Życie jest feudalne

Alternatywne nazwy: Życie z Feudal

Life to Feudal: początki feudalnego życia.

Można powiedzieć, że gra Life to Feudal pod wieloma względami, podobnie jak inne produkty multiplayer dla klientów, ale nadal ma swoje unikalne cechy wyróżniające. Jednym z nich jest to, że rozgrywka może być kontynuowana na czas nieokreślony, przez wiele lat rozwijając własne szarotki lub oddzielną homestead.

Za tym akcentem firma Bitbox developer, która zadeklarowała kilka lat temu o swoich planach dotyczących jej mózgu. Autorzy chcieli zaprezentować graczom zupełnie niepowtarzalną zabawkę, w której wszystko jest jak najbliżej rzeczywistości. Wybór tematu średniowiecza można również nazwać pomyślnym. To właśnie ten okres szczególnie przyciąga ludzi ze skomplikowanym stylem życia.

Reality feudalizmu.

By grę w grę Life is Feudal, pewnie czekaj na niektóre przywileje związane z tą klasą. Należy jednak zauważyć, że obecna elita i średniowieczność różnią się między sobą, jak latem i zimą. Dziś klasa rządząca lubi wydawać rozkazy i czeka na ich natychmiastową egzekucję. W dawnych czasach osiągnęli dobro własnymi pracami. Na początku nie ma absolutnie nic, a na wyznaczonym obszarze bezpłodnej ziemi musisz rozwijać aktywne osadnictwo. Chce zjeść? Zaangażuj się w rolnictwo. I wszystkie prace są przemyślane przez drobne wydobycie kamieni z ziemi, orki, siewne nasiona, podlewanie i zwalczanie szkodników, zbieranie. Następnie należy je przetworzyć, pozbawiając słomy i zmielonej mąki. Końcowym etapem jest pieczenie chleba. W rezultacie potrzebny będzie młyn i piekarnia. Nie zapomnij o narzędziach do pracy na ziemi. W końcu potrzebujesz pługu, a konie mogą przyspieszyć prace na ziemi. Prowadzi to do konieczności hodowli bydła i budowy kuźni, aby wytworzyć niezbędne narzędzia i wojny.

Konstrukcja domu prowadzona jest na podobnym systemie. Jesteś uzbrojony w topór, idź do najbliższego lasu i śnij drzewa, dopóki drewno nie wystarczy do budowy domu lub innej struktury. Z rudy lub węgla? Nadszedł czas, aby podnieść pickaksę i przejść do kopalni. Czy chcesz zróżnicować menu tabeli? Prowadzi to do pomysłu, że warto pomyśleć o rozszerzeniu gospodarki. Zbuduj schroniska dla zwierząt, posiewaj więcej upraw, buduje dodatkowe budynki produkcyjne. Jak widać, wszystkie troski wymagają żmudnej pracy. Dlatego, aby zamówić niezbędną liczbę płyt w sklepie, a następnie uruchomić funkcję automatycznej konstrukcji nie będzie działać. Gdziekolwiek potrzebujesz twojego bezpośredniego udziału i od tego pochodzi cały system gry.

 • Wróć do gildii

Więcej możliwości

Aby rozpocząć pobieranie Life is Feudal i zbadaj możliwości przestrzeni gier.

Wybierz swój własny scenariusz działań skupiający się na poprawie własności osobistych lub ustanowieniu ugody pod Twoim przywództwem.

 • Extend resources
 • Produkcja narzędzi i broni
 • Symagaj różne umiejętności
 • Learning w sprawach wojskowych
 • Ochronuj swoją domenę
 • Rozwiń terytorium
 • Research nowe obszary
 • Utwórz więcej budynków
 • W trakcie, gdy jesteś w życiu, Feudal gra, możesz prowadzić farmę, a gdy stanie się nudna w ograniczonej przestrzeni, dołącz do gildii, a Twoje życie zmieni się zauważalnie. Tak, będzie to miało pewne ryzyko, ale stanie się to znacznie ciekawsze.

  W trakcie gry Życie to Feudal można tworzyć własne oddziały na zbrojne potyczki z sąsiadami lub dołączyć do innych, aby uzyskać udział w gruncie lub innym zysku podczas kampanii.

   

  Zagraj także