Point Blank

Alternatywne nazwy: Point Blank

Dziś prezentujemy wam stworzenie deweloperskim NCsoft, który stał się sławny w pierwszej kolejności ulega wątpliwości Internecie hit Lineage 2. Point Blank to gra online w drużynie Schutter pierwszej osoby w Internecie. Sama gra przypomina ciekawej syntezy dynamicznej charakterystyce strzelaniny «Quake» i taktyczne nieodłącznym składnikiem Counter-Strike. Niewiele jest, że decydują one swoją abmundirovanie i status. Najważniejsze jest to zdolność do wykonywania zdjęć jak najdokładniej, ponieważ odpoczynek po wirtualnym śmierci podano tylko 5 sekund.

Aby grać w gry online Point Blank musisz być przekazywane Punkt rejestracji Blank. Wymaga to sporo, a mianowicie:

1. Wprowadź swoją nazwę w grze (logowania).

2. Wpisz swoje nowe hasło.

3. Podać swój adres e-mail.

4. Określić ogólne informacje o sobie (płeć, wiek, itp. )

5. Idź sprawdzić, że jesteś prawdziwą osobą, a nie bot.

6. Potwierdzić umowę z ogólnymi zasadami gry.

Point Blank check Po zakończeniu. Aby rozpocząć odtwarzanie Point Blank należy zainstalować grę na komputerze.

: Aby to zrobić

1. Na stronie głównej Point Blank w Internecie przejdź do "Pobierz grę".

2. Po tym, instalacja rozpocznie się program "Zapuskator" po starcie, który rozpoczyna pobieranie programu instalacyjnego.

3. Uruchom plik instalacyjny i punkt gry online, rozruch na puste zainstalowane na komputerze.

Instalacja i rejestracji grę Point Blank prowadzone całkowicie za darmo.

Deweloperzy proponuję zanurzyć się w atmosferze działań bojowych w różnych miejscach, w tym restauracji, muzeów Chinatowns, kręte tunele pod ziemią, gdzie wagony poślizg obok ciebie. Więc grać w gry online Point Blank fanów zmęczone ciekawych miejsc szybko.

W grze są zaproszeni, by stać się wojownikiem walczącymi frakcjami. Grupy - zarówno klasyczne gry z tego gatunku. To terroryści i komandosów. W Point Blank gry i zabić ukochaną przez nas od innych podobnych gier arsenał broni palnej. Pistolety, dyski twarde, strzelby, karabiny snajperskie i granaty. Wszystko to i wiele więcej do dyspozycji. Ponadto, można modyfikować wygląd swoich broni (np. karabin Kałasznikow - złoto) i sprzęt na prawdziwe pieniądze oraz punkty zdobyte w tej grze.

Mimo podobieństw do innych podobnych projektów Punkt gra online Blank jest nadal jednym elementem, który jest dla fanów strzelanin huraganu zamienia się w ogromny plus. Martwy gracz niemal natychmiast przywrócony na podstawie jego zespołu i nadal walczyć. To sprawia, że ​​gra jest bardziej dynamiczna i nie daje się nudzić na ekranie komputera, patrząc jak przyjaciół i wrogów starają się zwabić monotonicznie przyjaciela - kolejny zasadzkę. Nie ma czasu i możliwości, aby paść wroga z karabinu snajperskiego. Jest to gra dla tych, którzy lubią i potrafią szybko strzelać.

Nawet jeśli jesteś nowy w tych gier, że nie będzie trudno dostosować się do atmosfery gry i zarządzania. Ze względu na dynamikę gry, od razu przyzwyczaić się do tempa i zacząć zabijać swoich wrogów bez odrobiny ostrożności. Interfejs gry jest nie robić długo przyzwyczaić. Na stronie struktury gry można znaleźć asortyment sklepu, czekając listę graczy, ogromną listę klanów i innych przydatnych informacji.

Mam nadzieję, że powyższe informacje jasno wynika, że ​​Point Blank gra online jest właśnie dla Ciebie. Więc nie trać czasu. Zacznij grać Point Blank teraz!

 

Point Blank Rejestracja online

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi