Soldier Front 2

Alternatywne nazwy: Soldier Front 2

Gra Soldier Front 2 to darmowa strzelanka w stylu gry komputerowe on-line. Ta gra - kontynuacja pierwszej części najbardziej popularnych gier na świecie.

Angielski odbywa się w żołnierza gry przednia 2 rejestracyjnego. Aby zarejestrować się w Soldier Front 2 Musisz wdrożyć następujące zalecenia:

1) Zaloguj się do gry Soldier Front 2, przy użyciu jej szukać jakąkolwiek wyszukiwarkę.

2) Po tym, trzeba kliknąć w przycisk « Śpiewaj się ». Po tym należy stawić się przed formularza rejestracyjnego Żołnierza gry Front 2. Na tej postaci, można również dać pierwszeństwo przez Facebook Rejestracja (social network w Internecie). Poniżej znajduje się opis standardowej rejestracji w grze.

3) Następnie pierwsza linia musisz wpisać swój e-mail (Twój adres e-mail).

3) Następnie wprowadź datę urodzenia.

4) Następnie należy napisać kod, który jest przedstawiony w następnym wierszu.

5), a na koniec kliknij przycisk "pole wyboru Śpiewaj się i grać ! . " Klikając na to zgadzasz się ze wszystkimi zasadami Żołnierza gry Front 2.

Grać w gry online Soldier Front 2 dorosłych może ludzie, którzy zarejestrowali się na stronie gry. Należy również zwrócić uwagę na wymagania systemowe do gry:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - OS ( działa System ).

Intel Pentium 4 marca. 0Ghz - Procesor ( Procesor ).

2 PL - RAM ( RAM ).

NVDIA Geforce 6600 - GPU ( film ).

Bezpośredni X 9. 0 - Dźwięk (dźwięk).

Gra Soldier Front 2 Można odtwarzać następujące klasy:

1) Delta Force powstała po licznych incydentów terrorystycznych w 1970 r. w USA. Grupa ta została założona na podstawie SAS .

2) Siły Specjalne - był tworzą w 1949 roku. Ta grupa jest rosyjski. Ona powstała pod wodzą Sił Zbrojnych ZSRR podczas Druga wojny.

3) SAS - została utworzona w lipcu 1941 roku przez Davida Stirling w Wielkiej Brytanii. Początkowo grupa została utworzona w celu infiltracji sił niemieckich z Afryki Północnej i atak od tyłu w czasie II wojny światowej.

4) GIGN - Grupa ta została utworzona w Francja specjalna grupa robocza 1973 [_8_ ].

5) gafe - został utworzony w 1986 roku w celu zapewnienia bezpieczeństwa Mistrzostw Świata w Meksyku. Teraz integralną częścią meksykańskiej armii.

6) UDT - Korea Południowa U polecenie powstała [_85_ ] w 1955 r. . Wspierają silny związek z US Navy SEALs .

Gra 2 Online Soldier Front jest pożądane gry online dla tych, którzy chcą poczuć bitwy wojskowej. Poczujesz się jak żołnierz, w jednej z najbardziej znanych grup świata.

SF 2 gry - jest to gra komputerowa dla prawdziwych, odważnych graczy, którzy nestrashno napotykają różne trudności.

Zaloguj się gry komputerowej Soldier Front 2 żyć i cieszyć się ich osiągnięcia i postępy w grze. Zanurz się w niesamowity świat Soldier Front 2 Online jest niepokonany w tym żołnierzu!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi