STALKER: Clear Sky

Alternatywne nazwy: STALKER: Clear Sky

Gra STALKER: Clear Sky - fantastyczny multiplayer gra fabularna z gatunku first-person shooter, który jest oficjalny prequel część zwana S. : Shadow of Chernobyl. Jak w pierwszej części, a prequel opracowanej przez GSC Game World. Stalker Clear Sky gry przedstawia wydarzenia, które miały miejsce rok wcześniej tych zdarzeń, które są znane z oficjalnej części działki. W kierunku centrum Strefy zbyt blisko grupa stalkerów. Zdarza się niespodziewanie gwałtowny wybuch, po którym zmienia się cały obszar. Wielu żołnierzy, którzy znajdują się w miejscach anomalii zmarł. Konflikty między frakcjami najszybciej, w końcu rośnie w prawdziwą wojnę o terytorium i pól artefaktów. Bohater - najemnik imieniem Scar. Przeżył kilka emisji, podczas gdy wszyscy członkowie zespołu zostali zabici. Przedstawiciele tajnej grupy "Czyste niebo" biedny człowiek znalazł się na linii kolejowej na północ od bagien i podjęte na ich podstawie. To tutaj, że Scar oklemalsya i zaczął współpracować z ich wybawców. Co dzieje się dalej, można dowiedzieć się, zaczyna grać Stalker Clear Sky.

Złapany w świecie fantasy, będziesz mógł wybrać sposób postępowania. Możesz stać się obserwatorem lub aktywnym uczestnikiem tego, co dzieje się wokół. Niezależnie od działań, świat jest zawsze bogaty w różnych wydarzeniach. Z każdym kroku można się spodziewać nowych niespodzianek. Na przykład, w następnej turze może być skonfigurowany w przyjaznej grupy stalkerów lub den niebezpiecznych potworów, pułapkę, z której jest to praktycznie niemożliwe, aby dostać lub cenne trofeum. Oraz w celu wdrożenia takiego niezapomnianą podróż, wystarczy pobrać Stalker Clear Sky. Innowacyjna symulacja życia System kontroluje wszystkie postacie i wydarzenia w Strefie. W związku z tym, że świat jest bardzo żywy i zwinny. Dynamika rozgrywki dodaje i zmienia czas dnia. Rzeczywiście, w dzień lub w nocy na ulicy, zależy od wielu rzeczy. Dajemy mały przykład. W ciemności, wiele zwierząt lepiej widzieć, że nie powiesz osobie, do której w ciemności mają być jeszcze bardziej ostrożny. Może w nocy nie warto opierając się schrony? Ogólnie rzecz biorąc, cały czas i będziesz musiał nauczyć się je rozumieć. Około tysiąc śledzą powodzeniem przetrwać na tym świecie. Prowadzą badania, w razie potrzeby wprowadzić do bitwy, dokonywać transakcji handlowych, komunikować się ze sobą i nie zapominaj o reszcie. Możesz stać się jednym z nich i żyć styl życia, że ​​większość woli. Na szczęście, wolność działania w grze na to pozwala.

Aby wyjść cało z bitwy, trzeba zadbać o niezawodny sprzęt. Stalker Clear Sky broni dość zróżnicowane, oprócz małych rzeczy, takich jak tłumik, granatnika, zakresu snajperski z zastrzeżeniem poprawy. Dostępne w obsłudze i inne elementy pomocnicze: odzież ochronna, zestawy pierwszej pomocy, detektory, bandaże, ochrony przed promieniowaniem. Po ściągnięciu filmu Stalker Clear Sky, mogą natychmiast podjąć działania i ostatecznie osiągnąć bogactwo i sławę, i pomimo wszystkich nadchodzących trudności.

Prequel stanie zadowolić użytkownika z wieloma funkcjami, które będą cię uwieść. Życie nie stoi w miejscu, a wraz z nim zmieniają i ulubiona rozrywka. Spróbuj - nie pożałujesz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi