Narodziny legendy

Alternatywne nazwy: Mythborne

Game Narodziny Legendy, w której pogańscy bogowie ożywają

Niewiele osób pozostaje obojętnych na fascynujące starożytne greckie legendy opowiadające o życiu olimpijskich bogów, ich bohaterskich czynach, szczęśliwych wakacjach i historiach miłosnych. Jeśli wierzysz w te opowieści, ludzie zstąpili na ziemię, ale od tamtego czasu minęło wiele stuleci. Jeśli wcześniej ludzie poprosili ich o litość, teraz sam Zeus i jego firma potrzebują pomocy, a gra przeglądarkowa "Narodziny Legend" gromadzi bohaterów nadchodzących bitew dla Olympusa.

. Najwyżsi bogowie są zagrożeni przez tytanów, którzy niegdyś zostali wrzuceni do kamienia za okrucieństwo Ale będąc uwięzieni, nie zaakceptowali losu i znaleźli drogę do wyzwolenia. Puszka Pandory została otwarta i wybuchły nieziemskie bestie, choroby i katastrofy, które otworzyły drogę dla tytanów do wyższego świata. Początkowo bogowie próbowali radzić sobie sami, ale zaczęli cierpieć klęskę. Przerażeni losem Olimpu, rzucili ludziom okrzyk, wzywając ich do pomocy.

Zaczęło grać Legendy w Narodzeniu, nie pozostaniesz sam w obliczu zła. Olimpijczycy z pewnością pomogą radą, wiedzą i bronią. Razem z pewnością wypełnicie odpowiedzialną misję i wskoczą do piekła od złych tytanów.

Share to classes

Tylko wyobraź sobie piękno otwartych przestrzeni, od bajecznych krajobrazów legendarnej góry Olimp, ze wspaniałymi ogrodami i wspaniałymi pałacami, po ponure piękności innego świata, gdzie zamiast rzeki płynie lawa, równiny nie przestają świecić. Ale nawet w tym niewygodnym miejscu jest pewien urok.

Podziwiając kolorowe widoki, nie zapominaj, że czeka nas ważna misja. Aby zniszczyć starożytnych agresorów, wymagane jest Narodziny Legendy, a następnie wybór osób, które chcesz złożyć:

 • Orakul
 • Mag
 • Paladin
 • Hunter
 • Duelist

W każdej z postaci są pewne umiejętności. Podczas gdy niektórzy wojownicy wprawiają mięśnie w ruch i zręcznie pracują z mieczem, niszcząc wroga w drobny okruch, inni rzucają go włóczniami i strzałami lub przywołują siły natury za pomocą magicznych zaklęć. Każdy stara się jak najlepiej wykorzystać możliwości, które musisz nieustannie ulepszać.

Podczas gdy siła bohaterów znajduje się na najniższym poziomie, wrogowie również odpowiadają temu poziomowi, ale z tobą zyskują siłę i doświadczenie, a zatem nie przegapią okazji zdobycia lepszego sprzętu i doświadczenia. A ponieważ nie można sobie poradzić z hordą wrogów, będziecie potrzebować pomocników, a znajdziecie ich w tawernie. W tych, którzy chcą być po twojej stronie, nie będzie końca, a wszyscy reklamują się, opowiadając o osobistych talentach. Jesteś główną osobą, która decyduje, kogo wziąć w składzie.

poziomów przechodzenia, otrzymasz bogatszy asortyment w wyborze mundurów, broni i potencjalnych pomocników. Możesz także tworzyć unikalne postacie, łącząc wyposażenie i umiejętności. Jeśli spróbujesz, stwórz uniwersalnego żołnierza, który z powodzeniem walczy w każdej sytuacji.

Przydatne cechy gry

możliwości narodzin legendy to naprawdę dużo, a to czyni ją piękną i wielofunkcyjną.

 • Zaproś w oderwanie różnych bogów. Na przykład słynny Achilles.
 • Korzystaj z pracy i rady Zeusa, Herkulesa, Perseusza, Paryża i pięknych bogiń Heleny, Aten i innych.
 • Unite trzy osoby do bitwy drużynowej.
 • Zadania stają się coraz bardziej złożone.
 • Brightowe efekty specjalne w bitwach PvE i PvP.
 • Oprócz głównego zadania zniszczenia Tytanów, możesz zostać rozproszony przez łowienie ryb.
 • Jest możliwe, że spodoba ci się jedna z bogiń tak bardzo, że poślubisz ją. A jeśli okaże się być uparta, możesz dostać rozwód.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi