Steamcraft

Alternatywne nazwy: Steamcraft

Steamcraft Game - strzelanka przeglądarkowa w samochodach z silnikiem parowym. Gra wykonana jest w gatunku steampunk.

Plot w grze Steamcraft

Plot opowiada o dwóch wynalazcach. W ostatniej ćwierci XIX wieku Anglik William Howard i jego przyjaciel James Woutt pili w jednej z knajpek na obrzeżach stolicy Wielkiej Brytanii. Temat rozmowy był interesujący: nowy wynalazek czasu - silniki parowe. Podczas aktywnej dyskusji mieli pomysł. To dlatego, że jeśli połączysz samochody z parowozem z walkami gladiatorów, otrzymasz coś interesującego. Byłoby również interesujące, gdyby ktoś stworzył mistrzostwo w tych bitwach, które mogłyby ostatecznie stać się międzynarodowe. A międzynarodowe turnieje to sposób zarabiania pieniędzy, z pomocą inwestorów i ogromnej liczby fanów.

. I oto, jak się pojawił Howard, dlaczego nie mieliby organizować międzynarodowych turniejów wśród silników parowych i zaoferowali swój pomysł przyjacielowi. Z przyjemnością się zgodził.

Został rokiem 1881. Teraz William Howard i James Watt znali cały świat, ponieważ byli głównymi członkami międzynarodowego stowarzyszenia parowców. (Skrót - FISA). Ta grupa była znana na całym świecie. Składał się z organizatorów walk, członków panelu sędziów i szczegółów handlowców. Mistrzostwa maszyn parowych stały się bardzo popularne na całej naszej planecie. Prawie w każdym większym mieście była arena, która walczyła na parowozach. Sama arena była znacznie większa niż wielki amfiteatr Koloseum. Budowano takie areny, często na obrzeżach miasta lub ogólnie poza miastem. Powodem tego są uczestnicy bitew - samochody z prawdziwą bronią na pokładzie. Aby zostać mistrzem w parowozie, musisz pokonać każdego przeciwnika.

World Steamcraft

Jeśli chcesz poczuć się uczestnikiem tego wydarzenia, koniecznie zagraj w iPlayer Steamcraft na naszej stronie. W grze możesz zbudować swój własny unikalny samochód, który może latać lub jeździć. Jeśli nie chcesz sam stworzyć swojego samochodu, możesz kupić samochód w sklepie. Można w nim kupić nie tylko gotowy samochód, ale także kupić określone części. Możesz także sprzedawać niechciane części samochodowe, aby zarobić pieniądze, kupić główną broń lub pomalować samochód.

W świecie parowozu spotkasz:

 • Walka na silnikach parowych
 • Wiele Fields
 • A różnorodność maszyn i rodzajów broni
 • Wspaniała grafika
 • Zmiany pogody, dni
 • Bitwy drużynowe z przyjaciółmi
 • Wybór przeciwników twojego poziomu
 • Bright explosions

Graj w sztukaterie, możesz na naszej stronie, do tego musisz wykonać kilka akcji, w tym rejestrację w Steamcraft. Aby to zrobić, musisz wykonać kilka kroków:

 • Wprowadź adres e-mail w wyznaczonym dla tego polu
 • Pomyśl o nazwie gry
 • Pracuj hasło
 • Zgadza się z zasadami

Po rejestracji będziesz mógł rozpocząć dynamiczne i szybkie bitwy w losowej arenie. Wybierz dowolną porę dnia, czy to noc czy dzień. Możesz stworzyć swój własny zespół, do którego wejdą Twoi przyjaciele, aby zjednoczyć się w bitwach z Twoimi rywalami. Podczas bitwy, zdemontuj wroga na szczegóły, możesz zniechęcić koła przeciwnika, kaptur lub główną broń. Z pomocą obrażeń krytycznych, istnieje szansa, aby wykończyć przeciwnika!

. Poznaj swoich wrogów na maszynach parowych już teraz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi