Życie jest feudalne

Alternatywne nazwy: Życie od feudalnego

Życie jest feudalne: początki życia feudalnego.

Można powiedzieć, że gra Life jest Feudal pod wieloma względami podobna do innych klientów multiplayer, ale wciąż ma swoje unikalne cechy wyróżniające. Jednym z nich jest to, że rozgrywka może być kontynuowana w nieskończoność, przez wiele lat rozwijając własne szare lub oddzielne gospodarstwo.

Firma Bitbox, która zadeklarowała kilka lat temu o swoich planach, zrobiła ten akcent. Autorzy chcieli zaprezentować graczom zupełnie wyjątkową zabawkę, w której wszystko jest jak najbliżej rzeczywistości. Wybór tematu średniowiecza można również nazwać udanym. To ten okres szczególnie przyciąga ludzi swoim skomplikowanym stylem życia.

Rzeczywistość feudalizmu.

Grając w grę Życie jest Feudal, prawdopodobnie czekasz na niektóre z przywilejów tej klasy. Należy jednak zauważyć, że obecna elita i średniowieczny różnią się od siebie, jak lato i zima. Dziś klasa rządząca lubi wydawać rozkazy i czeka na ich natychmiastową egzekucję. W dawnych czasach osiągali dobro dzięki własnej pracy. Na początku nie masz absolutnie nic, a na wyznaczonym kawałku nieurodzajnej ziemi musisz rozwinąć aktywną osadę. Chce zjeść? Angażuj się w rolnictwo. Wszystkie prace są przemyślane w szczegółach wydobywania kamieni z ziemi, orania, siewu nasion, podlewania i zwalczania szkodników, zbioru. Następnie należy go przerobić, pozbywając się słomy i mieląc na mąkę. Ostatnim etapem jest pieczenie chleba. W rezultacie będziesz potrzebował młyna i piekarni. Nie zapomnij o narzędziach do pracy na ziemi. W końcu potrzebujesz pługa, a konie mogą przyspieszyć pracę na ziemi. Prowadzi to do konieczności hodowli bydła i budowy kuźni, aby wykuć niezbędne narzędzia i wojny.

Budowa domu prowadzona jest na podobnym systemie. Jesteś uzbrojony w siekierę, idź do najbliższego pasa lasu i wycinaj drzewa, dopóki drewno nie wystarczy do budowy domu lub innej konstrukcji. Z rudy lub węgla? Czas podnieść kilof i udać się do kopalni. Chcesz urozmaicić menu stołu? Prowadzi to do wniosku, że nadszedł czas, aby pomyśleć o rozszerzeniu gospodarki. Buduj schroniska dla zwierząt, siej więcej roślin, buduj dodatkowe budynki produkcyjne. Jak widać, wszystkie troski wymagają żmudnej pracy. Dlatego, aby zamówić niezbędną liczbę płyt w sklepie, a następnie aktywować funkcję automatycznej konstrukcji nie będzie działać. Wszędzie potrzebujesz bezpośredniego uczestnictwa, a stąd cały system gier.

  • Wprowadź gildię

Więcej możliwości

Aby rozpocząć, musisz pobrać Life is Feudal i zbadać możliwości przestrzeni gry.

  • Wybierz zasoby
  • Produkcja narzędzi i broni
  • Asymiluj różne umiejętności
  • Uczenie się w sprawach wojskowych
  • Zabezpiecz swoją domenę
  • Rozwiń terytorium
  • Badania nowych obszarów
  • Utwórz więcej budynków

Wybierz własny scenariusz działań, aby skupić się na poprawie osobistych dóbr lub ustanowieniu porozumienia pod twoim kierownictwem. W tym czasie, gdy jesteś w życiu, Feudal gra, możesz prowadzić farmę, a kiedy stanie się nudna w ograniczonej przestrzeni, dołącz do gildii, a twoje życie zmieni się zauważalnie. Tak, będzie to miało pewne ryzyko, ale stanie się o wiele bardziej interesujące.

Podczas gry Życie jest feudalne możesz tworzyć własne oddziały do ​​uzbrojonych potyczek z sąsiadami lub dołączać do innych, aby uzyskać udział w ziemi lub inne zyski podczas kampanii.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi