Droga Bohatera

Alternatywne nazwy: Droga Bohatera

Ig Bohater ścieżki: epicki i stylowy.

Świat fantazji ze swoimi smokami, elfami, demonami i innymi fantastycznymi stworzeniami stał się znajomy i znajomy. Miłośnicy tego gatunku przeszli przez tysiące dróg otoczonych jednorożcami i wróżkami, dlatego trudno jest ich zaskoczyć. Jednak od czasu do czasu deweloperzy zaczynają wpadać na świetny pomysł, a teraz, przed graczami, wydaje się, że istnieje znajomy świat, ale z nowym przeplotem cudów.

K takich zabawnych gier wieloosobowych opartych na przeglądarce Path of the hero. Zawiera wszystkie wspomniane istoty, magia też nie zniknęła, ale pojawił się tajny składnik steampunk. Teraz, oprócz zwykłej broni do takich scen, istnieje dodatkowa kategoria arsenału strzeleckiego. Retro strzelba wygląda obok obosiecznego miecza, a personel magika całkiem kreatywny. I jak uzasadnione jest jej pojawienie się w tym królestwie, zrozumiesz, kiedy rozpoczniesz ścieżkę bohatera do grania. Reszta będzie musiała radzić sobie z takimi rzeczami:

  • Create Hero
  • Zdobądź go stylowymi broniami
  • Zachowaj farmę
  • Aby wziąć udział w walkach z innymi graczami
  • Wściekłe demony i ich bossowie

Bohaterów i ich możliwości.

Zgodnie z tradycją, każda zabawka ma możliwość wyboru głównego aktora:

  • Mag sprytnie splata formułę magii, kierując je przeciwko wrogowi.
  • Wojownik jest najsilniejszy, zadaje śmiertelne rany i wytrzymuje ataki wroga przez długi czas.
  • Hunter z bystrym okiem, który pozwala ci wyśledzić ofiarę i szybko i dokładnie uderzyć w cel.
  • Ubihitsa jest bezwzględna dla demonów, którzy rozdzierają miasto. Możesz polegać na nim w każdych okolicznościach.

Po wybraniu obrazu możesz zagrać w grę Hero's Way. Rozwijaj umiejętności tego, z którym postanowiłeś udać się do Miasta Zmierzchu, które było rządzone przez głównego władcę, ale nigdy nie było w stanie ochronić mieszkańców przed armią zbuntowanych demonów. Teraz tylko jeden sposób, aby zmobilizować siły i dać zdecydowany odpór. Dalsze działania nie są nieoczekiwane. Jak zawsze w takich sytuacjach konieczne jest poprawienie bohatera. Są na to różne sposoby, a każdy jest ważny na swój sposób.

Kim powinni być żołnierze? Oczywiście silny, wytrzymały, szybki, zwinny, trafny, przebiegły. Wszystkie te cechy będą szlifowane w licznych bitwach i misjach, ale najpierw znajdziesz ścieżkę rejestracji bohatera. Wzmocnienie cech wydobywanych lub uzyskiwanych podczas rozwoju obiektów, które z kolei powinny zostać ulepszone. Z pewnością będziesz potrzebował wszelkiego rodzaju broni, mocnego pancerza, hartowanych ostrzy. Nawet sztaby maga ulegają swoistej ewolucji i są różne rodzaje. Rozwój i dążenie zawsze będą tam, gdzie najważniejsze jest aktywny udział w wydarzeniach.

V iPlayer Ścieżka bohatera zapewnia system gildii, a jeśli dołączysz do jednego z nich, otrzymasz silne wsparcie od innych graczy. Dzięki nim możesz zjednoczyć się na niebezpieczne wycieczki do lochów. Jeśli zdołasz sam sobie poradzić z drobnymi demonami, to ich szef czeka tylko na szansę zmiażdżenia gapiącego się samotnika. Chcąc pokonać głównego demona i zdobyć przydatne zasoby, lepiej działać wspólnie. Wciąż możesz iść na arenę i grać w pojedynku, udowadniając innym przewagę.

Również będąc w gildii, zajmujemy się ogrodnictwem. Wszyscy dobrze zrozumieliście, że rozwój farmy znajduje się na liście zadań rozgrywki. A jeśli zajmiesz się tym nie mniejszą odpowiedzialnością niż przystąpieniem do udziału w bitwie, otrzymasz bardzo dobre premie. Podsumowując, chciałbym podkreślić, że gra wyszła piękna, przemyślana, dynamiczna, z interesującą plamą science fiction i zwykłymi elementami fantasy.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi