Moonstars

Alternatywne nazwy: niebo Avior

Igry gospodarstwo natychmiast udało się przykuć uwagę graczy z całego świata. Interaktywne, dynamiczne i ekscytujące, że dokręcić dłuższą metę. MoonStars gra nie jest całkiem normalne i dlatego przyciąga uwagę do siebie. Faktem jest, że w tej grze masz do interakcji z prawdziwymi cudzoziemców!

Registratsionny proces proekte

Vse Twój księżycowy przygoda odbędzie się w przeglądarce. Więc trochę czasu, aby wyszukać, pobrać i zainstalować oprogramowanie dodatkowe klienta nie musi być. Projekt stawia przed sobą tylko jeden warunek, bez którego nie można rozpocząć grę w rejestracji MoonStars. Rosyjski interfejs sprawi, że proces rejestracji jest bardzo prosty i bardzo jasne. Twoje zadanie - aby wypełnić formularz rejestracyjny znajduje się bezpośrednio na stronie głównej.

 • V pierwsza linia będzie trzeba wpisać adres bieżącej skrzynce pocztowej.
 • Pole
 • Vtoroe przeznaczony jest do unikalnego i silnym hasłem.
 • Chtoby pomyślnie zakończyć rejestrację w ostatnim pustą linią, zapisz grę logowania.

Esli perspektywa robi wszystkie powyższe nie jesteś zadowolony, możesz iść drogą najmniejszego oporu i po prostu zalogować się do gry przy użyciu swojego konta na Facebooku. A jeśli wcześniej miał do czynienia z co najmniej jednym projekcie z portalu Plinga Play, a następnie wprowadzić prywatne MoonStars biurowych (Niebo AVIOR), a wszystkie można użyć wcześniej zarejestrowanych danych.

Osnovy igry

Proekt cię poznać dobroduszny i bardzo przystępne szkoleń. Cute cudzoziemców wprowadzi Cię w toku sprawy, uczyć właściwego wykorzystania wszystkich głównych kontroli. Z jego nowych przyjaciół, dowiesz się, że rozbił się na tej dziwnej planecie, a gdy statek został poważnie uszkodzony, będzie mógł wrócić do domu wkrótce. Nie rób nic - trzeba stworzyć dla siebie tymczasowy obóz.

Samostoyatelno MoonStars w grze będzie bardzo trudne, więc konieczne jest, aby rozpocząć z zestawem koledzy z zespołu. Początkujących roboty z fabryki do asystentów Techno pasują idealnie. Wraz ze swoim zespołem rekrutów trzeba usunąć obszar trochę posprzątać istniejących budynków i budowę nowych.

Chtoby nie znudzi, gra regularnie wystawić nową i ciekawą pracę. Wszystkie misje są dobrane w taki sposób, że rozwój w MoonStars internetowych, która odbyła się w sposób zrównoważony i planowany sposób. Dla każdego wiernie wypełniać misję będzie zagwarantowane do otrzymywania wynagrodzenia. I wszystko, co potrzebne do wykonania misji, można kupić w sklepie. Wszystkie produkty są podzielone na kilka kategorii:

 • novoe (Oto wszystkie nowe elementy - zakres towarów jest regularnie aktualizowana);
 • postroyki;
 • proizvodstvo;
 • dekor;
 • resursy;
 • vazhnoe.

Osnovnye cechy i resursy

Igra Niebo Avior jest całkowicie bezpłatne. Chociaż żaden konkretny wirtualna waluta i zasobów jest dość trudne do zrobienia. Podstawowe zasoby, jednostki wydajności i walutowej, którego poziom będzie musiał stale monitorować, wyglądać następująco:

 1. Zolotye moneta - główną walutą. Dla nich można kupić większość produktów ze sklepu.
 2. Kristally - waluta cenniejsze. Muszą przyspieszyć budowę i zakup unikatowych przedmiotów.
 3. Nevozmozhno grać MoonStars iPlayer bez inteligentne roboty techno.
 4. Ot punktów doświadczenia zależy od szybkości rozwoju.
 5. Efir - energia witalna.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi