Rise of Nations

Alternatywne nazwy: Rise of Nations

To jest gra Rise of Nations, zna każdego szanującego się gracza. Jest to prawdziwy klasyk gatunku. Ta gra łączy w sobie wszystkie najlepsze gry jakości wykonane w gatunku strategii historycznej. Każdy miłośnik wielkiego podboju i rozwój strategii i planów złożonych wirtualnych można znaleźć w samej grze. Można się spodziewać przedstawicieli osiemnastu różnych narodów. Każdy naród ma swoje bonusy, które są dostępne, aby gracz pomyślnym zakończeniu zadania lub zadanie. Po prostu mamy do czynienia z sześcioma tysiąc lat, podczas których występują wszystkie główne wydarzenia w grze. Poza tym trzeba dokładnie opanować umiejętność walki, szpiegostwa dowiedzieć się i nauczyć się rozwiązywać problemy po świecie i wojen domowych.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie pobrać w Rise of Nations. Jeśli chcesz, możesz pobrać i zainstalować wszystkie niezbędne dodatki i aktualizacje, gdy odkrywają nowe mapy, jednostki niezwykłe i oryginalne gry, różnych kampanii i inne użyteczne dodatki.

Gra Rise of Nations apeluję do wszystkich tych graczy, którzy mają bzika na punkcie gier należących do gatunku strategii komputerowych z przyczyn historycznych. Tak więc, jeśli uważasz, że obecność wojskowych tendencji przywódczych, powinno się spróbować swoich sił w tym projekcie. W tej grze można się spodziewać ogromnej liczby narzędzi do rozwoju własnego narodu w zupełnie różnych kierunkach.

Twórcy opisują go jako przynależności gatunku RTS. Jako deweloper, przy okazji, rozsławione firmy Big Huge Games. Projekt jest uważany za rok urodzenia 2003 długi. Ta gra jest bardzo łączy w sobie najlepsze elementy strategii globalnej. Warto zauważyć, że w przyszłości, twórcy projektu, który prowadził drużynę przynajmniej korzystać z podstawowych pomysłów realizowanych w Rise of Nation, stosowane jako podstawa dla innych Rise nie mniej popularne gry dzisiaj of Legends.

Rise of Nations w narodzie są chronione od siebie granicami państw, które stanowią obszary, które są wokół miast i fortyfikacji. Według legendy w grze gracze należą do granic, a na ich terytorium mogą być łatwo wzniesiony różne budynki i budowle. Należy wziąć pod uwagę punkt, że nie można zbudować budynek na terenie neutralnym i nie należą. W trakcie gry będzie można rozszerzyć granice krajowe, odkrywania nowych terytoriów i budowy nowych cudów świata.

Kontynuować nasz przegląd Rise of Nations chcieliby cudów świata, które reprezentują w świecie rzeczywistym budynków i pomników przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Po ich gracze budowlanych otrzymają pewne bonusy i promocje, bo mają specyficzne cechy.

Aby zobaczyć na własne oczy prawdziwości wszystkich powyżej, możesz osobiście do ponownego Rise of Nations video trailer.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi