Storm Online

Alternatywne nazwy: Storm Online

Game Storm Online: nowoczesna grafika i niepowtarzalne postacie.

Game Storm Online przyciąga graczy dobrze rozwiniętą trójwymiarową grafiką. Daje to jeszcze więcej akcji i rozrywki podczas gry. Najbardziej precyzyjne postacie i elementy tworzą wrażenie całkowitego zanurzenia w procesie. Gra jest wykonana na temat fantasy i anime. A wyobraźnia twórców była miejscem, w którym można się włóczyć. Miejsca i postacie są uderzająco piękne, szczególnie główna bohaterka i wszyscy jego towarzysze.

Zaczynając grę Storm Online, najpierw wybierasz klan swojego bohatera. Zanim otrzymasz trzy potężne wskazówki:

  • Shooter. Sprowadzi na wrogów strzały strzał, a nawet najbardziej zręczni wojownicy nie będą w stanie oprzeć się prędkości jego ataków.
  • Koldun. Magowie zawsze kochali spektakularne bitwy i od wieków gromadzili mądrość swoich przodków. Dzisiaj robi niesamowicie silną.
  • Voitel. Podejmując miecz, wojownik nie zatrzymuje się, dopóki nie wygrywa, i nie zmiażdży swojego ostatniego wroga.

iPlayer Storm Online to nie tylko gra, to świat, w którym możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny charakter. Podczas gry będziesz wielokrotnie spotykał się z innymi graczami i ich postaciami, dzięki czemu w pełni docenisz możliwość bycia niestandardowym.

funkcji gry.

Twoim pierwszym priorytetem będzie pokonanie wszystkich wrogów i uwolnienie terytoriów zdobytych przez przebiegłe duchy. Aby mieć siłę do wygrania, zajmie to dużo pracy. Musisz pompować swojego bohatera i poprawiać jego charakterystykę. Aby rozpocząć, wybierz odpowiedni sprzęt. Z każdym poziomem przed tobą otworzysz szerszą gamę sprzętu i broni. Wynikowe przedmioty możesz poprawić w kuźni.

Dodatkowe siły dadzą ci odpowiedniego konia. Wraz z tobą idzie do bitwy, więc będzie potrzebował także zbroi. Podnosząc swój poziom, można obserwować spektakularne zmiany i rozwój konia. Zobaczysz ten sam wynik ze swoim zwierzakiem. Będzie doskonałym pomocnikiem w walce i zwiększy cechy bohatera. Skrzydła sprawią, że twój bohater będzie wyglądał jak anioł, ale tylko rywale nie będą w stanie docenić go w walce. Skrzydła wyposażenia w znacznym stopniu podnoszą charakterystykę postaci, szczególnie podczas ich pompowania. Aby bohater nie umknął, może wynająć towarzysza. To są piękne elfy. Będą podążać za tobą wszędzie, dając siłę i uzdrawiając.

zadań i rozgrywka.

V Storm Online może grać całą firmę. Aby skuteczniej przejść poziomy i pokonać silnych bossów, najlepiej zjednoczyć się i stworzyć gildie lub dołączyć do istniejącego. Świetny sposób na poznanie nowych przyjaciół. Korzystając z czatu w lewym dolnym rogu, możesz rozmawiać ze wszystkimi graczami. Gra ma różne zadania:

  • walk z duchami i demonami
  • walk grupowych
  • 10 000 wielkich walk

Inną zaletą jest to, że Storm Online ma kilka sposobów walki. Możesz użyć automatycznej bitwy, t. e. po prostu określasz cel, a bot wykonuje wszystkie ruchy. Przenieś całą inicjatywę na siebie i ciesz się bitwą, korzystając z ręcznego sterowania klawiszami skrótów. To da bitewną akcję i emocje, zwłaszcza w bitwach grupowych.

Rejestracja

V Storm Online odbywa się za pomocą dwóch kliknięć. Następnie od razu zanurz się w rozgrywce. Nawet początkujący mogą łatwo poradzić sobie z wszystkimi możliwościami, wymaganiami i lokalizacjami dzięki dobrze przemyślanym wskazówkom i bitwom szkoleniowym. Na każdym kroku postacie, które potrzebują twojej pomocy, z przyjemnością opowiedzą ci, co się z nimi stało i jak możesz im pomóc. Dlatego nie zwlekaj, musisz się spieszyć, by spotkać się z przygodami i złymi duchami, dopóki nie pojmą całego świata.

 

Storm Online

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi