Iris Online

Alternatywne nazwy: Iris Online

Iris Online - gra MMORPG online stylowy, które jest mieszanką gatunków fiction. Ten koreański gry tłumaczone na język rosyjski przez Mail. ru. Iris Online gra online z jej zwykle fantastyczna atmosfera publiczności anime zawodników dostępnych za darmo. Rejestracja Iris Online zabierze Cię z powrotem do średniowiecznej Europy, gdzie będzie dostępna z folkloru cygańskiego, zobaczyć architekturę miasta i cieszyć się kontemplacji kultury antycznej. Ten tajemniczy świat Romów owiana legendami, z piosenkami soulful melodii, majestatyczne zamki, turnieje rycerskie, luksusowe genialny kule sądowych i dziki taniec wokół ogniska pobudzi Państwa wyobraźnię. Jego smak marka kart tarota. Grają w gry jest bardzo ważne. Iris gra online, które każdy może zapewnić zatrudnienie do smaku. Dołącz do gry Iris Online nie zajmie dużo czasu. Wystarczy podać adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło. Klikając odnośnik Rejestracja, zgadzasz się na warunki korzystania z usługi, EULA, Odtwarzanie zasady i kary. Następnie należy pobrać i zainstalować klienta gry. Rejestracja Iris Online jest już minął, a staniesz się mieszkańcem ogromny kolorowy świat!

Tworzenie swój charakter, określić kolor, wybrać twarz i włosy. Zagraj w gry online Iris zacząć z cyrku, z podziałem na strefy. Tutaj trzeba się dostosować i nauczyć się zarządzać grę. Następnie oferuje przejażdżkę na jednym z trzech mocowań uporządkować grę zarządzania transportem. Nawiasem mówiąc, sanki wierzchowce w grze ponad 100 gatunków.

Gra Iris Online oferuje do wyboru jeden z trzech wyścigów. Tutaj są ludzie Feraly i Elfy. Zrozumieć, kto jest kim. Ludzie są potomkami "Tree of Life". Mają wielką moc i może stać się tak magów i wojowników. Wśród bojowników mają rycerze, gladiatorów i dowódcy, a wśród magów znajdziesz czarodziejów i kapłanów. Feraly - mieszanka ludzi i zwierząt. Obdarzony wielką siłą i zwinnością, że nie trzeba używać magii. Może stać się strażnicy (Shadow Hunter) i walki wręcz (Veteran, Berserk, Warrior). I wreszcie, Elfy. Jak bez nich w taki wspaniały, tajemniczy świat? Te strażnikami przyrody z wielkim intelektem jest wyjątkowo piękna i niesamowity wdzięk. Dostępne klasy elfy - it wędrowców i czarodzieje.

Zagraj w Iris Online będzie dużo łatwiejsze i bardziej interesujące, jeśli można zebrać wszystkie karty tarota. Znajduje się 22 dużych i 56 małych Karty. Mapy pomocy, aby uzyskać dostęp do lochów, pozwalają na zmianę wyglądu postaci doda różne unikalne umiejętności, daje szansę na zwiększenie zapasów. Gra posiada wiele różnych kombinacji kart.

Ale gry Iris elektroniczna jest ograniczona do gromadzenia kart. Wykonując zadanie pracy, odwiedzając jaskinie i lochy, polowanie potwory, otrzymasz cenne nagrody i doświadczenie. Z akumulacją doświadczenia, gracz zapoluchaet punktów umiejętności, które są rozmieszczone w specjalnych umiejętności.

Wiesz już, że do gry Iris Online - to znaczy, zwiedzanie jaskini. Oni, podobnie jak głównych kart tarota w grze 22. Niektóre wymagają pewnych działań lub kryteriów, aby kwalifikować się do wejścia. Na przykład, w miłośników jaskiniowych może wprowadzić tylko kilka postaci mężczyzn i kobiet. I wymaga, aby obie były w stanie przetrwać, inaczej zakończeniu przystanki Uruchom.

Także będą dostępne dla różnych obszarów walki. W systemie PvP, można zarobić punkty, doświadczenia i wirtualne pieniądze. Punkty można spędzić na zakup unikatowych rzeczy i niezbędnych elementów. Gra ma kilka trybów walki. Może to być prosty pojedynek, a zajęcie flanki i bitew zespołu. Na przykład, możesz brać udział w meczach. Będzie musiał walczyć w drużynie magazynowej. Jeden zespół jest pobierana do 15 graczy. Wygrana będzie zależeć zarówno od spójności i poszczególnych odtwarzacza.

Eyasoft koreańska firma ma pod opieką w Iris Online grać jak każdy, kto zdecyduje się spróbować swoich sił w MMORPG najwyższej klasy. Prosty interfejs i dostępne, wsparcie techniczne i dostępność informacji pomoże uniknąć problemów.

Szczęśliwa grasz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi