Pieśń Solaris

Alternatywne nazwy: Pieśń Solaris

Igra Pieśń Solaris: nie wszystko jest spokojne w Laputa korolevstve

Brauzernaya gra Pieśń Solaris zabierze Cię na kontynent Laputa, który jest znany fanów anime. Tutaj panuje moc magii, Wspieranie technologii. Historia tego obszaru znał wszystkie czasy i spokój, a kiedy gospodarzem demony. Ale nie pojawiają się one w Laputa pięćset lat z powodu Zakonu. W tym czasie mieszkańcy przyzwyczaili się do spokojnego życia, a zielone pola ponownie wypasu jednorożce. Ale siły zła ponownie zadeklarować się, a ludzie zaczęli dostrzegać coraz bardziej na swoich polach potworów. Nadszedł czas, aby zadzwonić dzielnych bohaterów, którzy nie powinien bać się piosenki z Solaris zaawansowania, niszcząc złoczyńców.

Personazhi, klasy i pitomtsy

Kogda ukończony utwór rejestracji Solaris, znajomości sytuacji. Populacja bajkowy wygląda bardzo ładny rodzaju nagich lalek z dużymi ogromnych oczu, wystających ogonami, krótką spódniczkę i majtki, czapki dla dzieci. W tym przypadku, na pierwszy rzut oka męskiego charakteru mogą rosnąć gęstą brodę, dziewczynka jest swinging adamaszku miecz. I ta armia jest gotowa do sprzeciwiania się strasznych i przerażających potworów, demonów.

Vse znaki są podzielone na sześć grup:

 • Charodei nie najlepsze bojowników w walce wręcz, ale nie są straszne, jeśli chodzi o ataku psychologicznego. Korzystanie totemy i czarów, oni przejąć kontrolę nad jednostkami wroga i kontrolować sytuację w tej dziedzinie.
 • Voiny mistrzowskie uderzenie wieje z mieczem, w obliczu przeciwnika jeden-na-jeden. Po nich, reszta jest trochę pracy.
 • Strelki dala od przodu, ale z odległych pozycjach skutecznie zdziesiątkowała armię wroga, zwalniając go strzały.
 • Ohotniki dopaść przeciwnika poruszającego się i idzie do tyłu jednostki wroga. Mają wysoką prędkość i wielkie stopy destrukcji.
 • Magi te wentylatory nadal przemoc. Nawiązując do starożytnej przysiąc, że umiejętnie wykorzystać je do masowego rażenia wroga. Ale fizycznie tak słaby, że nie przeżyje i trzepanie płuc.
 • Shamany bić w bębny i wzywają duchów o pomoc, gdy koledzy zagoi rany. Mogą one być nazywane pacyfistów, którzy sami nie zabijają, i modlić się o zbawienie innych. Z ich pomocą sprzymierzone żołnierze utrzymać zdrowe i zyskać tymczasową nieśmiertelność.

V Fantasy World się do objęcia różnych zwierzęta domowe-maty, a produkt nie jest wyjątkiem. Tutaj można rozwijać swoje zwierzę dzikie i oswojone, ale oprócz zwierząt towarzyszących zawodnikom będą lalki, smoki, elfy, roboty i rośliny.

Vnachale zwierzaki przebywają w dwóch stanach: dzieci lub dzikich. Dzieci powinny zawsze poprawić, gromadząc doświadczenie w walce i zakupu przedmiotów. Asystent uzyskać na wiele sposobów:

 • Pobedit Monster w walce, a następnie łagodna ego
 • Issleduya lochy w poszukiwaniu jaj pitomtsa
 • Poluchit jajko jakiegoś osiągnięcia, lub uczestnicząc w grze sobytiyah
 • Proyti starożytny tabu przez i odebrać z martwym ciałem yaytso
 • smok boss

Chego oczekiwać od bojowego deystviy

Draki w iPlayer Pieśni Solaris wystąpić od rodzaju działania turowa, gdy po każdej kolejnej przeciwnika lonży odpowiedź. Można użyć „avtoboem”, ale tylko wtedy, gdy wróg z pewnością nie jest w stanie zapłacić poważne obrażenia. W innych przypadkach, funkcja zapewnia 90% strat z Twojej strony.

Slozhnee wszystkim walczyć z bossami, a ich pokonać, musimy mieć czas, aby zgromadzić wystarczające umiejętności, aby zapewnić nie tylko opór, i zniszczyć siły wroga. Ale zwycięstwo będą oznaczone przez twórców, a dostać przyzwoitą nagrodę.

 

Zagraj także