Star Wars Battlefront 2

Alternatywne nazwy: Gwiezdne Wojny Battleground 2

Na długo oczekiwana gra Battle Wars II.

Razem trzech developerów z Szwecji, Kanady i Anglii zebrało się, aby wspólnie pracować nad kontynuacją"Gwiezdnych wojen". Gra Star Wars Battlefront 2, jest to strzelanka z możliwością przełączania się między trzecią i pierwszą osobą. Dostępne są również trzy tryby:

  • One użytkownika
  • Manyone
  • Koperacyjna

Partaż w bitwach kosmicznych może zabrać do 40 uczestników. W systemach Xbox One i PlayStation IV znajomi mogą zarządzać zdarzeniami na podzielonym ekranie, a zdobyte doświadczenia, nagrody i nagrody są przenoszone do gry przez sieć. Jeśli jednak wybierzesz komputer, pamiętaj, że w takim przypadku podział ekranu nie jest możliwy.

Suit kampania.

Start do gry w gry Star Wars Battlefront 2, będziesz uczestniczyć w wydarzeniach w długości 30 lat, które zawierają okres między szóstym a siódmym fragmentem epickich. Oni zabierają się do momentu, w którym podczas bitew Endora cesarz Shiv Palpatine umiera, a druga"Gwiazda Śmierci"eksploduje.

Is Verdio wiodąca bohaterka i dowódca Inferno, pielęgnuje marzenie o zemście na buntownikach Imperium. Choć sama widziała śmierć drugiej"Gwiazdy Śmierci", to jej nie złamała, ale tylko stwardniała i gorzka i dała rozstrzygnięcie. Będąc prawdziwym Palpatine, pamięta swój ostatni zarzut, by zniszczyć bunt i jest zdecydowany zachować to słowo. W oderwaniu tylko najlepszych bojowników, gotowych do bezwarunkowego przestrzegania jakiegokolwiek porządku. Zmusza to do wypuszczania galaktyki, śledzenia wrogów Imperium.

Jeśli chcesz pobrać Star Wars Battlefront 2, staniesz się uczestnikiem ekscytujących przygód przestrzeni kosmicznej i będzie mógł działać w imieniu znanych bohaterów. Na przykład, gdy akcja odbywa się na ziemi, a około 40 osób uczestniczy w wypadku, istnieje szansa wystąpienia jako Kailo Ren lub Skywalker, Yoda, Rhea, Darth Maul i inne znane osobistości.

Startowanie gry Star Wars Battlefront 2, aby zobaczyć, że historia oświetla trzy epoki czasowe, które wyróżniają tę grę z poprzedniej. W niektórych przypadkach postacie z różnych okresów mogą się spotkać, aby podejmować zdecydowane działania. Miejsca, w których rozgrywane są również walki, powinny być zaznajomieni z graczami. To są Hote, Yavin, Teed, baza"Starkiller", Mos-Eisli i inne legendarne miejsca.

Miękniej, w porównaniu z poprzednią zabawką, był system pompowania myśliwców i podziałów na klasy.

  • Kolety są skuteczne na średnich dystansach. Pomóż trudniejszym bojownikom przebić się w obozie luki wroga.
  • Towarzyści walczą z obroną, biorąc pod siebie główny cios.
  • Oficerzy poprawiają waleczność swoich grup.
  • Specjalistów jest ekspertem w dziedzinie obrony, organizując sprytne pułapki dla wrogów.

Purchachka nie przechowuje żadnych niespodzianek, a doświadczeni gracze szybko dowiedzą się co to jest. Właściwie, w celu opracowania i zakupu zaawansowanych broni i sprzętu będą musiały przeprowadzić różne misje, uczestniczyć w bitwach, D.

Technika w grze Star Wars Battlefront 2 jest dostarczany zarówno naziemnych jak i powietrznych. Aby pokonać gwiazdy, konieczne jest prowadzenie małych wahadłowców i takich statków jak T-65"X-wing"i"Millennium Falcon". Elastyczny system ustawień pozwala tworzyć nie tylko niepowtarzalne myśliwce, ale także myśliwce. Im bardziej doświadczony charakter, tym bardziej jest pompowany, a im lepszy statek, tym większe szanse na wygraną.

 

Zagraj także