Wojny Jail

Alternatywne nazwy: Wojny Jail

Jail gry Wars - darmowa przeglądarka MMORPG przedmioty karnych. Jeśli jesteś zmęczony jest wzorowym obywatelem, który nigdy nie łamie litery prawa, to jest czas, aby zanurzyć się w wirtualnym świecie i stać się znany oszust. Począwszy Jail Wojny grać, znajdziesz się w otoczeniu agresywnych i niebezpiecznych przestępców. Razem będzie można przetrwać bunt w więzieniu, a nie opierając się administracji, że dołoży wszelkich starań w celu pacyfikacji bandytów. Pozostawiając za sobą wszystkich trudności i trudności, będzie przenieść wyżej i wyżej jako przedstawiciel nadzwyczajnych przestępców zawodowych. Wkrótce będzie sławny w kręgach własnej naturze, aby zarobić wiarygodność i będzie czuć się całkiem dobrze w tej roli. Przeżyj ekscytujące poczucie sukcesu, podnieść poziom adrenaliny we krwi, wysiewu na wypoczynek do ekscytującej gry!

Dołącz do społeczności przestępczej może być każdy. Wymagania systemowe dla przebaczenia gry. Pobierz również Ty nie musisz. Wystarczy utworzyć konto. Jail Wojny rejestracja jest w następujący sposób: wpisz swój adres e-mail, który będzie służył jako nazwa użytkownika, hasło jest przemyślane, przepisany kod z obrazka i kliknij przycisk "Utwórz konto". Bądź przygotowany na to, że akceptujesz zasady rejestracji i umowy w sprawie projektu. Następnie należy stworzyć postać. Powinien być określony między czterech istniejących konsorcjów: Cosa Nostra, bracia, bracia i czarny walki Straży. Każde konsorcjum posiada osobne jednostki. Po dokonaniu wyboru, należy zwrócić uwagę na nazwę swojej postaci, wybierz żądany głos, a następnie utworzyć wygląd do własnych upodobań (twarz, włosy).

W trakcie gry Jail Wojny on-line musi rozwijać swoją postać. Będziesz przejść pewnie przez kolejne poziomy, aż do najwyższego - 30. Z każdym kolejnym poziomem podboju naliczeniu trzy punkty i jeden punkt parametrów umiejętności. Oznacza to, że im więcej - tym silniejszy staje się bohaterem. Dopiero po 15 poziomie, stajesz się pełnoprawnym członkiem konsorcjum, a otrzymasz wiele korzyści. Na przykład, dostęp do wspólnego dziedzińca do konsorcjum tatuażami do wydarzenia "Bunt w więzieniu" i więcej.

Oczywiście, każdy z syndykatów swoje własne cechy, ale nie są umiejętności, które są dostępne do wszystkich członków konsorcjum. Mają wspólne umiejętności na aktywne i pasywne. A trzy gałęzie ogólnych umiejętności dają możliwość wyboru własnej drogi rozwoju. Umiejętności obejmują branże myśliwiec z silną ręką, czując, że poprzez szok, bitwa wściekłości, otwarte rany, serii pracy, i katem szał. Ten oddział ma spowodować maksymalne obrażenia. Jeśli chcesz mieć wysokie właściwości obronne, wybrać oddział ochroniarza, który obejmuje następujące umiejętności: trudne docelowych, inicjator, dezorientacja, renty, Kamień ściana, silne ciało, ostatni wysiłek, punkt krytyczny. Cóż talenty oddział zwany wspólnikiem celu efektywnego wykorzystania uzupełniających. Wraz z rozwojem tej gałęzi będzie dostępny do takich umiejętności, jak: pierwsza pomoc, gadatliwości, słaby punkt, nieszkodliwy, gospodarności, medic, precyzyjne obliczenia, sprytne sztuczki. Jak uczyć umiejętności w trakcie gry będziesz otwierać coraz więcej. Nawiasem mówiąc, można poprawić za jeden z trendów i uczyć się od wszystkich najbardziej konieczne.

Jeden z chłodnym chip, który szczyci gry Prison PANDORA - tatuaże. To ich obecność odróżnia bandytów od władz. Dlatego też, zawsze będziesz wiedzieć, własny rodzaj. Przy okazji, kiedy zdecydujesz się ozdobić swoje ciało jednej z symbolicznych ozdób do wyboru, co będzie. Ponad 1000 rodzajów tatuaży oferowane uwagę!

Odgrywają także gospodarstwa Jail Wojny , można użyć ogromny arsenał broni. Ponieważ trzeba walczyć różnego rodzaju albo trenera lub innych zawodników i toczącej się wojny między samymi syndykatów, nie można zrobić bez przyzwoitych broni. Zbierz kostki mosiężne, noże, ostrzenie, kluby, łańcuchy i inne dobroci. Istnieje w grze i zapraw polimerowych. Należą do nich zestawy pierwszej pomocy, dopalacze i buffy.

Warto wspomnieć o możliwości stworzenia w gangu konsorcjum. Inteligentne gracze łączą się grać w gry online Wojny Jail, używając jego pełnego potencjału. Pamiętaj, że możesz wziąć w grupy często nie mogą sobie pozwolić na wolny uparty. Choć w zasadzie nie można lub nie wiążące. Play Me w zabawy, Vex zdrowia z przeciwnych syndykatów, tworzyć coraz więcej zamieszek w wolności wybrać, komórka i nieskończenie nienawidził uważnie administracji więziennej irytować. Niech wszystkie twoje nadzieje się spełniły!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi