Sniper: Ghost Warrior 2

Alternatywne nazwy: Sniper: Ghost Warrior 2

Gry Sniper: Ghost Warrior 2 - sequel gry wideo Sniper: Ghost Warrior, stworzony przez tę samą firmę w Warszawie City Interactive w strzelance wojskowej gatunku od 1 osoby. Opuścił grę Sniper: Ghost Warrior 2 pc trzy lata po jego poprzednika na początku 2013 roku. Lokalizacja na terytorium Federacji Rosyjskiej wziął firmę "nową płytę".

Polscy deweloperzy znaleźli małą niszę zajmowaną przez grę. Gracze, którzy są prawdziwymi pasjonatami snajpera, pamiętaj siłę dwóch lub trzech gier, które dostarczają prawdziwych balistyki. Że ktoś jest jak można pobrać Sniper: Ghost Warrior 2 i stać się snajper z elitarnego oddziału utworzonego dla działań specjalnych zniszczyć złych wujków bez względu na to, gdzie na świecie, które chcą prowadzić swoje sprawy biznesowe złe.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, obecny gry Sniper Ghost Warrior 2 przewiduje misje nie wymyślił jakiś tropikalny kraj, ale dość specyficzne w Sarajewie, na Filipinach i Tybetu. Według lokalizacji geograficznej działania odbędą się nie tylko w terenie górzystym lub na obszarach miejskich, ale także w dżungli.

Wszystkie z tych miejsc jest niesamowite spojrzenie na wysokości wykresu. To nie przypadek. Po pierwszej części polskich strzelanin snajperskich sprzedał 3. 000. 000 kopii, może sobie pozwolić na zakup do gry Sniper: Ghost Warrior 2 jest bardziej zaawansowany silnik CryENGINE 3. I fakt ten jest automatycznie ulepszone AI, w stanie obliczyć zachowanie wrogów znacznie skomplikowanych wzorów.

Jeśli zaczniesz w Sniper: Ghost Warrior 2 gry, można zapoznać się z następujących znaków:

• K. "Sandman" Anderson - bohater, ma stopień kapitana, specjalnych wyborowym zwiadowca, jest oddział elitarnych marines "Force Recon". Nienagannie posiada łowiectwa i myślistwa umiejętności nauczanych to od najmłodszych lat.

• K. Meddkos - gunner w Sarajewie, zdrajca. Umiera na końcu gry.

• Diaz - CIA. Strzelec.

• Gomez i Wheeler - bohaterowie drugiego planu.

W celu ustalenia, czy do gry w tym symulatorem strzelnicy snajpera, można wyszukać w internecie na temat gry Sniper: Ghost Warrior 2 filmów. Po obejrzeniu wielu filmów o opinie i gry przyczepy, można zobaczyć na własne oczy, że druga część polskich strzelanin snajperskich pracował o wiele lepiej niż pierwszy. Ponadto, oprócz tego, że tutaj został zrealizowany całkowicie realistyczne balistyki fotografowania w Sniper: Ghost Warrior 2 można stosować 6 karabiny snajperskie, noktowizory, broń do walki wręcz, różne materiały wybuchowe, okulary i Imager tak termiczne itd. Wielu graczy, którzy są fanami symulatorów snajperskich będzie odwoływać się do tak poważnego podejścia do fotografowania, gdy trzeba wziąć pod uwagę nie tylko wagi, ale również prędkość i kierunek wiatru, lokalizacja, odtwarzacz częstość oddechów, odległość do celu. Te i inne szczegóły gry można znaleźć, jeśli się na grze na oficjalnej stronie internetowej http://www. ag. ru/games/sniper-ghost-warrior-2, odwiedzając każdego gracza, który wrzucić wszystkie wątpliwości i decydowania Sniper Ghost Warrior 2 należy pobrać i zainstalować grę na komputerze, aby spędzić wiele godzin na przejście proponowanych deweloperów misji.

Uważaj, uważaj, dokładne w realizacji zadań, niewidoczny dla wrogów i zdecydowany jednocześnie.

Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi