Khan Wars

Alternatywne nazwy: Khan Wars

Khan Wars Online - darmowa gra strategiczna oparta na przeglądarce od firmy XS Softwa. Podstawą rozgrywki się walka pomiędzy różnych narodów żyjących w wirtualnej ziemi. Wszystko Cokolwiek robisz, czy to budowa lub wydobycia zasobów jest wykonywana w celu rozwijania własnego państwa i zwiększyć swoją siłę bojową. Po tym wszystkim, nie tylko silny będzie bój się atakować wroga do radości to oszałamiający zwycięstwo. Ale to nie znaczy, że bez popełnienia sobie atak, to nie będzie wciągany do walki. Dość często bronić się przed agresorami i lepiej być gotowym na takich spotkaniach. Nie marudzić! Stworzyć niezawodną armię i wziąć udział w wielkim wojny!

Aby grać w Khan Wars wystarczy komputerowych o średnich parametrach. Więc nie martw się o wymaganiach systemowych. Jeśli masz chęć - do przyłączenia. Zanurzyć się w atmosferze pomoże zwalczać rejestrację Khan Wars. Konto jest tworzone w następujący sposób: Wpisana nazwa gry, adres e-mail i hasło. Domyślnie, akceptujesz warunki umowy. Bądź przygotowany - teraz coś się rzucić!

Przede wszystkim, aby wybrać, który naród chcesz grać Khan Wars. Zastanów się dobrze, bo runda będzie niemożliwe, aby to zmienić. Każdy naród ma swoje własne cechy, własne jednostki specjalne i dołączył, otrzymasz dokładnie takie bonusy i umieścić ten naród. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje 11 takich narodów: Arabowie, Litwini, Goci, rosyjski, perski, Franks, Bretończycy, Mongołowie, Bizantyńczycy, Bolgartsy, Niemcy, japońskie. Ta różnorodność pozwala wybrać najodpowiedniejszą opcję.

Co zawiera rozgrywkę, ale niekończące się rzezi. Każdy gracz musi zaangażować się w rozwój i rozwój swoich posiadłości. Wszystkie budynki wzniesione na terenie własnego zamku. Musisz mieć Farms, kopalnie złota, kopalnie rudy żelaza, a także zapewnić sobie środków. Należy również zadbać o koszary i stajnie, że było gdzie jednostki bojowe pociągów. Nie należy zapomnieć o tak ważnych tematów jak murem obronnym, Cache, Katedra, Wieża, magazyny, stajnie. Nie bez Market Tavern, szpitale. I dla rolnictwa naprawdę trzeba Forge, Wiatrak i różne warsztaty. Tylko budując to wszystko, można mieć pewność. W rzeczywistości, zamek - w domu. Więc stworzyć dla siebie komfortowych warunkach! Przy okazji, z czasem można zwiększyć liczbę blokad, które są pod kontrolą. W przeciwnym razie, dlaczego musiałby podbój? Jednak w tym przypadku nie ma ograniczenia. Jeden gracz nie może jednocześnie panować nad więcej niż jedenastu zamków.

W odniesieniu do zasobów, do gospodarczego m.in. złoto, żelazo, drewno, jedzenie. Wszystko to uzyskać na różne sposoby. Ale są zasoby, takie jak ludność i lojalności. Rozwijać obudowę, aby uzyskać więcej ludzi. Stosowany jest do jednostek szkoleniowych i efektywności budynków. Cóż, kiedy wielu mieszkańców, staraj się nie pozostawiać ich w potrzebie. Publiczne zaufanie do właściciela zamku vymeryat lojalność. Kto nie chce szacunku! Bądź mądry przywódca!

Zobaczymy co będzie się składać z naszych oddziałów. Bez armii, aby grać w gry Khan Wars jest po prostu nierealne. Więc żołnierze dzielą się na tych rodzajach: Archers (kuszników, łuczników, Królewskie Archers), oddziały konne (lekka jazda, jazda łuczników, Scouts, ciężkiej kawalerii), oddziały górskie (Axeman, mace-okaziciela, Szermierz, Pikener) i Siege Machines (Taran, Balista, Katapulta). Istnieją siły specjalne, które dla każdego narodu - jego własna. Kluczową rolę w tworzeniu strategii odgrywają rycerzy. To oni będą prowadzić swoją armię. W rozwoju Królestwa Rycerzy odgrywają ważną rolę. Dostępne są 4 klasy rycerzy: Marshal, ziemianina, przedsiębiorcy i Szpieg. Każdy typ ma swoje własne zdolności bohaterów aktywne i pasywne. Rycerze zarobić swój autorytet poprzez umiejętne dowództwem armii i pomyślnego zakończenia wielu misjach.

Gry Khan Wars nikt użytkownik nie pozwoli siedzieć bezczynnie. Po zostawiła wiele różnych zadań. Przygotowania do realizacji zadań wojskowych, gospodarczych i proste. Drodzy fani walk zbrojnych, rejestracja w grze Khan Wars czeka na Ciebie! Dołącz już dziś i spędzić swój wolny czas nasycony.

 

Khan Wars rejestracja online

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi