Saga

Alternatywne nazwy: Saga

Aby rozpocząć odtwarzanie Legenda gry online, musisz następujące wymagania systemowe:

· Przeglądarka z ram nośnych i JavaScript;

· Zalecana przeglądarka dla tej gry jest Microsoft Internet Explorer 6. 0 lub więcej. Opera nie jest zalecane, ponieważ jest możliwe nieprawidłowe wyświetlanie jakiegokolwiek odniesienia, niewłaściwe funkcjonowanie niektórych skrótów klawiszowych;

· Minimalna rozdzielczość ekranu - 800x600, zalecana - 1024x768 .

W celu rozpoczęcia odtwarzania Legend, musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Dołącz Legenda zawiera kilka pozycji:

1. Wpisz nazwę znaku,

2. Wymyśl hasło. Spróbuj wymyślić złożonego hasła, tak, że nikt oprócz ciebie nie mógł odgadnąć go;

3. Wybór charakteru wyścigu,

4. Wybierz płeć postaci.

Legenda gra online zamieszkany przez różnych ras, z których każda ma swoje zalety. W Legend online można stać się członkiem jednej z ras przewidzianych

· Ludzie;

· Elfy;

· Krasnoludy;

· Hobbici;

· Krasnoludy.

Ludzie są najbardziej wszechstronną rasę. Są równo rozmieszczone w każdym typie aktywności. Ze względu na charakter tej rasy jest bardzo gościnni, ale nigdy nie stracić czujności. Ludzie łatwo przeszkoleni żadnych umiejętności posługiwania się bronią, ale wybitne wyniki w sztukach walki nie może dotrzeć. Wniosą w górach lub na nizinach, w pobliżu rzek i jezior.

Elfy bardzo piękny wyścig - podobno są idealne. Są mądre, dobra znajomość umiejętności magicznych. W broni, z wyjątkiem magicznego miecza, i wolą cebulę. Elfy są wykształceni i dobrze wyszkolony, przyjazny.

Krasnale - karłowate rasy. Żyją w górach lub w lesie. Gnomy kreatywne i posiadają wysokiego poziomu magii. Rasa ta posiada niesamowitą miłość do złota i klejnotów. Są bardzo dobroduszny, ale nie towarzyski.

Hobbici i gnomy jako mały wzrost, tak przebiegły i zwinny. Mają głębokie poczucie węchu i słuchu. Buty nie są zużyte, uszkodzenia nóg chroni kudłate futro. Rasa ta, zajmująca się głównie w rolnictwie.

To ciekawe, do gry Legend członka rasy krasnoludów. Krasnoludy również zwiększyć mały, krępy i bardzo silny i hardy. Ich głównym siedliskiem - góry i podziemne jaskinie. Ich główną działalnością jest wydobycie kamieni szlachetnych i minerałów. Ponadto specjalizujemy się w produkcji krasnali broni wysokiej jakości.

Legenda Po zakończeniu rejestracji w Internecie, można wybrać klasę postaci. Gra online Legenda oferuje duży wybór

1. Titan - rozwinięta siła;

2. Assassin - opracowany władanie bronią;

3. Warrior - wytrzymałość i zwinność rozwinięte;

4. Arcymag - opracowany intelekt;

5. Egzorcysta - opracowany mądrość

6. Kreator - opracowany inteligencję i mądrość.

Legend - gra online, który odbywa się w obszarach zamieszkałych przez krwiożerczymi i niezwykle przerażające stwory. Tutaj magia - integralną częścią życia. Trzeba walczyć z wieloma potworami przekazać ogromną ilość fascynujących zadań, będzie budować sojusze i uchwycić wrogów zamki. Odtwórz Legenda - to kupić dużo nowych znajomych, którzy pomogą Ci w całej grze.

Legenda on-line - to setki tysięcy obszarów gry i lokalizacje gry, gdzie można odwiedzić w trakcie poszukiwań. Wiele miejsc pracy są niebezpieczne, bo walcząc z przeciwnikami może spowodować poważne obrażenia. W związku z tym, w tej grze ma wiele sposobów, które pozwalają przywrócić zdrowie swojej postaci. Oczywiście zdrowia bohatera odzyskuje się, ale jest to bardzo powolny. , A nie czekać, możesz użyć szybki sposób. Wojownicy i magowie, gdy w sali treningowej, można używać sprężynę odzyskać. Specjalne jedzenie i napoje, które są sprzedawane w sklepach detalicznych i tawern, odzyskanie zdrowia. Nie wydawać pieniędzy, możesz zyskać energię ze źródeł, świątyń i innych źródeł.

Graj w gry Legend jest bardzo ciekawe. Dołącz do gry w Legend daje okazję do zanurzenia się w świat magii urzekającej ci. Masz dobry czas i odwrócić uwagę od szarości dnia codziennego, zwiedzania rozległe gry!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi