Medieval Total War

Alternatywne nazwy: Medieval Total War

Medieval Total War - komputerowa gra turowa, co sugeruje, strategia. Gra Medieval: Total War jest druga seria Total War, drugi splash producentów talentów i inspiracji. Następuje Shogun: Total War, po dwóch latach. Kingdoms gry Medieval Total War, jako nowy etap w swoim świecie gry. Jest to okazja, aby się jako lider i wizjoner doskonałych taktyki armii postaci historycznych.

Mówi się, że można grać w Medieval: Total War pobrać i spróbować swoich sił. To jedyny sposób, a do tego trzeba będzie obecność niektórych programów do pobierania gier na komputerze. Ale najpierw przeczytaj opis sugerował gry Medieval Total War i zobaczyć wszystkie rodzaje Medieval: Obrazki i video Total War o rozgrywkę.

Zagraj w Medieval: Total War śpisz od osoby pewni swoich umiejętności i możliwości rycerza. Twoim głównym i jedynym celem w grze jest stworzenie własnego imperium w pewnych terytoriów - Europy, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Tylko tutaj można pokazać swoją wiedzę i umiejętności w globalnej strategii i krok w taktycznych bitwach, które odbywają się w czasie rzeczywistym. I wtedy powinniśmy powiedzieć, że istnieją dwa tryby rozgrywki: pojedynczy krok, który wymaga znalezienia znaku na mapie i rozwój armii i dla dobra imperium lub walk frakcji w czasie rzeczywistym w formacie 3D.

Świat Gry Medieval: Total War podzielony jest na dwadzieścia frakcji, ale dostępna jest tylko dwanaście. Aby sprostać wczesne fazy frakcji są trzy opcje:

• Almohadzi;

• Królestwo Anglii;

• Cesarstwo Bizantyjskie,

• Egipt

• Święte Cesarstwo Rzymskie.

Almohadzi - mają doskonałą jazdę i technologii z późnego okresu.

Królestwo Anglii - przedstawiciele najlepszych łuczników i silnym ciężkiej piechoty. Ale brak różnorodności kawalerii.

Bizancjum - ma dobrą lokalizację strategiczne, najlepsze wczesne wojska i armii wroga, ale nie ma wiele rodzajów technologii i późnym okresie prochu.

Egipt - z dynastii Fatymidów godnej kawalerii, ale słabej piechoty.

Święte Cesarstwo Rzymskie - na wszystkich możliwych parametrów wojska spełniają najlepsze osiągi, ale nie w okresie późniejszym.

Ponadto, w całej grze jest nowa frakcja, na przykład, jak Złotej Ordy - przedstawiciele najpotężniejszych kawalerii, piechoty, ale nieudany.

Medival Total War gra oczekuje, że do walki o ich otwarte przestrzenie, prezentowanych w jej najlepszych grafik wysokiej jakości. Średniowieczny świat niesie jego kolorowe i niezwykłe. Ponadto, gra jest interesująca, ponieważ wykorzystuje i postaci historycznych, i mają lepsze właściwości, takie jak Ryszarda Lwie Serce i El Cid. I wiele uwagi poświęca się religii we frakcjach, które pomaga budować lojalność ludności.

W ogóle, tylko możemy pobrać Medival Total War i jesteś gotowy do walki. Powodzenia gameplay!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi