Rise of the Tomb Raider

Alternatywne nazwy: Rise of the Tomb Raider, Rice of Tomb Ryder

Rise of the Tomb Raider: Lara Croft w nowych przygodach.

wydarzeń, w których gracze brali udział w poprzednim dziewiątym z Tomb Raider, kontynuuje dziesiątą część akcji przygodowej z wiodącą bohaterką, Lara Croft. Gra Rise of the Tomb Raider w 2014 roku po ogłoszeniu, 13. 11 Rok 2015 stał się dostępny na Xbox 360 z Xbox One.

. Niektórzy pospieszyli się z obrażeniami twórców, którzy nie mogą teraz korzystać z przygód, ale przedstawiciele firmy pędem uspokajają właścicieli PlayStation 4 i Windows, zapewniając, że komputer może pobrać Rise of the Tomb Raider od początku 2016 roku, ale na PlayStation 4 będzie to koniec 2016 r.

. Wygląd Tomb Raider - naprzód przez burze śnieżne.

. Tym razem słynny łowca skarbów przywiózł na Syberię. Teraz jej droga leży w mieście Kitezh "Rosyjska Atlantyda", gdzie ukryta jest tajemnica wiecznej młodości i życia. Bohaterka podróżuje z partnerem Jonah Mayawa.

Jej

przygód jest dotkniętych niebezpieczeństwami i przeszkodami, spotkaniami z agentami Trinity, a także dzikimi zwierzętami i klęskami żywiołowymi. Polowanie i ruch śnieżnych zamieci śnieżnych, mrozu i mgły. Konieczne jest przestudiowanie nawyków zwierząt, aby nie wpaść w łapy okrutnego niedźwiedzia lub wilka i skutecznie zdobyć pożywienie. Różni mieszkańcy tego okrutnego regionu wychodzą tylko w określonej części dnia, a wraz z nadejściem śnieżycy ukrywają się wzdłuż nor.

Lara może przetrwać przy użyciu dostępnych narzędzi. Gromadząc minerały, rośliny, skóry, zamienia je w odzież i leki. Inne artefakty będą służyć do pułapek, budowania łuków, lasso, trujących strzał.

Głównym wrogiem bohaterki jest surowa natura. Nagle może rozpocząć się burza śnieżna lub lawina może spaść. Toruje drogę przez wysokie zaspy śnieżne, zręcznie wspina się po drzewach, pływa dobrze i biegnie szybko. Te cechy pomogą przetrwać, ale w zimnym klimacie ważne jest znalezienie źródła ciepła, a to także część zadania.

ubrań Lary stopniowo stają się bezużyteczne zabrudzone i podarte, a ona potrzebuje materiałów, aby zrobić nową. Ale najtrudniejsza rzecz zacznie się, gdy będziesz musiał rozwiązać zagadki wielostopniowe oparte na prawach fizyki lub rozszyfrować starożytne graffiti.

. Autorzy pracowali nad realistycznością produktu w grze i można zobaczyć najdrobniejsze szczegóły dotyczące obiektów. Krew, brud i mokre plamy na ubraniach Lary wyglądają autentycznie, a na jej skórze widać blizny i pory. Jeśli zbierzesz główne punkty, otrzymasz:

  • Biegaj, płyń, skacz, wspinaj się itd. d.
  • Powróć do Pathfinder
  • Zbierz i używaj przedmiotów
  • Rozwiąż zagadki
  • Do udziału w bitwach
  • Osiągnij punkt końcowy

Przygody przygodowej.

Wielu graczy nie może się doczekać, aby pobrać Rise of the Tomb Raider i udać się na podbój Syberii. Podczas gdy Rise of the Tomb Raider na PC po prostu szykuje się do wydania, możesz cieszyć się oglądaniem reklam.

Lara cudem przeżywa ostrzał, spada z klifu, zaciska się, znajduje tajny labirynt i pisze na kamiennych murach, otwiera przejście do ruin starego miasta, jest wystawiony na nowe niebezpieczeństwa i pułapki, ale dokonuje niesamowitych odkryć. I oczywiście w decydującym momencie atakują ją uzbrojeni rywale i rozpoczyna się strzelanina.

Skoro można kupić Rise of the Tomb Raider, a trzy dodatki, które firma już przygotowuje do wydania, dla posiadaczy sezonowej przepustki będą darmowe. Z debiutanckiej przyczepy jasne jest, że bohaterka Rice of Tomb Ryder spotka wspaniałą Babę Jagę. Z pewnością ma wiele szokujących randek i czekamy na nich z niecierpliwością.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi