Pirat Burza

Alternatywne nazwy: Pirat Burza

I gras Pirate Burza - to gra multiplayer, że gracze będą otwierać świat, który jest wypełniony morzem romans. Gra Pirate Burza , gdzie ludzie czekają ekscytujące walki na morzu i wiele innych ciekawych wydarzeń. I gras Pirate Burza Online jest oparty na przeglądarce i nie wymaga pobierania i instalacji klienta.

Przed , aby grać w gry online Pirate Burza sprawdź, czy ustawienia komputera i wymagania gry. W Pirate Burza grać online może komputer o następujących parametrach:

- System operacyjny: Win dows XP / Vista / Siedem ;

- Procesor: 2. 0 GHz ;

- Pamięć: 512 Mb ;

- Wideo: 128 Mb ;

- Połączenie z Internetem.

Do grać Pirate Burza , konieczne jest, aby została podjęta Rejestracja w grze Pirate deszczu . Wykonana jest proste i wygodne, więc potrwać kilka minut. Dział na stronie " Rejestracja Pirate Burza » , należy wprowadzić następujące dane:

- Nazwa użytkownika - nazwa, która zostanie wykorzystana w grze;

- Hasło,

E-mail;

- Data urodzenia;

- Należy również przeczytać i zgodzić się na warunki gry.

Pirate Burza gra online , który obsługuje również rejestrację za pośrednictwem rachunków stworzył już facebook społecznościowy. W tym Pirate deszczu rejestracji online się kończy i możemy przystąpić do gry.

Gra zaczyna się od kursu, który przedstawia cechy gry. Początkowo gracz otrzymuje słaby statek i pokonać przeciwnika, pracy i potwory statku. Podczas gry, w celu zniszczenia potworów i wrogich okrętów otrzymają różne zasoby, ale na początku, kiedy nie ma wystarczająco dużo doświadczenia z poważnych wrogów lepiej nie. Początkowo, aby zrozumieć podstawowe cechy gry i pomoże zrozumieć wskazówki. Po rozgrywka staje się jasne, można bezpiecznie pójść do portu, gdzie zawsze można udać się do tawerny, porozmawiać z przyjaciółmi, sprawdzić wiadomości, do kupna lub sprzedaży różnych towarów. Zarabiaj złoto i inne niezbędne zasoby można robić zadań.

I grata w gra online Pirate Burza można za pomocą pięciu typów statków: statek począwszy, brygantyna brygantyna fregaty wojskowa, duże fregaty. Na każdym statku, może być wyposażony w różne pokłady, kile, kotew i innych szczegółów.

Życie może statek wyposażony jest w cztery zestawy narzędzi (6, 9,12,18 pistoletów), z trzema rodzajami powłok (stal, żelazo, kamień), a także czterech klas harpunów z trzech podgatunków (Harpoon, harpun-pazur harpun kolczastego ).

W Burza Pirate grać trudne bez pieniędzy. Walutą główną w grze jest złoto. Dzięki niemu, możesz kupić broń, amunicję i różne potrzeby. Dodatkowe waluty jest diamenty. Można je kupić poprzez inwestowanie pieniądze w grze, lub wprowadzenia do gry nowego gracza. Można spędzić je z przemytników wymiany na różnych cennych towarów. Wszelkie prawa i uprawnienia są kupowane od gubernatora, i wszystko, co dotyczy statku znajduje się w stoczni. W trakcie gry można tworzyć własne eskadry okrętów, o różnych właściwościach i parametrach. Możesz także dołączyć do gildii, które dadzą pewne zalety, oprócz wiernych towarzyszy. Poprawa gildii daje bonusy do swoich członków, można także uczestniczyć w wojnach klanowych.

W sumie 35 poziomów gracz jest dostępny, w uzupełnieniu do rozwoju osobistego rozwoju jest gildii.

Na wysokim poziomie w grze pracował rozgrywki - gracze będą walczyć nie tylko z innymi graczami, ale także z potworami NPC. Potwory mogą zjednoczyć się i atakować całą masę, i poradzić sobie sama z nimi nie zawsze jest łatwe.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi