Marsz imperiów: Wojna królów

Alternatywne nazwy: March of Empires: War of Lords

Społeczność w grze March of the Empires: War of the Kings.

Gameloft prezentuje się w twoim sądzie Marsh Empire: War of Kings to mobilna gra, w której możesz grać godzinami. Jest to strategia wieloosobowa, która już w tytule nadaje ton. Jeśli znasz ten gatunek, łatwo zrozumiesz, co zrobić:

Marsh of Empires: War of the Kings jest do pobrania za darmo, a jeśli chcesz przyspieszyć proces pompowania lub uzyskać rzadki artefakt, nie ma płatnych treści.

 • Wybierz ułamek
 • Wybierz liczne armie
 • Trenuj armię
 • Włącz do sojuszy
 • Zasoby zasobów
 • Wykonanie gospodarki
 • Budowa i modernizacja budynków
 • Uczestnictwo w misjach i kampaniach
 • Oprócz wersji mobilnej, możesz pobrać na komputerze"March of the Empires: War of the Kings", a następnie bitwy na dużym ekranie będą wyglądały jeszcze bardziej imponująco, a rozliczenie pojawi się we wszystkich szczegółach.

  On głównego wyboru.

  graczy są zaproszeni do określenia jednej z frakcji:

  • Kings z wysokich gór
  • Kings z North
  • Pult z piasku pustyni

  W rzeczywistości każdy przedstawiciel ma pewne różnice ze względu na ukształtowanie terenu, ale nie są tak radykalni, aby być naprawdę ważnymi. Wybierz osobę, która lubiła najlepiej, ponieważ sukces zależy od twoich dalszych działań. A jednak, wspomnijmy o cechach, które posiada każdy monarcha.

  Koroli są odziani w stalową zbroję i mistrzowsko opanują miecz. Bonusy są o 5% szybsze podczas marszów, a im szybciej reszta buduje budynek. Ich oddziałami są rycerze zakonu krzyżackiego. Northern Kings to doskonali jeźdźcy, a 10% przed resztą w treningu. Ich jednostki są całkiem użytecznymi bojarami. Sułtani są doskonałymi mistrzami włóczni. Można uznać, że ich przewaga ma 5% więcej żołnierzy, co jest ważne dla dalszego wzrostu liczby i podczas bitew. Ponadto ich frakcje są o 10% szybsze w badaniach, dając znaczącą przewagę nad rywalami. Ich jednostki to podstępni zabójcy.

  Jednak gra Marsh Empires: The War of Kings pozwala nam najpierw sprawdzić się w roli każdego reprezentanta, aby dokonać ostatecznego wyboru.

  Inne funkcje gry.

  graczy musi stale trzymać rękę na pulsie, rozwijając się równomiernie we wszystkich kierunkach. March of the Empires: War of the Kings, gra ma wszystko, co jest niezbędne do harmonijnego postępu, najważniejsze to nie popełniać błędów.

  Bardzo ważne, aby być aktywnym we wszystkim. Szczególnie pomaga dołączyć do sojuszu z innymi graczami. Aby stać się częścią grupy, nie wystarczy, trzeba być aktywnym, aby aktywnie odpowiadać na wezwanie pomocy, dzielić się zasobami i wiedzą. Tylko w tym przypadku, gdy potrzebujesz pomocy, wezwanie do odpowiedzi jest o wiele szybsze i chętniej. Jeśli rozwiniesz armię, rób to kompetentnie. Nie skupiaj się na maksymalnym wzroście ataku, pozostawiając słabą część defensywną.

  Nie zapomnij poprawić budynków, ponieważ na każdym nowym poziomie będą pracować wydajniej. Wyodrębniając zasoby, nie próbuj niszczyć kopalń i lasów bardziej prawdopodob- nie lub ukończyć wszystkie zadania. Jeśli nagle Twoja wioska zostanie zaatakowana i zrabowana, magazyny pełne zapasów również zostaną zniszczone. O wiele łatwiej będzie przywrócić utratę, jeśli pozostaną aktywne zadania. Zwróć uwagę na swojego bohatera, dając mu przydatne umiejętności. Nie staraj się opisywać wszystkiego naraz, lepiej skupić się na bardziej konkretnych talentach, które będą przydatne dla jasno zdefiniowanych zadań.

  Game March of Empires: War of Lords oferuje bogaty wybór możliwości. Chociaż nie można powiedzieć, że kierunki różnią się radykalnie od gier tego gatunku, to niewątpliwie są one obdarzone indywidualnym podejściem.

   

  Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi