MU Origin 2

Alternatywne nazwy: MU Origin 2, MU Origin 2

MU Origin 2 - rewelacyjna MMORPG zbiera wszystkie ekrany telefonów

Game MU Origin 2 ze studia Webzen, które stworzyło mobilną wersję słynnej gry komputerowej. Teraz możesz w pełni cieszyć się procesem ze swojego smartfona. W naszym przypadku będziesz grać za pomocą emulatora Bluestacks na Androida. Sama gra będzie interesująca dla miłośników bitew i bitew masowych. Będziesz musiał przejąć kontrolę nad nowo stworzonym bohaterem, pompować go i poprowadzić do walki z innymi graczami na mapie globalnej.

Rozpocznij

Na początku musisz pobrać dodatkowe pliki gry o wielkości 1600 MB. Następnie wygaszacz zabierze nas na pole bitwy, gdzie trzech odważnych bohaterów walczy z minotaurami. Nagle deszcz meteorytów zaczyna się z nieba, ale meteoryty nie są proste, to demony spadające z nieba. Nasi bohaterowie nie rozpaczają w duchu i rozgrzewani przez bitwę pędzą do bitwy. I tak rozpoczyna się nasza podróż do świata MU Origin 2.

Aby rozpocząć, wybierzmy postać dla siebie:

  • Mroczny rycerz jest mistrzem walki wręcz. Łączy mistrzostwo miecza i brutalną siłę, by niszczyć wrogów.
  • The Dark Sorcerer to czarodziej specjalizujący się w żywiołakach. Kontrolujemy mistyczne zaklęcia, które zaskoczą wrogów.
  • Elf - Zmusza każdy strzał do zadawania maksymalnych obrażeń. Strzela śmiertelnymi strzałami, które sprawiają, że nawet demony uciekają przed strachem.
  • Święty mag jest wyznawcą magicznej sztuki i wezwania asystentów. Wykorzystuje potężne zaklęcia i przywołuje stworzenia z innych światów.

Każdy z bohaterów ma wskaźnik złożoności gry i cech, więc weź pod uwagę te informacje przy wyborze.

Gra się rozpoczyna, twoja postać pojawia się w gospodzie i przyjmuje pierwsze zadanie. Musisz pozbyć się pająków z okolic miasta. Ruch odbywa się za pomocą joysticka po lewej stronie, po prawej masz układ umiejętności bojowych i przycisk ataku. Pamiętaj, że gra ma automatyczny tryb ruchu i bitwy. Więc nie martw się, że musisz stale monitorować swoją postać, może poradzić sobie z wrogami bez ciebie lub udać się do następnego punktu na trasie.

Zacznij przechodzić przez linię zadań, dzięki czemu zdobędziesz pierwsze monety, zdobędziesz pierwszy ekwipunek i podniesiesz początkowy poziom. Podnosząc poziom odkryjesz nowe funkcje gry i swojej postaci. W miarę postępów w fabule poznasz zawiłości gry, więc uważnie przeczytaj, jakie postacie w grze do Ciebie piszą. Wraz z awansem zwiększysz zakres umiejętności atakowania i leczenia. Uważnie je przestudiuj i wykorzystaj w walce, i nie zapomnij podnieść ich poziomu.

Dungeons

Gra

MU Origin 2 ma własną funkcjonalność lochów, w której musisz walczyć z potworami i bossami. Możesz je zabrać samodzielnie lub w grupie z innymi graczami. Pod koniec przygody czeka na ciebie nagroda. Każde loch ma poziom trudności zależny od całkowitej siły gracza. W sumie jest 15 lochów, wszystkie otwierają się, gdy postać osiągnie określony poziom. Dziennie podejmowanych jest do 5 prób odwiedzenia takich miejsc. Wydawaj je więc mądrze, bo tam warta jest nagroda. Jeśli odkryłeś nowe, bardziej zaawansowane lochy, ale próby zostały już wykorzystane, będziesz musiał poczekać na następny dzień.

poziomów i wyposażenie

Główną gwarancją zwycięstwa w każdej bitwie jest twój poziom i moc. Zasadniczo zwiększenie poziomu pozwala na wykonywanie zadań, za które zdobywasz doświadczenie, pieniądze, a czasem artefakty. Możesz także zdobyć doświadczenie, niszcząc potwory na mapie w różnych lokalizacjach, a także cenne nagrody. Na twoją siłę ma również wpływ sprzęt, jego rzadkość i poziom ostrzenia. Typy rzadkości:

  • magiczny - zielony
  • Rzadko - niebieski
  • wyjątkowy - fioletowy
  • Epic - Pomarańczowy
  • legendarny - czerwony

Czerwony sprzęt jest najsilniejszy i najfajniejszy, bardzo trudno go znaleźć, ale jeśli złożysz zestaw, zastanów się, że stałeś się niezwyciężony.

Pobieranie MU Origin 2 na komputer jest łatwe. Na początek musimy pobrać i zainstalować emulator Androida Bluestacks, a następnie go odtworzyć.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi