Street Legal Racing Redline

Alternatywne nazwy: Street Legal Racing Redline

Street Legal Racing Redline - gra komputerowa. Ulica gra Legal Racing: Redline autosimulator reprezentowane w gatunku. Jest to kontynuacja, druga seria gry Street Legal, wydany w 2003 roku. To wydanie gry, podobnie jak w pierwszej wersji, zachwycił fanów na całym świecie. Po tym wszystkim, tylko tutaj można sobie wyobrazić, jest prawdziwy mechanik. I samochód, zależy wyłącznie od jego wiedzy na ich strukturę, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Dla lepszego poznania radą rozgrywki zakończeniu czytania tego przeglądu i zobaczyć opis filmy gry prezentowane są w Internecie. Potoo, można już pobrać Street Racing prawna: Redline. Aby to zrobić, najważniejsze, że trzeba było pobrać niezbędne oprogramowanie.

W tej grze masz jak zwykłego obywatela. Kupić samochód od dealera do wyboru. To jest Twoja pierwsza inwestycja gotówki z pieniędzy począwszy, podane są automatycznie. , A następnie rozpoczyna się główną część gry. Kup przedmioty silnika lub podwozia i zmienić je samodzielnie. Wybór części zależy tylko od Ciebie. Następnie tyuninguete. Głównym celem - do szybkiego i pozornie atrakcyjną elegancki samochód. Wszystkie zamienniki są tylko na pieniądze, które będą wygrywać wyścigi. Po tym wszystkim, nie są one tak, jak również w celu zwiększenia poziomu.

Gry SLRR reprezentowane tak drogie, jak szkolenia i wyścigów. Dystans z treningu trzeba przetestować samochód, a następnie można przejść do rasy. Wyścigi odbywają się w nocy, co by ulice były puste. Istnieje również po południu, a w takich przypadkach, sposób mocniej kompletnych ulic. Również nie jest daleko od policji nie deetsya. Jeśli je spełnić, nie ucieknie, nie zapewnia rozgrywkę. Będą cię na wszelkie grzywny. Dystans wyścigu za każdym razem nowe. I to nie jest takie proste. Za każdym razem szukać nowego miejsca.

W grze Street Legal Racing: Redline samochód marki prawdziwe centrum samochodowych. Są w pełni zgodne z tymi maszynami. Może ładowanie innych pojazdów, aby zastąpić istniejące.

Ulica gry Lega Resing Redline przedstawiono trzy klub wyścigów ulicznych, tak zwane poziomy

• Zielona;

• Niebieski;

• Red.

Zielona - etap początkowy, twój pierwszy garaż. Po pierwsze, to jest twój klub, aż do pierwsze miejsce w tym klubie.

Blue - już starszy klub, który spadnie, aby wygrać wyścig z najsłabszego zawodnika w tym klubie.

Red - starszy klub. Tutaj jest okazja, aby licytować swoje samochody. Ważne jest wygląd samochodu. To tak, jakby przechodząc bilet.

Jesteś zwycięzcą, jeśli już przez wszystkie trzy etapy. I ostatecznie stał się mistrzem w ostatnim, czerwonym, klubu.

Oczywiście, ta gra będzie łatwe dla tych, którzy znają realia maszyn budowlanych, jak wykorzystać co lub wskaźników. Więc gracze wygrywają nieostrożny.

Ulica Gra prawne 2 wykonany jest w wysokiej jakości grafiki z wielką muzyką.

Więc pospiesz się i stać się najlepszym tutaj, a tym samym poznać świat motoryzacji. Pośpiech gry Ulica Lega Resing Redline pobrania. Udane grasz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi