Narodziny legendy

Alternatywne nazwy: Mythborne

Igra Birth of Legends, gdzie ożywienia pogański bogi

Malo którzy pozostają obojętni na fascynujących starożytnych greckich legend o życiu bogów olimpijskich, ich bohaterskie czyny, szczęśliwych świąt i romansach. Jeśli wierzyć legendzie, zanim zszedł do ludzi ziemi, ale ponieważ zajęło wiele stuleci. Jeśli wcześniejsze ludzie pytali ich o litość, ale teraz sam Zeus i jego firma potrzebuje pomocy, a oparty na przeglądarce gra Narodziny Legendy zwołuje znaków dla nadchodzących walkach o Olympus.

Vysshim bogowie grozić tytanów, którzy kiedyś byli obalony w Tartaru za jego okrucieństwa. Ale pobyt w więzieniu, nie są one zrezygnował do losu, i znaleźć drogę do wyzwolenia. Puszka Pandory została otwarta, a na rozerwanie nieziemskiego zwierzę, chorobę i nieszczęście, co otworzyło drogę do wyższych tytanów światowych. Początkowo bogowie próbowali radzić sobie na własną rękę, ale zaczął cierpieć klęskę. Obawiając się o losy Olympus, rzucili krzyk ludzi, zachęcając ich do pomocy.

Nachav w narodzinach legendy grać, nie będzie pozostawiony sam w obliczu zła. Olimpijczycy z pewnością pomoże radą, wiedzą i broni. Razem, to na pewno zrobić odpowiedzialną misję i funta do piekła złych tytanów.

Delimsya na klassy

Tolko wyobrazić piękno otwiera drzwi, z bajkowej scenerii legendarnego Olimpu z pięknym ogrodem i majestatycznych pałaców do ponurej piękno podziemnego świata, gdzie zamiast rzeki przepływającej lawa, nie zatrzymuj płonącego Plains. Ale nawet w tym niegościnnym miejscu ma pewien urok. Aby zniszczyć starożytne agresorami niezbędne Legends rejestracji urodzeń, a następnie wybór ludzi, którzy wolą, aby reprezentować:

 • Orakul
 • Mag
 • Paladin
 • Ohotnik
 • Duelyant

V Każda postać ma pewne zdolności. Chociaż niektórzy żołnierze uciekają się do mięśni i zręcznie pracy miecza shinkuem wroga na małe chipy, inni rzucają swoje włócznie i strzały, lub zadzwoń siłami natury zaklęć. Każdy próbuje w miarę możliwości, że trzeba ciągle poprawiać.

bohaterowie

Poka wymusić na niższym etapie wrogowie również odpowiadają tym poziomie, ale również z wybierany silenok i doświadczenia, a więc nie przegap okazji zdobycia lepszego sprzętu i zdobyć doświadczenie. I jako jeden z hordą wrogów nie sprostać, trzeba asystentów, i można je znaleźć w tawernie. Chcąc dostać się na twojej stronie nie będzie odbicia, a każdy zachwala siebie, mówić o osobistych talentów.

Poziomy

Prohodya, masz szeroki wachlarz do wyboru w mundury, broń i potencjalnych partnerów. Można również tworzyć unikalne postacie, łącząc sprzęt i umiejętności. Jeśli spróbujesz Wywiedź uniwersalnego żołnierza walczącego z powodzeniem w każdej sytuacji.

Poleznye wyposażony igry

Vozmozhnostey w narodzinach legendy jest naprawdę dużo, a to sprawia, że ​​jej piękne i wielofunkcyjny.

 • Priglashayte odłączenie różnych bogów. Na przykład, słynny Achilles.
 • Vospolzuytes używając liter Zeusa i porady, Hercules, Perseusza, Paryż i piękne boginie Helen, Athena i innych.
 • Obedinyaytes z trzech graczy do zespołu bitwy.
 • Zadaniya stopniowo stają się bardziej złożone.
 • Yarkie działanie w PvE i PvP bitwach.
 • Pomimo Głównym zadaniem niszczenia Tytanów, może być rozproszony przez wędkowania.
 • Ne jest możliwe, że będziesz cieszyć się jedną z bogiń tak, że będzie z nią ożenić. A jeśli to będzie uparty, można uzyskać rozwód.
 

Zagraj także