Gracz Nieznany Battlegrounds

Alternatywne nazwy:

Strzel z piłkąNieznane pole bitwy na Battlegrounds. Wszystko zaczęło się, gdy pracował w innych firmach w różnych projektach. Widząc sukces technologii, którą zastosował, Brendan zdecydował, że nadszedł czas na solo. Jego gra to multiplayer shooter, realistyczny symulator survivalu, gdzie wszyscy walczą o wszystkie dostępne środki.

Przejdź za wszelką cenę.

Wybierz grę w gryNieznajdujące się Battlegroundy mogą jednocześnie tysiące graczy, uczestniczących w trybie pojedynczym lub zespołowym. Uczestnicy nie mają nic, co pomoże zrealizować misję, ale wszystkie te przedmioty muszą znajdować się na wyspie i powinny być znalezione. Przy okazji, wyróżnienie w przypadku singli jest o wiele hojniejsze niż w przypadku wersji pary. Trzeba znaleźć apteczki pierwszej pomocy, broni, tylko rzeczy, które mogą być przydatne. Są polowani przez wszystkich graczy i warto znaleźć schronienie, kiedy zaczyna się prawdziwa bitwa, wpuszczając do rzeźni. Wszystko tutaj jest ważne, a także zdolność do maskowania na ziemi, a także możliwość zmiany przemieszczeń i obserwacji.

Broń, wyposażenie i sprzęt. Wybór arsenału pistoletu jest w przybliżeniu:

Na wyjątkiem broni palnej, są zimne bronie, a jeśli nie jest w zasięgu ręki, robi się nawet patelnia i pokera.

    Zapewniamy również ochronę kasków i kamizelek o różnym stopniu siły.

  • Pistols
  • Automaty
  • Signals
  • Artyle
  • Textiles
  • Crabs
  • Pulemets

Rozwiązanie się z grach w niezidentyfikowanym polu bitewnym, nadszedł czas na zapoznanie się z wyborem pojazdu. Kiedy wylądujesz na wyspie, zobaczysz siebie na mapie z trzema obszarami. Twoim zadaniem jest pozostać w białej strefie, eliminując rywalizujących z nią rywali. Jest to strefa wyobcowania, w której uczestnik w tym okresie otrzymuje okresowo uszkodzenia, które stymuluje działanie. Podróżuj po całym terytorium, jak chcesz, ale pozostań przy życiu.

 

Zagraj także