Księżycowe gwiazdy

Alternatywne nazwy: Niebo Aviora

Farm Games natychmiast przyciągnęło uwagę graczy z całego świata. Interaktywne, dynamiczne i fascynujące, ciągną poważnie i długo. Gra MoonStars nie jest całkiem normalna i dlatego przyciąga uwagę. Powstaje w gatunku „farm”, ale nieco różni się od tradycyjnych projektów. Faktem jest, że w grze będziesz musiał wchodzić w interakcje z najbardziej prawdziwymi kosmitami!

Proces rejestracji w projekcie

Wszystkie twoje przygody księżycowe będą miały miejsce w przeglądarce. Nie trzeba więc tracić czasu na wyszukiwanie, pobieranie i instalowanie dodatkowych programów klienckich. Projekt stawia przed Tobą tylko jeden warunek, bez którego nie możesz rozpocząć rejestracji w MoonStars. Rosyjski interfejs sprawi, że proces rejestracji będzie całkowicie prosty i zrozumiały. Twoim zadaniem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się bezpośrednio na stronie głównej.

 • W pierwszym wierszu musisz wpisać adres swojej bieżącej skrzynki pocztowej.
 • Drugie pole to unikalne i bezpieczne hasło.
 • Aby pomyślnie zakończyć rejestrację, w ostatnim pustym wierszu zapisz login do gry.

Jeśli perspektywa wykonania wszystkich powyższych czynności nie pasuje do ciebie, możesz obrać ścieżkę najmniejszego oporu i po prostu zalogować się do gry za pomocą konta na Facebooku. A jeśli wcześniej musiałeś poradzić sobie z co najmniej jednym projektem z portalu Plinga Play, to wcześniej zarejestrowane dane mogą zostać wykorzystane do wejścia na osobiste konto MoonStars (Heaven of Avior).

Podstawy gry

Project spotka Cię z dobrodusznym i bardzo dostępnym szkoleniem. Śliczni kosmici zaktualizują Cię, nauczą Cię, jak prawidłowo używać wszystkich podstawowych elementów sterujących. Dowiesz się od swoich nowych przyjaciół, że zostałeś rozbity na tej nieznanej planecie, a ponieważ statek został poważnie uszkodzony, nie będziesz mógł wkrótce wrócić do domu. Nie ma nic do zrobienia - będziesz musiał stworzyć tymczasowy obóz dla siebie.

Bardzo trudno jest zagrać w MoonStars samodzielnie, więc musisz zacząć od rekrutacji zespołu asystentów. Nowe roboty z fabryki Techno jako asystenci będą doskonale pasować. Razem z zespołem rekrutów będziesz musiał trochę oczyścić teren, uporządkować istniejące budynki, zbudować nowe.

Aby się nie nudzić, gra będzie regularnie dostarczać nowych interesujących zadań. Wszystkie misje są wybierane w taki sposób, aby twój rozwój w MoonStars online był zrównoważony i zaplanowany. Za każdą wiernie wypełnioną misję otrzymasz nagrody. A wszystko, czego potrzebujesz do ukończenia misji, można kupić w sklepie. Wszystkie produkty są podzielone na kilka kategorii:

 • nowy (tutaj gromadzone są wszystkie nowe przedmioty - zakres produktów jest regularnie aktualizowany);
 • budynków;
 • produkcja;
 • decor;
 • zasobów;
 • ważne.

Główne funkcje i zasoby

Game Heaven Avior jest całkowicie darmowy. Chociaż jest to raczej trudne do zarządzania bez wirtualnej waluty i pewnych zasobów. Główne zasoby, cechy i jednostki monetarne, których poziom będzie nieustannie musiałeś oglądać, wyglądają tak:

 1. Złote monety są główną walutą. Dla nich możesz kupić większość towarów ze sklepu.
 2. Kryształy są cenniejszą walutą. Są potrzebne do przyspieszenia procesu budowy i zakupu unikalnych obiektów.
 3. Nie można grać w MoonStars iPlayer bez inteligentnych robotów techno.
 4. Z punktów doświadczenia zależy szybkość twojego rozwoju.
 5. Eter - energia życiowa. Bez tego gra nie może wykonać żadnej akcji.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi