Impact Winter

Alternatywne nazwy: Impact Winter

Impact Winter Game: Global Catastrophe

Autorzy książek, filmów i gier nieustannie rzucają temat post-apokalipsy. Rozwijają go, za każdym razem wymyślając nową stronę, zachęcając widzów, czytelników lub graczy do bycia wspólnikami, a raczej bohaterami przeżywającymi przygody na własną rękę. Jakie decyzje w sytuacji katastrofy będą poprawne i czy będziesz w stanie znaleźć właściwe odpowiedzi i podjąć niezbędne działania? Gra Impact Winter od dewelopera i wydawcy w jednej firmie. Mojo Bones stawia graczy w sytuacji, w której ich działania mają bezpośredni wpływ na przyszłe wydarzenia.

30 dni przetrwania.

"Wpływ zimy", dzięki czemu możesz przetłumaczyć oryginalny tytuł. Mróz zakucił wszystko dookoła, spadając na ziemię, gdy uderzyła w niego asteroida. Doprowadziło to do globalnego spadku temperatury, prawie wszystkie zwierzęta i ludzie zmarli. Tylko garstka ocalałych znalazła schronienie w zrujnowanym kościele, a reszta została pogrzebana pod grubą warstwą lodu.

Kiedy zaczniesz grać w Impact Winter, będziesz działał w imieniu bohatera, któremu towarzyszy latający dron. Dron otrzymał słaby sygnał, że zespół ratunkowy przyjeżdża do miasta, ale będzie mógł dotrzeć do strony dopiero po 30 dniach. Jest to czas, który musimy utrzymywać za wszelką cenę, a resztę pomagać.

Historia najdłuższej zimy.

Aby zostać uczestnikiem wydarzenia, musisz pobrać Impact Winter. Teraz działaj, pamiętając główną misję oczekiwania na ratowników. Pewnego dnia spotkasz grupę ludzi i staniesz się jej przywódcą. Nie możesz powiedzieć, że będziesz posłuszny bez pytania, ale na pewno będziesz miał na nie wpływ, chociaż trzeba będzie się tego nauczyć.

  • Bohaterowie mają unikalną wiedzę i umiejętności, które przydadzą się w rozwiązywaniu określonych problemów.
  • Czasami ludzie zniechęcają się i nie chcą nic robić. Twoim zadaniem jest utrzymanie wysokiego poziomu morale.

Okresowo sytuacja jest skomplikowana, ponieważ warunki pogodowe wciąż się pogarszają. Czując głód i zimno, każdy się złamie, ale gdy to nastąpi, ludzkość przegra. Postaraj się znaleźć sposób na wsparcie nadziei najlepszego dla wszystkich członków zespołu, nie pozwalając, aby poziom nastroju spadł poniżej zera.

Aby skutecznie grać w Impact Winter, musisz odkrywać świat takim, jaki jest teraz. Są to ruiny, ale są w nich ukryte przydatne rzeczy, które z pewnością można wykorzystać. Może to być wszystko:

  • Food
  • Clothing
  • Arkusze
  • Mecze
  • Light Checkers
  • Firearms

Każdy szczegół może odgrywać ważną rolę tylko raz. Bądź kreatywny i nie wiadomo skąd, coś się narodzi. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, szczególnie w nocy, gdy dzikie psy lub gangi maruderów polują. Najlepiej nie przecinać się z nimi, ale gdyby się spotkali, nie zaszkodzi mieć broń z zapasowym zestawem amunicji w rezerwie.

Kup Impact Winter - to absolutnie dokładnie utrzymane w ramach gatunku survival adventure. Fani takich testów pójdą na podbój niezbadanej przestrzeni niegdyś pięknej metropolii. Jest to wyzwanie dla cywilizowanego człowieka, który stracił nawyk walki o własne życie bez pomocy armii, policji i innych służb.

Przyjmując rolę przywódcy, nie wszyscy będą w stanie uzasadnić ten tytuł. Zamówienia już nie działają, a ty możesz polegać tylko na zaufaniu i autorytecie, które jeszcze nie zostały wygrane przez celowe działania. Będąc w kontakcie z bohaterami, albo znajdziesz najlepsze podejście do zachowania morale, albo nie. Pamiętaj jednak, że możesz przetrwać tylko razem.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi