Nosgoth

Alternatywne nazwy: Nosgoth

Dla tych, którzy uwielbiają fabułę o wampirach, stworzono grę sieciową Nosgoth, w której każdy może poczuć się jak Van Helsing lub wampir krwiopijny. Dwie drużyny po czterech graczy będą walczyć na śmierć, jak mówią, do ostatniej kropli krwi. Ale zwycięzca zostaje ujawniony w punktach dopiero po następnej walce, kiedy gracze zmieniają role.

Nosgoth gra: krwawy showdown dwóch ras

Osób i wampirów - istnieje długa wojna między nimi, chciałbym powiedzieć, że pod słońcem, ale jak wiadomo, wampiry nie lubią się opalać. Ale my, ludzie, postrzegamy je jako legalną żywność i kategorycznie nie chcemy tego tolerować. Na tej podstawie występują różnice i nie można powiedzieć, że siły są radykalnie przeważane na czyjąś korzyść.

Przedstawiciele każdej rasy mają zalety, ale także grzech z wadami.

  • Ludzie polegają na sile broni: łuki i kusze, rzucanie pociskami, granaty z różnymi efektami, pułapki. Ale bliska walka jest gorsza, więc lepiej nie dopuścić, by drapieżniki o ostrych zębach zbliżyły się do ciebie.
  • Wampiry preferują walkę wręcz, ponieważ ich bronią są kły, pazury i skrzydła. Mają niesamowitą siłę fizyczną i wolą nie angażować się w ludzką broń.

Tworzymy team

Decydując się na grę w Nosgoth, musisz poznać kilka zasad skutecznego przetrwania:

  • Dołącz do zespołów
  • Korzystaj z zalet heroes
  • Nie rozłączaj się i nie wychodź przeciwko wrogowi samemu

Do tego, co potrzebuje zespołu, jasne jest, że jesteś silny. Ale jeśli chodzi o taktykę, aby przetłumaczyć ją z powodzeniem, należy wziąć pod uwagę charakterystykę postaci. Wampiry wiedzą, jak wspiąć się po ścianach doskonale, latać, skakać daleko, mieć ogromną moc, ale możliwości każdego są rozwijane w różnych proporcjach. Są szybkie i lekkie wampiry, które potrafią odbijać i biją ofiarę wysoko; inni potężni i potężni, rozpraszają wrogów na bok; jeszcze inni porywają ofiarę z tłumu i lecą z nią.

ludzi ma swoje własne żetony. Są podzieleni na strzelców różnych typów: łuczników, kuszników, ludzi moździerzy. W związku z tym, ktoś zostanie zwiadowcą, ktoś będzie wspierał, no cóż, ktoś będzie snajperem. Grając dla ludzi, przygotuj się na strzelanie, długie strzelanie, bardzo, bardzo długie i intensywne strzelanie.

Aby dołączyć i przyczynić się do rozwoju wojny, musisz pobrać Nosgoth, stworzyć bohatera i znaleźć resztę zespołu w sieci.

Zwiększamy właściwości i pokazujemy klasę

Wszyscy wiedzą, że każdy bohater stopniowo nabiera siły i zręczności. Innymi słowy, mężowie i hartowani w ciągłych bitwach. Nie możesz się pomylić, jeśli założysz podobną sytuację w iPlayer Nosgoth. Aby ulepszyć swoją osobowość, weź udział w bitwach i zdobądź artefakt, który zwiększy twoją klasę.

Podczas wypełniania misji otrzymujesz walutę, za którą możesz kupić wiele przydatnych rzeczy: umiejętności, wyposażenie, mundury. Istnieją prawdziwe pieniądze, które przyspieszają proces gromadzenia doświadczenia, umiejętności i dochodów. Możesz także kupić bonusy i skórki, ale takie zakupy nie są obowiązkowe i możesz się bez nich obejść.

Plus Nosgoth na pewno można nazwać obecnością względnej równości graczy. Oznacza to, że doświadczeni gracze nie będą w stanie atakować i niszczyć początkujących.

Dynamika fabuły, piękna grafika, ekscytujące pojedynki, wiele darmowych funkcji. Ale co najważniejsze, jest to cudownie zrealizowany pomysł na temat wampirów. Ponieważ wampiry stały się dość wyświechtanym tematem, programiści mogą pochwalić się oryginalnym podejściem.

 

Nosgoth

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi