Gwiezdne duchy

Alternatywne nazwy: Gwiezdne Duchy
Duchy

Igra zodiaku: walcząc na sisteme

słonecznej

Kosmicheskie połacie kiwać prawdziwego komandosa i Ghosts Star Game stał się nieoficjalna kontynuacja słynnej wieży Space Rangers. Deweloperzy sami przyznali, że podstawą ich rozwoju produktów zajęło autorom Kaliningrad Kr. Ale muszę powiedzieć, że Gwiezdne Duchy grać bardziej interesująca. Strajki Ta gra od pierwszych działań nasycenia minut rzucisz w pierwszym zadaniu, gdzie trzeba zniszczyć wrogie statki i dostać się do bramy.

Prostory przestrzeń wyglądają świąteczne - latać małych promów i zbezcześcić imponujące krążowniki powoli unosić asteroidy i fragmenty minerałów. Nie przegap okazji, aby je podnieść - niektóre są przydatne do paliwa, a inni pójdą do przetworzenia na inne cele.

Vashi działania zostaną przekierowane do operatora stacji, ostrzeżenie o niebezpieczeństwie lub wskazywania trasy ruchu. I kierowania statkiem łatwiej nigdzie - kliknięcie myszy w punkcie wskazanym przez strzałkę i prawdopodobnie otrzyma adres.

V Gra oferuje trzy frakcje:

  • Avrora
  • Titan
  • Feniks

Dlya ich bojownicy oboje matka i ojciec - zrobić wszystko, czego potrzebujesz, a zamiast wymagać bezwzględnego realizowania zleceń. Różnią się one tylko w wyglądzie i typów statków kosmicznych. Nauczyć ich zasad i poglądów na wybór frakcji dołączyć.

Bolshomu statek duży vozmozhnosti

Nastoyaschy gry dziwi, że w Star duchy rejestracja nie jest konieczna, ponieważ proces rozpoczyna się natychmiast. I tu jesteś pilotem małym hakiem, a wokół nieziemskiej urody i zbliżającym się niebezpieczeństwie. Jak to zrobić? Tak jak masz do czynienia w innych zabawkach przeglądarek:

  • Torgovat
  • Vypolnyat zadaniya
  • Uchastvovat operatsiyah
  • walki

Do moment, który zostanie załadowany na stromym statku, nie przeszkodzi bieżące obawy, bo trzeba odwiedzić wiele bitew. Wzmocnić pancerz, upgrade silnik, zainstalować potężną broń i niezawodne pole siłowe ochronną, zrób pojemny bagażnik. Nie wyrzucaj starych części, jeśli nie są potrzebne, zawsze można je sprzedać na rynku.

Perechislit wszystkie aspekty modernizacji nie może być, ponieważ ich ponad sto. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele możliwości dla ciebie otwarte Gwiezdne Duchy - to prawdziwie kosmiczną skalę.

Povoyuem, postrelyaem

Osobennostyu rozgrywka jest zdolność do ataku, nawet dla początkujących, doprowadzając je do załamania nerwowego. Ta wolność może stać Nie wszyscy deweloperzy, ale coś tam jest, na przykład, podnoszenie własnej CDA.

Duchy

Voobsche Gwiezdne nie stinted na zdolność do strzelania na każdą okazję. Zmęczony słaby związek z sąsiadem? Wojnę na niego. Można go zmierzyć swoje siły w ogromnych bitwach łączących i angażujących się w walce z szefem, kruchych lub męczyć graczy doświadczonych.

Srazheniya przejść w trybie czasu rzeczywistego, który można nazwać półautomatyczne. Wyświetlacz pobliżu wróg twój statek odpowie ogniem, a Twoim zadaniem jest kierowanie jego działania, który wybiera broń w użyciu, co do wykorzystania kaset opłat, uciekać do żadnych umiejętności. Jest to bardzo łatwy sposób na zarządzanie, ale unikalne taktyki stosowane podczas starć masowych.

Igraya i ukończenie zadań, można uzyskać przydatne przedmioty, nagrody i mnóstwo zabawy, która jest sama w sobie cenny. Pozostaje tylko życzyć Wam wspaniałych zwycięstw i osiągnięć.

 

Zagraj także