rycerz Legend

Alternatywne nazwy: Rycerski Fable
Strategia turowa

Pochitateli w gatunku MMORPG dołączył do RPG-gry „Legeda rycerz”. Jest to kolejna fantastyczna historia, gdzie magia - życie bajką rządzić krajem. Każda postać posiada go i stale doskonali swój poziom, aż staje się uniwersalny żołnierz.

Osnovnaya Zarys fabuły: walka sił Światła przed demonami, niszcząc świat. Tutaj w pełni przejawionych wielką grafikę z jasnego wizerunku, żywych efektów specjalnych, zwiększając dynamikę wydarzeń, fascynującego tematu narracji, oryginalnych questów, ekscytujących bitwach masowych i PvP - gdy gracz jest przeciwny do drugiego.

Vybiraya jego bohater: rycerz, mag, zabójca lub poszukująca, po prostu czuję, którzy są najbliżej ciebie w duchu, ponieważ ich umiejętności są nieco podobne, a każda umiejętność jest ważna. Stopniowo rozwijać je w celu osiągnięcia doskonałości, aby wykonać wiele zadań, umieszczonych po prawej stronie w górnym rogu placu zabaw. Z tego powodu dostaniesz nowe doświadczenie, umiejętności, broni i mundurów.

Na pierwszy etap masz towarzysza, który powie Ci, w jakim kierunku iść, będzie osiedlenie się w tym tajemniczym świecie, wsparcie w sytuacjach nagłych. Ale gdy porywa czarownicę, a teraz Twoim zadaniem będzie ocalenie swojego kolegi z zespołu. Korzyść z doświadczeń uzyskanych z niego w celu dalszego rozwoju niezależnie.

Poskolku Gra skupia się na dynamice wydarzeń - a mianowicie na walce, pompowanie znaki zdarza się dość szybko. Po każdej udanej walce lub wykonywanego zadania, masz przywilej nabywania pewną użyteczność.

Pervy gra okrągły grał energicznie przez podpowiedzi, ale ostatecznie proces staje się bogatszy, bardziej skomplikowane. Zdobywania doświadczenia, być przygotowane do zastosowania jej w praktyce, kiedy wykonać przed najbardziej niebezpiecznymi wrogami są kontrolowane przez innych graczy. Ale jeśli racjonalne wykorzystanie magicznych artefaktów, można rzucić siły wroga, a pomoże ci:

  • Transformatsiya który zmienia niekontrolowany sposób chaotyczny właściwości rzeczy,
  • Sintez, niszcząc kilka rzeczy do poprawy wydajności drugiej;
  • Otlivka - umiejętność sporządzania obiektu na szczegóły i uzyskać żądaną pozycję;
  • Uluchshenie - jakość, może znacznie poprawić istniejące cechy badanych.

Dobravshis w jego przygodach do poziomu jedenastego, można utworzyć własną bestię. Po tym, będzie towarzyszyć na wszystkich walk niezbędnym narzędziem, które mogą zapewnić wielką pomoc na polu bitwy, aby zmniejszyć siłę wroga i przyprowadzę was do nowego poziomu.

Poskolku każda transakcja jest kosztowne, w swoim skarbcu posiada walutę - srebrne i złote monety. Srebrny zmieniać zwierzęta, usługi dla sprzętu kucie i dostarcza cennych artefaktów złota, które można dostać w sklepie wirtualnym.

Gracze

VKontakte i kolegów zjednoczone wokół legenda gra Rycerza i gotowe do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

  • Bez stworzyć zwierzę nie może zrobić, jeśli chcemy skutecznie walczyć i przejść na następny poziom.
  • Primeniv siła „wstrząsnąć ziemię”, jedna akcja zniszczyć wroga, ale uderzenie nie będą tak katastrofalne, jeśli osiągnęły wyższy poziom. W tym przypadku bardziej korzystne będzie kolega anioł.
  • Izbrav bohater na początku, nie można zastąpić go innym. Pomyśl o wszystkich razy wcześniej dokonać ostatecznego wyboru.
  • Chtoby natychmiast wycofać się z walki, użyć „szybki zakończenie walki.” Ale pobyt w trybie pełnoekranowym, może stać się niedostępne.
 

Zagraj także