Duchy gwiazd

Alternatywne nazwy: Duchy gwiazd

Game Star Ghosts: bitwy w układzie słonecznym

miejsc kosmicznych przyciąga prawdziwych komandosów, a gra Star Ghosts stała się nieoficjalną kontynuacją słynnego Space Rangers. Deweloperzy sami przyznali, że podjęli pracę autorów z Kaliningradu w Kirgistanie jako podstawę ich produktu. Ale muszę przyznać, że Gwiezdne Duchy są o wiele bardziej interesujące. Ta zabawa od pierwszych minut uderza w nasycenie akcji w pierwszej misji, w której musisz zniszczyć wrogie statki i dostać się do Bram.

miejsc kosmicznych wygląda żywiołowo - latają małe wahadłowce, a imponujące krążowniki kalają, asteroidy i fragmenty przydatnych minerałów unoszą się powoli. Nie przegap okazji, aby je wybrać - niektóre będą przydatne dla paliwa, inne zostaną poddane recyklingowi w celu zaspokojenia innych potrzeb.

Twoje działania będą wysyłane przez operatorów ze stacji, ostrzegając o niebezpieczeństwie lub wskazując drogę ruchu. I łatwiej jest sterować statkiem - kliknij na punkt wskazywany przez strzałkę za pomocą myszki i prawdopodobnie dojdziesz do adresu

W grze są trzy frakcje:

  • Aurora
  • Titan
  • Phoenix

Dla swoich bojowników, oni i matka i ojciec zrobią wszystko, co jest potrzebne, aw zamian żądają niekwestionowanej realizacji zleceń. Różnią się jedynie wyglądem i rodzajem statku kosmicznego. Przestudiuj ich zasady i poglądy przed wyborem frakcji do przyłączenia się.

Big statek wielkie możliwości

Prawdziwą niespodzianką jest to, że rejestracja Gwiezdnych Duchów nie jest konieczna, ponieważ proces rozpoczyna się natychmiast. A tu jesteś pilotem małego promu i wokół nieziemskiego piękna i zbliżającego się niebezpieczeństwa. Oczywiście, chcesz szybko przenieść się do imponującego pancernika, ale do tego trzeba się zaprzyjaźnić, zaoszczędzić trochę doświadczenia i trochę pieniędzy. Jak to zrobić? Tak jak w innych zabawkach opartych na przeglądarce:

  • Sales
  • Wykonuj zadania
  • Aby wziąć udział w operacjach bojowych

Up do tego momentu, gdy siadasz na stromym statku, obecna troska nie będzie przeszkadzać, ponieważ będziesz musiał przejść do wielu bitew. Wzmocnij zbroję, ulepsz silnik, zainstaluj potężne bronie i niezawodne pole siłowe, zrób obszerny bagażnik. Nie wyrzucaj starych części, jeśli ich potrzebujesz niepotrzebnie, zawsze możesz je sprzedać na rynku.

Nie można wymienić wszystkich aspektów modernizacji, ponieważ jest ich ponad setka. Wyobraź sobie, ile szans otwiera Ci Gwiezdne Duchy - to naprawdę kosmiczna skala.

Strzelaj, zrób

. Cechą rozgrywki jest umiejętność atakowania nawet początkujących, doprowadzając ich do załamania nerwowego. Daleko od wszystkich programistów pozwalają sobie na taką wolność, ale jest w tym coś, na przykład, podnoszenie własnego ChSV.

Ogólnie duchy Star nie ograniczały możliwości strzelania w każdym przypadku. Masz dość powolnych relacji z sąsiadem? Zadeklaruj mu wojnę. Możesz mierzyć swoje siły, przyłączając się do masowych bitew i uczestnicząc w bitwach z bossami, męcząc niedojrzałych graczy lub doświadczonych.

Bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym iw trybie, który można nazwać półautomatycznym. Twój statek zareaguje na wroga, który pojawił się w pobliżu z ogniem, a Twoim zadaniem jest skierowanie jego działań, wybór narzędzia do użycia, co używać wkładów ładujących i jakich umiejętności użyć. Jest to bardzo prosty sposób kontrolowania, ale unikalna taktyka jest używana podczas masowych kłopotów.

Grając i kończąc zadania, dostajesz przydatne przedmioty, nagrody i dużo zabawy, która sama w sobie jest cennym nabytkiem. Pozostaje tylko życzyć Ci wielkich zwycięstw i osiągnięć.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi