Overwatch

Alternatywne nazwy: Overwatch

Game Overwatch: bitwa o przyszłość.

W listopadzie 2014 Podczas festiwalu BlizzCon przez Blizzard Entertainment, twórca i wydawca zaprezentowali Overwatch, który został zamknięty w ramach wiodącego gatunku strzelanek.

С na początku 2015 r Do grudnia przeprowadzono zamknięte testy beta, aby zidentyfikować błędy i uzyskać informacje zwrotne od graczy na temat mechaniki rozgrywki i bilansowania. W tym roku nie ma już testów beta, ale nie później niż 21, dopóki nie zostanie wydana gra. 06 216 będą wznowione.

Już wiemy, że pobieranie Overwatch będzie możliwe dla platform:

 • Xbox One
 • PC
 • PS4

Na tropie bohaterów.

Wydaje się, że twórcy zdecydowali, że chodzenie, więc chodzenie! Wybór bohaterów już urósł do 21 postaci i na pewno nie jest to limit. Wszyscy wyglądają tak inaczej, że nie będziecie mylić, a każdy ma wyjątkowe talenty, aby móc je skuteczniej wykorzystywać w nadchodzących bitwach.

Players trafiają do świata, w którym wybuchła wojna i wydarzenia są w pełnym rozkwicie. Overwatch to specjalna jednostka bohaterów z różnych krajów, stworzona specjalnie po to, by pokonać niesprawiedliwość, aby pomóc uciskanym i przywrócić pokój na planecie.

Organizacja doskonale spełniła swoją funkcję, a porządek naprawdę panował na ziemi. Dziesięć lat spędziłem na badaniach, wynalazkach naukowych, unikalnych odkryciach. Kiedy jednostka nie była już potrzebna, została odrzucona, ale coś poszło nie tak i stało się jasne, że świat nie jest gotowy na rozstanie z bohaterami.

Overwatch znów jest popytem, ​​a dostępne są wolne miejsca dla graczy, którzy są gotowi wybrać swoją rolę. Możesz zostać mnichem robotem z Szambali, uzbrojonym w młot i zbrojonego wojownika, podróżnika w czasie, celowego szefa bezpieczeństwa z egipskiej bazy w Gizie, wdzięcznego hinduskiego architekta i wybierać spośród wielu innych ról. Dostępne są główne informacje o każdej postaci: wiek, imię, zawód, baza operacyjna i przynależność do korporacji, ale pełny potencjał i styl działania zostaną ujawnione tylko podczas gry.

Skuteczne wykorzystanie bohaterów z pewnością przyniesie zwycięstwo. Można je stosować w czterech kierunkach:

 • Obrona - chroni okupowane terytoria przez sojuszników, nie pozwala wrogowi przeniknąć linii frontu;
 • Storm - nie możesz obyć się bez tego bohatera, gdy zdobywasz punkty chronione przez wroga,
 • Wsparcie - leczy rany, kilkakrotnie pomnóż siłę sojuszników,
 • Tank - najpierw atakuje, przynosząc obrażenia i zamieszanie w szeregach wrogów. Jest wytrzymały i prawie niezwyciężony, chroniony mocnym pancerzem.
Bohaterowie

Bohaterów wyznaczają różnorodne cele i zadania, których realizacja zakończy się sukcesem, jeśli przestudiujesz talenty wojowników i wybierzesz tych, którzy lepiej poradzą sobie z transportem przez sprzęt Kings Row z EMR, ochroną świątyni Anubisa i wykonaniem innych misji.

Można grać w trybach "akompaniamentu" lub "przechwytywania punktów". Każdy z nich dostarczył własne mapy i interesujące zadania. Przy okazji, wraz z postaciami i innymi dodatkami, nowe karty będą dostępne bezpłatnie dla tych graczy, którzy dbają o zakup i pobranie Overwatch z wyprzedzeniem po wydaniu.

Podczas pobytu w "Overwatchie" na PC, pierwszy zespół dostarcza towar, a drugi próbuje przerwać misję. W "punktach przechwytywania", aby przejąć kontrolę nad określonym terytorium mapy Overwatch.

Wymagania systemowe

Minimum:

 • OP: 768 MB pamięci wideo i 4 GB pamięci systemowej 1010
 • Or: 64bit / Win Vista / 7 / 10/8
 • Karta wideo
 • : Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 lub Intel HD Graphics 4400
 • Procesor: Intel Core i3 lub AMD Phenom X3 865
 • miejsca na dysku: 5 Gb
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi