Królewska opowieść

Alternatywne nazwy: Królewska kondygnacja

Gdy pojawiła się pierwsza gra w farmę, prawdziwa rewolucja miała miejsce w świecie gier. Od tego momentu upłynęło wiele czasu, a gospodarstwa nadal są popularne. Nowe projekty pojawiają się regularnie. Jednym z najbardziej udanych przykładów jest gra Royal Story, zaprojektowana dla różnych kategorii wiekowych. Kiedy wchodzisz do projektu, próbujesz uzyskać obraz, który nie jest taki jak zwykle w farmach. Ale najpierw wszystko!

Rejestracja w grze

The Royal Story - projekt przeglądarki. Dzięki temu możesz grać natychmiast, bez marnowania czasu na pobieranie i instalowanie dodatkowych programów klienckich. Jedyne, co musisz rozproszyć, zanim rozpocznie się rozgrywka w rejestracji Royal Story. Interfejs gry jest dostosowany do użytkowników rosyjskojęzycznych, więc nie powinno być problemów z procesem rejestracji. Formularz rejestracyjny znajduje się na głównej stronie gry.

 1. W pierwszym wolnym polu, zapisz swój adres e-mail.
 2. Pomyśl i wprowadź hasło, aby uzyskać dostęp do swojego osobistego konta.
 3. Ostatni pusty wiersz dotyczy nazwy gry.

Jeśli chcesz, możesz wejść do gry znacznie szybciej, zamiast rejestrować się logując się przy użyciu konta Facebook.

funkcji gier

Zaczniesz grać w Royal Story z wyborem obrazu twojej postaci. Wybór jest niewielki - możesz zostać księciem lub księżniczką. Twoim przewodnikiem po projekcie będzie wspaniały gnom Max. Opowie ci o podstawowych zasadach gry i pomoże poradzić sobie ze wszystkimi niuansami w zarządzaniu. Od nowego dyrygenta dowiesz się, że spędziłeś za dużo czasu pod urokiem. Więc teraz, budząc się, powinieneś zrobić porządek w królestwie.

As w większości podobnych projektów, w Royal Story online musisz zająć się rozwojem swojej ziemi. Teraz powierzchnia twojego kraju jest minimalna, a liczba budynków na nich jest ograniczona. Podczas gry będziesz mógł odkrywać i okupować nowe terytoria, budować nowe budynki mieszkalne, fabryki na nich, organizować ogrody i sady.

Kup wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju w sklepie. Wszystkie produkty są podzielone na kilka kategorii:

 • warzyw i owoców;
 • artykułów zwierzęcych i przemysłowych;
 • budynków;
 • materiałów eksploatacyjnych;
 • elementów dekoracyjnych;
 • 10 000 roślin.

V każda kategoria - kilka podkategorii, więc masz wybór i dość duży.

Materiały do ​​gier

Del w Royal Story online będzie dużo. Twój bohater będzie musiał zarządzać gospodarstwem w sposób odpowiedzialny: sadzić rośliny, dbać o nie i zbierać je na czas, karmić zwierzęta, oczyszczać terytorium i budować nowe budynki. Weź pod uwagę fakt, że każde działanie zabiera ci jeden punkt energetyczny. Ten zasób jest przywracany w miarę upływu czasu, a jednak zalecamy prawidłowe ustalanie priorytetów. Główne wskaźniki, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas procesu gry, są następujące:

 1. Złote monety - główna waluta gry.
 2. Rubins - inny rodzaj waluty. Mogą kupować lepsze rzeczy.
 3. Serca są najcenniejszą walutą. Dla nich w sklepie z grami możesz kupić to ekskluzywne.
 4. Poziom energii określa, ile akcji można wykonać teraz. Wraz ze wzrostem poziomu zwiększa się liczba dopuszczalnych punktów energii.
 5. Podczas gry w Royal Story uważnie obserwuj doświadczenie. Im więcej go zgromadzisz, tym szybciej przejdziesz na nowy poziom.
 6. Tak zwane punkty blokady określają poziom rozwoju twoich budynków.

W grze możesz odwiedzać znajomych, pomagać im, zdobywać bonusy i akceptować pomoc sąsiadów.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi