Mobilny królewski

Alternatywne nazwy: Mobile Royal

Mobile Royal na PC - strategiczne bitwy w świecie fantasy

Mobilna gra Royal od studia IGG od dawna jest znana jako wysokiej jakości strategia z elementami aktywnych bitew. Zostań jednym z władców potężnego królestwa. Walcz z hordami zwierzoludzi atakujących ze wszystkich stron. Wykorzystaj swoje umiejętności planowania strategicznego i taktycznego, aby pokonać wroga. Pamiętaj, że każde królestwo na mapie walczy o swoje miejsce na słońcu. Pośpiesz się, bohaterze, wszyscy na ciebie czekali!

Mobile Royal Start

Twój zamek płonie, atakuje Bestii. Oczekuj pomocy od Branora - to paladyn, jest inny w bitwie. Zabierz go do służby i dołącz do bitwy. Bitwa rozgrywa się na małej działce, na której twoje jednostki prowadzone przez bohatera walczą z jednostkami i wrogim bohaterem. Aby wygrać, musisz je pokonać, w tym celu możesz także użyć unikalnych umiejętności. Wygrywasz, ale wróg wprowadza do gry Ifrit - potężne stworzenie, które wyrzuca ogień. Szybko wykorzystaj moc swojego smoka, aby pokonać.

Po bitwie podejmij odbudowę miasta i zamku, ponieważ zamek jest kluczem do sukcesu i władzy. Następnie przejdź do kamienia wypierania. Tam znajdziesz serię bitew, w których wygrywając, możesz zdobyć kamienie, aby wezwać nowych potężnych bohaterów. Wchodzimy w naszą pierwszą bitwę. Wybierz swoją główną postać i unikalną zdolność, w tym przypadku zew ognistej mocy smoka i kliknij „bitwa”. Bitwa z krasnoludami, najwyraźniej chcieli zwrócić swoje rzeczy, myląc nas z rabusiami - są gorsze! Nasz bohater ponownie pokazał się doskonale. Pamiętaj, że bohaterowie prowadzą twoich żołnierzy do bitwy, a także pomagają w zaopatrzeniu i wzmacniają armię. Postaraj się zebrać jak najwięcej bohaterów, aby uzyskać przewagę w wielu sytuacjach.

Spróbuj przywołać drugiego bohatera Saori. Jest kapłanem i będzie wspaniałym uzdrowicielem dla twoich żołnierzy. W sumie do bitwy można wziąć do czterech bohaterów, aw grze jest ich 30. Najciekawszy z nich:

 • Skarliss, nekromanta, dowodzi strzelcami - próbował za wszelką cenę zapobiec wojnie domowej. Kiedy jej próby się nie powiodły, zwróciła się w kierunku nekromancji, aby dać swemu ludowi wspólnego wroga, jednocząc go.
 • Reginald, rycerz dowódcy kawalerii - członek rodziny królewskiej, spędził dzieciństwo we wspaniałym zamku. Studiował u najlepszych mentorów w kraju, wykazał szczególne zainteresowanie konfliktami z przeszłości. Próbuje udowodnić, że jest godnym spadkobiercą swojego króla.
 • Balthazar, arcydemon, dowodzi kawalerią - nikt nie wie, dlaczego pół-demon Balthazar obudził się ze snu, ale pozostaje faktem: mistrz mrocznej magii jest teraz zaangażowany w konflikt między Ludem a Zwierzycielami.
 • Isabelle, najemnik, rozkazuje strzały - kiedy demony zabiły swoją rodzinę w dzieciństwie, poprzysiągła zemstę i uczyniła to celem swojego życia. Dlatego od niej słychać tylko jedno zdanie: „Zabijam demony”.
 • Atlas, golem, dowodzi kawalerią - wyjątkowym golemem, który uwielbiał pieśni bardów o heroicznych czynach bohaterów. Rozumie, że jego obowiązkiem jest ochrona i sprawiedliwość. Ma na to więcej niż dość siły.
 • Tanaka, ronin, dowodzi piechotą - niezrównanym wojownikiem, nie znającym strachu, pokornym i znającym cenę honoru. Jej prawdziwe intencje są wciąż tajemnicą. Są jednak sugestie, że szuka godnego przywódcy.

Każdy z bohaterów jest wyjątkowy w swojej historii i umiejętnościach. Każda z nich jest przydatna w indywidualnych przypadkach. Połącz je mądrze, a nie będziesz równy w bitwie.

Mobile Royale Construction

Oprócz bitew musisz odbudować własne miasto z zamkiem na górze. I musisz to zbudować:

 • Lazareth - jest niezbędny do leczenia żołnierzy. Ulepsz go, aby zwiększyć liczbę żołnierzy, którzy mogą być leczeni jednocześnie;
 • academy - Prowadzone są badania, aby umożliwić rozwój Twojego miasta. Ulepszając go, zwiększasz szybkość badań;
 • pamięci - chroni twoje zasoby przed wrogami. Poprawiając to, zwiększasz liczbę chronionych zasobów;
 • skarbiec - pozwala dokonywać depozytów kryształów. Zaktualizuj go, aby zwiększyć maksymalną wielkość depozytu;
 • koszar - niezbędne do szkolenia różnych rodzajów żołnierzy. Ulepsz ich, aby zwiększyć liczbę żołnierzy, którzy mogą być szkoleni w tym samym czasie.

To są główne budynki, reszta otworzy się w trakcie gry i osiągnie określony poziom.

Pobieranie Mobile Royal na PC jest bardzo proste. Wystarczy rozpocząć instalację Bluestacks na komputerze, a następnie zainstalować grę i grać bezpośrednio z emulatora.

 

Mobile Royal na PC

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi