Star Wars Battlefront 2

Alternatywne nazwy: Star Wars Battlefront 2

długo oczekiwanych gier Star Wars Battlefront 2.

trzech studiów deweloperskich ze Szwecji, Kanady i Anglii zebrało się, aby wspólnie pracować nad kontynuacją Star Wars. Gra Star Wars Battlefront 2 to strzelanka z możliwością przełączania między trzecią a pierwszą osobą. Dostępne są trzy tryby:

  • Support
  • Multi-użytkownik
  • Cooperative

Weź udział w bitwach kosmicznych może wziąć do 40 uczestników. Na Xbox One i PlayStation IV znajomi mogą zarządzać wydarzeniami na podzielonym ekranie, a zdobyte doświadczenia, nagrody i nagrody są przekazywane do gry przez sieć. Ale jeśli wybierzesz komputer, pamiętaj, że w tym przypadku podział ekranu nie jest możliwy.

kampanii tematów.

Zaczynając grę w Star Wars Battlefront 2, stajesz się uczestnikiem 30-letniego wydarzenia, które zawiera okres od szóstej do siódmej części eposu. Zabierają się do momentu, w którym Imperator Shiv Palpatine umiera podczas bitew w Endorze, a druga Gwiazda Śmierci eksploduje. Ponieważ wydarzenia pochodzą głównie od strony imperialnej, gracze będą mogli obserwować rozwój Pierwszego Zakonu i jego dalszy sprzeciw wobec Ruchu Oporu.

Iden wiodąca bohaterka i dowódca "Inferno", ceni sobie marzenie o zemście na rebeliantach Imperium. Chociaż sama widziała śmierć drugiej Gwiazdy Śmierci, nie złamała jej, ale tylko stwardniała i stwardniała, dała determinację. Będąc wiernym Palpatine'owi, pamięta swój ostatni rozkaz powstrzymania powstania i jest zdeterminowana, aby dotrzymać danego słowa. W jej skład tylko najlepsi wojownicy, którzy są gotowi bezwarunkowo spełnić dowolne zamówienie. To powoduje, że orać galaktykę, wyśledzić wrogów Imperium.

Jeśli pobierzesz Star Wars Battlefront 2, staniesz się uczestnikiem ekscytujących kosmicznych przygód i będziesz mógł działać w imieniu sławnych bohaterów. Na przykład, gdy akcja rozgrywa się na ziemi, a około 40 osób bierze udział w walce, jest szansa na odgrywanie roli Kylo Ren lub Skywalker, Yoda, Ray, Darth Maul i innych znanych osobistości.

Po rozpoczęciu grania w Star Wars Battlefront 2, zobaczysz, że fabuła obejmuje trzy tymczasowe epoki, co odróżnia tę grę od poprzedniej. Zwykle bohaterowie każdej ery wchodzą w interakcje tylko w granicach wyznaczonych im limitów, ale są wyjątki. W niektórych przypadkach postacie z różnych okresów mogą spotkać się, aby podjąć zdecydowane działania. Miejsca, w których walki się rozwijają, powinny być również znane graczom. Są to Hote, Yavin, Teed, baza Starkiller, Mos-Eisley i inne legendarne miejsca.

. Znacznie lepiej, w porównaniu z poprzednią zabawką, był system pompowania żołnierzy i więcej podziałów na klasy.

  • Strzały są skuteczne na średnich dystansach. Pomaga cięższym bojownikom przebić się przez obóz wroga.
  • Ciężcy wojownicy utrzymują obronę, biorąc na siebie ciężar.
  • Oficerowie zwiększają walczące cechy swojej grupy.
  • Specjalistów z dziedziny obrony, którzy organizują pomysłowe pułapki dla wrogów.

Pumping nie przechowuje żadnych niespodzianek, a doświadczeni gracze szybko zorientują się, co jest. W rzeczywistości, na rozwój i zakup bardziej zaawansowanych broni i sprzętu będzie musiał wykonywać różne zadania, brać udział w bitwach itp. d.

Technika w grze Star Wars Battlefront 2 zapewnia zarówno ląd, jak i powietrze. Udając się na podbój gwiazd, będzie zarządzać małymi wahadłowcami i statkami kosmicznymi, takimi jak T-65 Crusader i Millennium Falcon. Elastyczny system ustawień pozwala tworzyć nie tylko unikatowe myśliwce, ale także myśliwce. Im bardziej doświadczona postać, tym dokładniej się pompował, a im lepszy statek, tym większa szansa na wygraną.

 

Star Wars Battlefront 2

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi