Knight Legend

Alternatywne nazwy: Bajka rycerska

MORPG turowych graczy strategicznych dołączyło już do gry Legend of the Knight RPG. To kolejna fantastyczna historia, w której magia jest normą życia w bajkowym kraju. Każda postać jest jej właścicielem i stale poprawia swój poziom, aż stanie się uniwersalnym wojownikiem.

Główny zarys fabuły: bitwa sił Światła przeciwko demonom niszczącym świat. Tutaj wspaniała grafika z wyraźnym rysunkiem, jasnymi efektami specjalnymi, rosnącą dynamiką wydarzeń, fascynującym tematem fabuły, oryginalnymi zadaniami, ekscytującymi bitwami masowymi i PvP - kiedy jeden gracz przeciwstawia się innym, w pełni się zamanifestował.

Wybierając swojego bohatera: rycerza, maga, mordercę lub poszukiwacza, po prostu poczuj, który z nich jest bliżej ciebie w duchu, ponieważ ich umiejętności są nieco podobne, a każda umiejętność jest ważna. Stopniowo rozwijaj je, aby osiągnąć doskonałość, wykonując wiele zadań wskazanych po prawej stronie w górnym rogu pola gry. Dzięki temu dostaniesz nowe doświadczenie, umiejętności, broń i mundury.

W pierwszym etapie otrzymasz towarzysza, który powie ci, w którą stronę iść, pomoże ci wygodnie w tym tajemniczym świecie, wspiera cię w momencie zagrożenia. Ale kiedy czarownica porwie go, a teraz twoim zadaniem jest uratować jej partnera. Wykorzystaj zdobyte w tym doświadczenie do dalszego rozwoju.

. Kiedy gra skupia się na dynamice wydarzeń, a mianowicie - w bitwach, pompowanie postaci odbywa się dość szybko. Po każdej udanej bitwie lub zakończeniu zadania masz przywilej na zdobycie części użyteczności.

Pierwsza gra jest rozgrywana na żywo dzięki podpowiedziom, ale stopniowo proces staje się bogatszy i bardziej złożony. Zdobądź doświadczenie, przygotuj się do zastosowania go w praktyce, gdy najbardziej niebezpieczni wrogowie, prowadzeni przez innych graczy, są przeciwko tobie. Ale jeśli rozsądne jest stosowanie magicznych artefaktów, będziesz mógł zrzucić siły wroga i pomóc:

  • Transformacja, zmiana w niekontrolowany, losowy sposób właściwości rzeczy;
  • Synteza niszczenia niektórych obiektów w celu poprawy charakterystyki innych;
  • Casting - możliwość rozłożenia przedmiotu na części i uzyskania pożądanego elementu;
  • Improvement - jakość, która pozwala znacznie poprawić istniejącą charakterystykę obiektów.

Poprzez zdobywanie przygód do jedenastego poziomu, możesz stworzyć własną bestię. Następnie towarzyszyć Ci będzie niezbędny asystent we wszystkich bitwach, który może zapewnić znaczną pomoc na polu bitwy, zmniejszyć siły wroga i przenieść cię na nowy poziom.

. Kiedy każdy zakup wymaga wydatków, masz w skarbcu walutę - srebrne i złote monety. Zwierzęta wymienia się na srebro, sprzęt do kucia, a złoto zapewnia cenniejsze artefakty, które można kupić w wirtualnym sklepie.

Gracze

VKontakte i Odnoklassniki zjednoczyli się w grze Legend of the Knight i są gotowi podzielić się swoimi doświadczeniami.

  • Bez tworzenia bestii nie możesz zrobić, jeśli chcesz skutecznie walczyć i zdobywać poziomy.
  • Używając siły "Potrząsając Ziemią", w jednym akcie zniszczycie wroga, ale cios nie będzie tak miażdżący, jeśli osiągniecie wyższy poziom. W takim przypadku partner Angel przyniesie ci więcej korzyści.
  • Po wybraniu bohatera na samym początku, nie możesz go zastąpić innym. Zastanów się nad wszystkimi punktami przed dokonaniem ostatecznego wyboru.
  • Aby natychmiast opuścić bitwę, użyj funkcji "Quick End". Ale będąc w trybie pełnoekranowym, może stać się niedostępna.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi