Pirates Tide of Fortune

Alternatywne nazwy: Pirates Tide of Fortune

Pirates Tide of Fortune - Hełm Aleksandra Macedońskiego.

Pirates Tide of Fortune gra, która zadowoli wszystkich miłośników przygód na morzu i pirackich przygód. Gracz ma okazję zanurzyć się w romans życia na wyspach w niekończącym się oceanie, gdzie głównym przedmiotem działalności jest rozwój i ochronę jego terytorium od innych zawodników, głodnych na łatwe posiłek. Wybierając tę ​​grę, użytkownik sam powinien stać się pan szczęścia, co skutkowałoby swojej wyspy do dobrobytu gospodarczego i wojskowego. Pirates Tide of Fortune on-line - to przeglądarkowa gra multiplayer, który już zarejestrował ponad 11 milionów użytkowników, mają możliwość, by walczyć ze sobą, z wrogami komputerów łączą się w związki, a na pewno utworzyć celu zawarcia umów handlowych. Projekt ten jest prawdopodobnie strategia wojskowa, ale nie mogą być tworzone bez rozwoju silnej armii i gospodarki floty.

Nachalo gry Pirates Tide of Fortune i jego cechy.

Chto filibusters uzupełnić szeregi, wymagany jest projekt Pirates Tide of Fortune rejestracji. Aby to zrobić, użytkownik musi wypełnić formularz, składający się z kilku linii, aby wymyślić nazwę, adres e-mail i hasło. Można podłączyć do gry przy użyciu swojego konta na portalu społecznościowym. Niezwłocznie po rejestracji gracz trafi na morzach, między kilometrów wody stracił niewielką wyspę, a stanie się nowym domem, który rozpocznie się z budową wielkiej mocy pirata. W ramach szkolenia pierwszą rzeczą, gracz będzie musiał wybudować budynek do produkcji niezbędnych zasobów, istnieje kilka:

  • Rom, wyprodukowany w fabryce, jest pijany bez wyjątku - Pirates pracowników i tych, którzy walczą;
  • Zoloto jego złoża znajdują się na wyspie, ale nie moje nie dostał;
  • Derevo, ponieważ nie znajduje się na wyspie, która go otrzymać, trzeba wycinki.

V wyjątkiem zasobów ekstrakcji grze trzeba się rozwijać nauka, kultura i wojsko. Złożenie projektu w odtwarzaczu są czterdzieści różnych jednostek bojowych armii i marynarki, można nawet stworzyć straszny morskiego potwora Krakena. Ponadto, wszystkie wojska mogą być podzielone na typy, każdy z nich posiada jednostkę do obrony i ataku:

  • Piraty
  • Naemniki
  • Eskadra
  • Armada

Dlya która stworzyłaby należy zbudować polecenie i walki budowy, poprawić swój poziom armię i marynarkę, do przeprowadzenia badań zaawansowanych broni i zbroi. Wszystkie te działania, jak również samej armii wymaga kosztów utrzymania zasobów. Fakt, że można dostać się na wyspę, a następnie pokonać fale na brzeg nie wystarczy, aby stworzyć wspaniały stan morza. Aby stać się naprawdę bogaty, może być zatrudniony tylko w nielegalnych połowów, rabowania sąsiednich wysp, do ataku na statki handlowe i okręty wojenne twierdzy. Jeśli armia nadal jest dość słaby, a nawet wojna nie jest dziedziczenie, można stworzyć firmę handlową i prowadzenia działalności gospodarczej. Po drugiej stronie morza, znajduje się w pamięci podręcznej skarbu i ich zajęcie nie przynosi złe zyski. Sam być smutny, więc grać Pirates Tide of Fortune jest dużo więcej zabawy z przyjaciółmi. W tym projekcie, można przejść do odwiedzenia i obejrzenia go od innych, do prowadzenia dyplomatycznych i handlowych stosunków z różnymi podmiotami, zasobów akcji i osiągnięć naukowych, przyczyniając się do transformacji sił zbrojnych i ich przyjaciół w korsarzy. W tej strategii można tworzyć własne lub dołączyć do Zakonu istniejącego. Order za prawdziwe, kapitanowie otrzymają tytuły i stopnie. Zgromadzeni w Zakonie, gracze łączone w celu utworzenia potężnego sprawną armię, można użyć go chwycić kolonie i chronić je przed wojskami królewskimi.

Pirates Tide of Fortune bardzo ciekawy i bardzo kolorowa gra z doskonałą grafiką i projektowania dźwięku.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi