

Idle Heroes zaczyna się od kilku minut treningu. Opowiedzą ci o podstawach gry, bitwach, typach i atrybutach bohaterów, ich zatrudnianiu i pompowaniu. Dlatego dokładnie przejrzyj szkolenie. Na początkowym etapie nie będziesz miał wielu możliwości i funkcji, które otwierają się na kolejnych etapach gry. Zalecamy szybkie rozpoczęcie podnoszenia poziomu konta. Cechy budynku:

 • Bydło - wysyłaj zespoły bohaterów do bitwy, aby przeprowadzić automatyczną farmę i walczyć z mobami. W bitwach możesz zdobyć doświadczenie, perfumy, złoto i ekwipunek. Nadal jest szansa na zdobycie podwójnej nagrody.
 • Test of the Brave - ciągłe walki z graczami na innych serwerach gry. Zbierz grupę i dołącz do bitwy. Pamiętaj, że po każdym etapie zdrowie twojej grupy nie jest przywracane.
 • Wieża zapomnienia - wewnątrz wieży znajdują się różni strażnicy, pokonaj ich i zdobądź masywne kamienie i wyposażenie. Na niektórych piętrach istnieje szansa na zdobycie bohatera z 5 gwiazdkami.
 • Arena - walcz z innymi graczami na arenie. Wygrywaj, zdobywaj punkty i darmowe diamenty. Test mistrzów rozpoczyna się w piątki - powinien zostać tylko jeden. Otrzyma główną nagrodę godną mistrza!
 • Magiczny krąg to najszybszy sposób na zdobycie nowych bohaterów. Zbierz więcej serc lub zwojów znajomych, aby uzyskać bezpłatne połączenie z bohaterem. Kiedy krąg jest wypełniony energią, automatycznie otrzymujesz 5 * bohatera.
 • Krąg stworzenia jest jedynym sposobem na zwiększenie sławy bohatera. Zbierz niezbędne zasoby i materiały, aby ulepszyć.
 • Ołtarz - pochłania niepotrzebnych bohaterów. W zamian otrzymujesz duchy bohaterów, kamienie postępu bohatera, pył i kamienie duszy. Kamienie duszy można wymienić na bohaterów w sklepie odbudowy. Kamienie można również uzyskać z pakietów wydarzeń.
 • Forge - Stwórz wysoki poziom wyposażenia dla swoich postaci. Należy pamiętać, że sprzęt znajdujący się w kuźni nie jest wyświetlany.
 • Loteria - zbieraj monety loterii, zakręć bębnem i wygraj cenne nagrody.
 • Czarny rynek - tutaj możesz kupić duchy bohaterów, kamienie postępu bohaterów, fragmenty bohaterów, sprzęt, przywoływać zwoje, bilety na arenę i loteryjne monety.
 • Widzące Drzewo - Przywoływaj bohaterów z określonego obozu za pomocą Klejnotu Widzącego. Bohaterowie 4-5 gwiazdek. Zdobądź także odłamki 5 * uniwersalnych bohaterów. Każde połączenie daje dodatkowe życzenie widzowi. Chcę pozwolić bohaterowi jednego obozu na zmianę. Możesz zmienić bohaterów 4-5 gwiazdek.
 • Tawerna - w tawernie wykonuj zadania z pomocą swoich bohaterów i odbierz nagrodę. Zadania mają różną trudność. Trudniejsze zadanie, wyższa nagroda, ale do jego wykonania potrzebni są silniejsi bohaterowie.

Wszyscy bohaterowie w grze należą do różnych obozów, w tym 6 elementów: ciemności, fortecy, otchłani, lasu, cienia i światła. Cień i światło mają przeciwko sobie premię do ataku, pozostałe obozy przed nimi nie mają żadnych bonusów. Ciemność bije fortecę, forteca bije otchłań, otchłań lata, las pokonuje ciemność.

Idle Heroes - Wyjątkowa impreza wielkanocna - Wielkanocna piłka

Użyj młotka, aby rozbić jajko i zdobyć w nim prezent. Istnieją trzy rodzaje młotów i jaj:

 • Drewniany młot rozbija zwykłe jajko; zawiera zwoły przywołania, złote młotki, monety o długości 1 m, części skórek dla bohaterów.
 • złoty młot - złote jajko; zawiera części legendarnych bohaterów, legendarny ekwipunek i diamentowe młotki.
 • diamentowy młot - diamentowe jajko; zawiera tylko najlepszych najlepszych bohaterów, ten sam ekwipunek i artefakty.
Godne

nagród, idź!

Pobieranie Idle Heroes jest proste, kliknij zielony przycisk, zainstaluj emulator Androida BlueStacks i już w nim graj w Idle Heroes na Androidzie.

 

Pobierz Idle Heroes na PC

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi