Song of solaris

Alternatywne nazwy: Song of solaris

Song of Solaris: nie wszystko jest spokojne w Laputa Kingdom

Przeglądarka Song of Solaris zabierze Cię na kontynent Laputa, który jest dobrze znany fanom anime. Tutaj króluje moc magii wspierana przez technologię. Historia tego terytorium znała się zawsze i spokojnie, a kiedy była zdominowana przez demony. Ale oni nie pojawili się w Laputa przez pięćset lat dzięki Zakonowi. W tym czasie mieszkańcom udało się przyzwyczaić do spokojnego życia, a na zielonych polach znowu jednorożce pasą się spokojnie. Jednak siły zła ponownie ogłosiły się, a mieszkańcy coraz częściej zaczęli dostrzegać potwory na swoich polach. Czas wezwać odważnych bohaterów, którzy nie boją się grać w Song of Solaris, niszcząc złoczyńców.

osób, klas i zwierząt domowych

Po zakończeniu rejestracji utworu Solaris rozpocznij eksplorację ustawienia. Populacja bajkowego kraju wygląda jak ładniejsza dziecięca lalka z dużymi oczami, wystającymi ogonkami, krótkimi spódnicami i majtkami, kapelusikami dla dzieci. W tym samym czasie na twarzy mężczyzny może wyrosnąć gruba broda, a mała dziewczynka machnie mieczem adamaszku. Ta armia jest gotowa przeciwstawić się straszliwym demonom i potężnym potworom.

Wszystkie znaki są podzielone na sześć grup:

  • Czarodzieje nie są najlepszymi wojownikami w walce wręcz, ale nie są bardziej przerażający, jeśli chodzi o atak psychiczny. Używając totemów i czarów, przejmują kontrolę nad jednostkami wroga i kontrolują sytuację na polu.
  • Wojownicy po mistrzowsku uderzają mieczem, twarzą w twarz z wrogiem. Po nich reszta to trochę pracy.
  • Strzelcy trzymają się z dala od linii frontu, ale z długich pozycji skutecznie karą armię wroga, wystrzeliwując w nią strzały.
  • Łowcy tropią przeciwnika, przesuwając się przez pole i wchodząc na tyły wroga. Mają wysoką prędkość i wysoki współczynnik destrukcji.
  • Magi nadal są fanami przemocy. Przechodząc do starożytnych czarów, umiejętnie wykorzystują je do masowego zniszczenia wroga. Ale fizycznie tak słaby, że nie wytrzymają lekkiego szturchnięcia.
  • Shamanie pokonują tamburyny i wzywają pomocy duchów, gdy rany ich towarzyszy mają zostać uleczone. Mogą być nazywani pacyfistami, którzy nie zabijają się i modlą się o zbawienie tych, którzy są wokół nich. Z ich pomocą sprzymierzeni wojownicy zachowują zdrowie i zyskują czasową niewrażliwość.

W świecie fantazji, zwykle nabywa się różnych pomocników zwierząt domowych, a ten produkt nie jest wyjątkiem. Tutaj możesz wyhodować własne lub oswoić dzikiego zwierzaka, ale oprócz zwierząt, gracze, smoki, elfy, roboty i rośliny będą towarzyszyć graczom.

Na początku zwierzęta są w dwóch stanach: niemowlęta lub dzicy. Niemowlę należy stale ulepszać, gromadząc doświadczenie w bitwach i zdobywając przedmioty. Możesz uzyskać asystenta na różne sposoby:

  • Pokonaj potwora w bitwie, a następnie oswoj go
  • Prowadzenie śledztw w lochach w poszukiwaniu jajka zwierzaka
  • Zwalnij jajko do jakiegoś osiągnięcia lub uczestnicz w wydarzeniach z gry
  • Przełóż zakazaną starożytną drogę i weź jajo smoka z bezdusznego ciała boss

Czego można się spodziewać po walce

Fighterów w iPlayer'u Song of Solaris występuje jako krok po kroku, gdy po każdym twoim lonży odpowiedź przeciwnika następuje. Możesz użyć "avtoboem", ale tylko w przypadku, gdy wróg po prostu nie może spowodować poważnych obrażeń. W innych przypadkach funkcja gwarantuje 90% straty z Twojej strony.

The najtrudniejsze do walki z bossami, i je pokonać, musisz mieć czas, aby zebrać wystarczająco dużo umiejętności, aby nie tylko odparcia, ale zmiażdżyć wroga z mocą. Ale zwycięstwo zostanie przyznane przez programistów, a otrzymasz przyzwoitą nagrodę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi