Saints Row 2

Alternatywne nazwy: Saints Row 2

Gry Saints Row 2 przed oficjalną prezentacją był postrzegany jako coś skandalicznego, wykraczających poza niezwykłym. Jak klipów prowokacyjne były zaprezentowane publiczności, która wykazała agresywną Gerry Buse - człowiek-potwór lub gwiazda przemysłu pornografii Pani Tera Patrick. Najwyraźniej twórcy projektu wszystkie siły wyrzucane do tworzenia czegoś niezwykłego. I nawet dzisiaj nie ma sensu się kłócić, twórcy Saints Row 2 osiągnęły swój cel - projekt nosi nie mniej ukochanego władcy, tu GTA nie mniej okrucieństwa, prowokacyjne wydarzenia i przyczyny działania. A dobra grafika i fajne gry pozytywnie uzupełniają ogólne wrażenie.

Saints Row 2 szt. opisuje wydarzenia, które miały miejsce pięć lat po pierwszej części. Wszystko zaczyna się od tego, że bohater wychodzi ze śpiączki (bardzo poobijany, ale taki ciekawy krawat, prawda? ) I jasno zrozumieć, na czym by spędzić życie w więziennej celi, że nie chciałby. Ponieważ nie ma on amnestię, a perspektywy opłat odwoławcze nie są najbardziej optymistyczne, wyjście pozostaje jeden - plan, ostrożnie i urzeczywistni ucieczki. Warto zauważyć, że w ciągu pięciu lat śpiączka umiejętności bohatera są tracone - zabić wszystkich świadków i wolę, aby to zarządza w dwóch kont.

Jak zapewne domyślacie, i że gra zaczęła, trzeba ściągnąć Saints Row 2. Nowoczesne szybkie łącze internetowe i linki do torrentów wspólne trackerów pozwalają zmniejszyć wypłaty proces pobierania do minimum - na 10-15 minut i jesteś w stanie przetestować grę osobiście. Infiltracji rozgrywkę, dowiesz się, że życie w czasie śpiączki bohatera znacznie zmienił. Samochody i domy zaczęły wyglądać znacznie bogatszy, ale nie wpływa to na większości. Najbardziej niesamowity - kochany i szanowany znak gang praktycznie upadł. Oczywiście, sytuacja ta nie spełnia naszego bohatera, a on przyjęty, za pomocą wszelkich środków, podniesienie wiarygodności "święci".

W Saints Row 2 będzie musiał grać do początku wybierając wygląd postaci. To jest niemożliwe, aby nie koncentrować się na tym edytorze postaci w tym projekcie znacznie różni się od rówieśników w innych grach. Można dostosować "pod siebie" prawie wszystkie szczegóły wyglądu. Co więcej, może nawet być w stanie wybrać konkretne chód i gesty w celu ustalenia ich własny charakter - słowem, można zrobić wszystko, co gra była komfortowa i przyjemna. Ciekawostką jest to, że jeśli chcesz, nawet w środku misji, twój bohater będzie w stanie radykalnie zmienić wygląd, a nawet głos. Uwierz mi, aby przeprowadzić w Saints Row 2 misji ładna blondynka - to coś, co nie jest podatne na prawa logiki. Takie niuanse mogą znacząco rozładować sytuację.

Przygotuj się na to, co czeka na ogromną liczbę niebezpiecznych spotkań, można tyunningovat samochód, poprawić umiejętności i poprawić samochód. Wszystko to zostanie opisane bardziej szczegółowo w usunięto Św wiersz 2 przyczepy wideo.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi