Nosgoth

Alternatywne nazwy: Nosgoth

Dlya tych, którzy lubią historie o wampirach, sieć skonfigurować gra zespołowa Nosgoth, gdzie każdy może poczuć się jak Van Helsing lub ssania krwi wampira. Dwa zespoły z czterech graczy będą walczyć na śmierć i życie, jak mówią, do ostatniej kropli krwi. Ale zwycięzca objawia się na punkty aż do następnego meczu, kiedy gracze przełączania ról.

Igra Nosgoth: krwawe starcia dwóch ras

Lyudi i wampiry - między nimi przez długi czas jest bezlitosny wojna, chciałbym powiedzieć, że pod słońcem, ale jak wiesz, wampiry nie lubią się opalać. Ale my, ludzie uważają za uzasadnione jedzenie, a my kategorycznie nie chcesz się pogodzić. Na tej podstawie i występują różnice, i nie możemy powiedzieć, że siły radykalne przeważają w czyimś korzyść.

Predstaviteli Każda rasa ma zalety, ale też wady grzech.

  • Lyudi polegać na sile ramion: łuki i kusze, pocisków, granatów, z różnymi efektami, pułapki. Jednak biorąc pod uwagę Bliższy walczyć gorzej, więc nie sami sobie ostre zęby drapieżników.
  • Vampiry wbrew wolą walki wręcz, a ich broń, to kły, pazury i skrzydła. Mają niesamowitą siłę fizyczną, ale nie wolą mieć do czynienia z ludzką bronią.

Sozdaem komandy

Reshiv w Nosgoth grać, trzeba zrozumieć niektóre z zasad udanego przetrwania:

  • Obedinyaytes w komandy
  • Razumno wykorzystanie korzyści geroev
  • Ne dziel i nie wykraczają przeciwko wrogowi w odinochku

Dlya Dlaczego zespół razem, rozumiesz siły. Ale jak taktyka, aby wdrożyć go pomyślnie, należy rozważyć cechy bohaterów. Wampiry wiedzą, jak wielkie ściany wznoszenia, latać, skakać daleko, mają wielką moc, ale możliwości każdego opracowane w różnych proporcjach. Jest szybko i łatwo się wampiry, które mogą skok wzwyż i dowcipniś ofiara; Inny wielki i silny, rozproszone wroga w ręku; inni wyrwać ofiary z tłumu i zdjąć z niej do góry.

U ludzie ich żetonów. Są one podzielone na różne rodzaje strzelców: strzelanie z łuku, kuszy, zaprawy. W związku z tym ktoś będzie scout pewne wsparcie, dobrze, ktoś snajpera. Gramy dla ludzi, gotowych do ognia, strzelanie długo, bardzo, bardzo długi i urozmaicony fotografowanie.

Chtoby dołączyć i przyczynić się do rozwoju ich udziału w wojnie, musisz pobrać Nosgoth, stworzyć postać i mają sieci, aby znaleźć resztę zespołu.

Povyshaem cechy i pokaż klass

Vse wiedzieć, że każdy bohater stopniowo nabiera siły i zwinności. Innymi słowy, mąż i utwardzony w ciągłych walkach. Nie będzie źle, jeśli wyobrazić sobie podobną sytuację w iPlayer Nosgoth. Do głównego tożsamości, angażują się w walkach i zdobyć artefakt, które zwiększą swoją klasę.

Po wykonując misje, można zarobić waluty, na którym można kupić wiele rzeczy przydatne: umiejętności, sprzętu, mundurów. Przejdź tutaj i prawdziwe pieniądze, które przyspieszą proces gromadzenia doświadczeń, umiejętności, dochodu. Możesz też kupić dopalacze i skórki, ale takie zakupy nie są obowiązkowe, a bez nich jest to możliwe do zrobienia.

Plyusom Nosgoth można śmiało nazywany obecność względnej równości graczy. Oznacza to, że matka z graczy nie będzie w stanie zaatakować i zniszczyć przybyszów.

Pohvalna dynamika fabuła, piękna grafika, ekscytujące walki, wiele darmowych funkcji. Ale co najważniejsze, jest to spektakularne przedstawienie idei motywu wampira. Bo wampiry stały się dość oklepany motyw, to twórcy należy się pochwała za oryginalnym podejściem.

 

Zagraj także