królewski Story

Alternatywne nazwy: królewski Story

Kogda pojawiła się pierwsza farma gra nie była prawdziwa rewolucja w świecie gier. Czas od tego momentu był bardzo gospodarstwo wciąż są popularne. Nowe projekty pojawiają się regularnie. Jednym z najbardziej udanych przykładów - Royal Story gry, przeznaczonych dla różnych kategorii wiekowych. Wprowadzenie do projektu, spróbuj na niezwykły, zarówno dla gospodarstw obrazu. Ale wszystko po kolei!

Registratsiya w igre

Korolevskaya historia - projekt przeglądarka. W związku z tym, będzie można od razu grać, bez spędzania czasu pobierania i instalowania dodatkowego oprogramowania klienckiego. Jedyną rzeczą, którą musisz uciec przed rozgrywka Królewski Story rejestracji. Interfejs gry jest dostosowany dla rosyjskich użytkowników, tak, że problemy proces rejestracji powinien powstać. Formularz rejestracyjny znajduje się tuż przy głównej stronie gry.

 1. V pierwsze wolne pole, wpisz adres swojej poczty elektronicznej.
 2. Pridumayte i wprowadź hasło, aby uzyskać dostęp do członków strefy.
 3. Poslednyaya pusta linia - dla pseudonimu.

Pri chęć do gry, można pójść znacznie szybciej, zamiast rejestracji logowanie z tego samego konta w serwisie społecznościowym Facebook.

Cechy gameplay

Zaczniesz grać Królewski Story wybierając wizerunku postaci. Wybór jest ograniczony - można być księciem lub księżniczką. Twój przewodnik w projekcie będzie miłym karzeł Max. Powie ci o podstawowych zasadach gry i pomaga uporać się ze wszystkimi niuansami w zarządzaniu. Ze swojego nowego przewodnika dowiesz się, że zbyt dużo czasu spędzonego pod urokiem. Więc teraz, wstawania, należy zrobić wszystko, aby w królestwie.

Kak w większości takich projektów Royal Story Internecie muszą zaangażować się w rozwój własnej ziemi. Teraz wielkość twojej ziemi, a minimalna liczba budynków na nich jest ograniczony. Gry, będzie można zbadać i zajmują nowe terytoria, budują im nowe budynki mieszkalne, fabryki, aby zorganizować ogrody i sady.

Pokupayte wszystko, co niezbędne dla rozwoju sklepu. Wszystkie produkty są dystrybuowane w kilku kategoriach:

 • ovoschi i owoce;
 • zhivotnye i towary przemysłowe;
 • zdaniya;
 • Materiały
 • raskhodnye
 • ; Wystrój
 • predmety;
 • rasteniya.

V każda kategoria - kilka podkategorii, więc wybór masz i jest dość duży.

Osnovnye gra resursy

Del w Royal Story Internecie trzeba będzie dużo. Twój bohater będzie musiał uprawiać odpowiedzialnie: do zakładu opieki nad nimi, w czasie zebrania, karmić zwierzęta, oczyścić teren i zbudować nowe budynki. Należy pamiętać, że każda akcja przeniesie Cię jeden punkt energii. Ten zasób jest ostatecznie przywrócony, a zaleca się priorytety. Najważniejsze wskaźniki na które należy zwrócić uwagę, aby w trakcie gry, co następuje:

 1. Zolotye moneta - głównej waluty gry.
 2. Rubiny - inny rodzaj waluty. Można je kupić lepsze rzeczy.
 3. Serdtsa - waluta najbardziej cenne. Za nimi w sklepie z grami można kupić to wykluczają.
 4. Uroven energia określa ile działania można zrobić już teraz. Ponieważ poziom zwiększa liczbę dozwolonych punktów energetycznych.
 5. Kogda'll Królewski Story grać, oglądać uważnie doświadczenia. Im więcej będzie gromadzić, tym szybciej zostaną podjęte na nowy poziom.
 6. Tak zwane punkty lock określić poziom swoich budynków.

V gry można odwiedzić przyjaciół, aby pomóc im w zamian za bonusy i przyjąć pomoc od sąsiadów.

 

Zagraj także