Shogun: Total War

Alternatywne nazwy: Shogun: Total War

Shogun: Total War - turowa gra komputerowa, w ramach globalnej strategii. Jest to pierwsze gry uwalnianiu, zainicjowane rozwoju popularnej serii gier Total War. Spółka opracowała i wydała firmę gry już zainwestowane w gry i wszystkich sił duszy niż pożądanym jej uznawanie. Gry Shogun: Total War spełnione ich oczekiwania, bo w tej chwili nie ma wielu użytkowników i fanów. Możesz stać się jednym z nich, a nie pożałujesz.

Czytając tę ​​recenzję i patrząc na gry Shogun: Total War wideo i badane zrzuty ekranu, można znaleźć w witrynie i grać w Shogun: Total War pobierz. Tutaj wrócisz do pomocy dostępne Program na komputerze.

Gra Shogun : Razem Wojna gra to oznacza taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym. i podczas gdy używasz jednego z największych rodów feudalnej Japonii. Wydarzenia gry rozwijają Sengoku-Jidai, które mieści się na początku 1530 roku. Twoim głównym celem w grze - sterowanie klanu podczas wykonywania działań bojowych, aby osiągnąć tytuł Szoguna.

Każdy klan zajmuje dużą część terytorium państwa, z Japonii, które w tym czasie pod groźbą separacji i sąsiedniej Ostrawie.

Gra oferuje wybór z tych siedmiu klanów: Shimazu, Mori, Oda, Imagawa, Takeda, Hojo, Uesugi.

Również w grze Shogun : Razem Wojna przedstawione takie postacie są w stanie przeprowadzać tajne operacje na mapie strategicznej. Nazywane są środki, są to:

  • Emisariusz;
  • Shinobi;
  • Ninja;
  • Geisha;
  • Priest - katolicki.

Emisariusz - bez oporu może przejść przez terytorium wroga. Odpowiedzialny za stosunki dyplomatyczne między klanami. Słaby przed ninja i gejsz.

Shinobi - jest szpiegiem. Łatwo przenosi się na teren wroga i raportów ruchach wojsk i wszystkich wypadków. Słaby przed ninja i gejsz. Może być wykonany.

Ninja - ten rodzaj zabójcy. Jej celem jest przede wszystkim wyższe stopnie. Podatne na innych ninja i gejsz. Mogą być wykonywane, jeśli na terytorium wroga. Jeśli praca nie jest automatycznie umrzeć.

Geisha - zawodowy zabójca. Łączy w sobie umiejętności i Shinobi Ninja. Nawet jeśli nie poszukiwanie, to nadal nie jest widoczny, a nie umierać. Słaby przed ninja i gejsz. Ale w przypadku nindzyay mają szansę na przetrwanie, a nie z ciosami gejszy.

Priest - katolicki - zmniejsza lojalność Enemy Territory prowincji. Przy jednoczesnym zwiększeniu jej na jego terytorium. Może mieć wpływ ninja lub gejsza.

Z pomocą tych bohaterów może osiągnąć swoje cele szybciej.

Gry Total War Shogun przedstawione w dobrej jakości grafiki, nie jest możliwe w najlepszej jakości detali. Muzyka, która jest nie mniej ważne dla rozgrywki, ma też dobrą formę.

Możesz pobrać Total War Shogun i nie tracić czasu i doprowadzić armię, aby rozpocząć walkę o uznanie swojego klanu. I nie zapomnij skonsultować grę Shogun: Total War przyjaciół.

Dobre gry powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi