League of Angels 3

Alternatywne nazwy: League of Angels 3
Gra League of Angels 3 ma być kontynuowana

Fani przygody fantasy w magicznej krainie Elysium chętnie udostępnią kontynuację. Gra League of Angels 3 stała się trzecią częścią wspaniałego kolorowego projektu, w którym nieustannie konfrontacja aniołów i smoków. GTarcade, zainspirowany sukcesem poprzednich prac, ulepszył grafikę i urozmaicił fabułę. Teraz obraz stał się obszerny i jest to główna zewnętrzna cecha wyróżniająca produkt. Aby pomóc aniołom w obronie ich ziem przed ciemnymi siłami, gracze potrzebują rejestracji w League of Angels 3 lub zalogowania się przez sieć społecznościową.

W świecie magii i magii

Graczy ma okazję zanurzyć się w wir niezwykłych wydarzeń, pozwalając zapomnieć o zwyczajności. Rozpoczynając grę w League of Angels 3, cofasz się w czasie, aby znaleźć tuzin magicznych artefaktów i użyć ich do zniszczenia hordy smoków. W tej chwili zło zyskało priorytet, ponieważ wskrzesiło Balerię najbardziej złego i potężnego smoka. Jeśli opóźnisz się w wykonaniu zadania, złe duchy będą w stanie zdobyć moc, a wtedy nic nie będzie w stanie powstrzymać upadku chwalebnego Elizjum. Każdy z 12 elementów broni jest bezpiecznie chroniony w różnych okresach czasu. Wcielając się w wojownika światła, musisz odwiedzić każdego z nich i wygrać każdą bitwę, aby zdobyć kolejne trofeum.

Ciernista ścieżka bohatera

Zagraj w grę League of Angels 3 online swoją świętą misję. Spośród 30 postaci wybierz własną i stale ją ulepszaj dzięki nowym umiejętnościom. Nawiasem mówiąc, tutaj możesz łatwo zmienić swojego wojownika z magika w czołg, łucznika lub kogoś innego. Wystarczy zmienić parametry w jego ustawieniach, a wyjście otrzyma całkowicie zaktualizowaną jednostkę bojową. Jest to wygodne, ponieważ możesz dostosować bohatera do nadchodzącej bitwy, w zależności od warunków. Odpowiedzialnie podchodź do tworzenia wyglądu, ponieważ każdy szczegół daje pewne umiejętności. Asortyment jest dość duży: skrzydła, broń, mundury. Istnieją również wierzchowce do oswojenia. Posiadanie asystenta, wygrywanie bitew i wykonywanie zadań stanie się znacznie łatwiejsze.

Podróżując po całym świecie, zobaczysz wiele znanych lokalizacji wraz z nowymi. Na nadchodzących spotkaniach nie powinieneś spodziewać się niespodzianki; czasem napotykają hordy wrogów, czasem przyjazne jednostki z zadaniami. Odmowa wykonania zadań nie jest zalecana, ponieważ przyznawane są za nie punkty doświadczenia i można zdobyć przydatny artefakt. Jeśli znasz pierwsze dwie części turowej gry MMORPG, z pewnością poczujesz, że wrogowie w League of Angels 3 iPlayer stali się bardziej okrutni i podejrzliwi. Teraz, aby poradzić sobie z kolejnym zadaniem, musisz poświęcić znacznie więcej wysiłku, ale nagroda będzie słodsza.

Wśród innych innowacji: 10 0003

  • Ulepszona grafika 3D
  • Więcej zabawnych przygód
  • Zacięte bitwy
  • Ciągły rozwój umiejętności bohatera
  • Pojawienie się nowych terytoriów

Jeśli chodzi o bitwy, gra League of Angels pozostała wierna gatunkowi i trudno tu znaleźć coś nowego. Rolę odgrywa wyrównanie sił i pompowanie wojowników. Nie zniknęły też straszne lochy i wspaniałe świątynie, labirynty i areny. Możesz rywalizować z prawdziwymi graczami lub zwracać większą uwagę na bitwy PvE. Znajdziesz fascynujące tryby podania, w których jednocześnie bierze udział kilku graczy, ale tylko elita zdobędzie trofeum.

Zanurzenie się w magicznym świecie będzie interesujące zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Oba będą mile zaskoczone otaczającym pięknem, które ma być chronione przed szalejącym złem.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi