Nagły atak

Alternatywne nazwy: Nagły atak

Gra Sudden Attack - Jest to strzelanka multiplayer 1st osoba. Nagły atak jest darmowa gra masowo w Internecie, ale także masz szansę kupić premie za prawdziwe pieniądze.

W ataku gwałtownych rejestracji przedstawiono w języku obcym, takim jak angielski. Zarejestrować się na stronie można grać w ten sposób:

1. Znaleźć na oficjalnej stronie gry.

2. Na głównej stronie witryny znajduje się w dużym okręgu napisem « Zagraj » . Kliknij go.

Pojawi się okno, w którym jest napisane, że nie masz konta - jej stron na stronie i trzeba się zarejestrować. Wypełnij pola, które będą oferowane.

3. Wpisz swoją skrzynkę pocztową.

4. Powtarzam raz skrzynce odbiorczej.

5. Następnie wybierz za pomocą pól wyboru, które zgadzają się z wszystkich umów i zasad przez użytkownika miejscu.

6. Następnie naciśnij przycisk « Utwórz swoje konto » .

Od tego momentu użytkownik może uważać się
Sudden Attack Online.

Gra Nagły atak wymaga się, że komputer został następujące możliwości:

Procesor: Pentium 4, 2. 0 Hz.

RAM ( Pamięć ) : 512 MB.

VRAM (wideo RAM): 64MB.

Odtwórz Sudden Attack, co można w 10 tryby gry:

1. Deathmatch. W tym trybie, zwycięzcą jest drużyna, która pierwsza zdobędzie ilość punktów potrzeby zabijania. Jeśli w tym czasie żadna z drużyn nie jest zdobycie wymaganej ilości punktów, a następnie wygrywa jeden w którym w tej chwili najwięcej punktów.

2. Destruction. Jeden zespół wydał bombę, która musi być umieszczona w odpowiednim miejscu i zdetonować. Druga drużyna ma przestać to robić. W tym trybie, są dwa miejsca, gdzie można ustawić bombę.

3. Sterowania. Dwie drużyny muszą rejestrować i kontrolować go w czasie, który jest wskazany na zegarze. Zwycięża zespół, który ma najdłuższy kontrolowanego obiektu lub zabić wroga zespołu.

4. Capture-Move. Jedna drużyna musi chwycić przedmioty i przenosić je do innego obszaru. Zadaniem drugiego zespołu, aby je zatrzymać. Zadaniem misji uznała, że ​​skuteczne, jeżeli obie pozycje zostały przeniesione do innej strefy, lub jeden został zniszczony, a drugi przeniósł.

5. Wydarzenia specjalne. W tym trybie, gracze mogą korzystać tylko pewien rodzaj broni. Zwycięża drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów za zabójstwa.

6. Sabotaż. Dwa zespoły zniszczyć bazę wroga i zdobyć neutralną bombę.

7. Lam. Jedna drużyna musi bronić się przed kolejnym za pomocą broni białej. Zespół, który atakuje broń - granat.

8. Szef polowanie. Tryb ten jest podobny do pierwszego, ale w tym przypadku trzeba strzelać do wroga w głowę w przeciwnym razie nie będzie piłki odczytu.

9. Wielkie głowy. Ten tryb jest również podobna do pierwszej, tylko wtedy, gdy zabija wroga, jego głowa jest większa, a ten, który zastrzelił mniej.

10. Vampire. W tym przypadku wszyscy gracze wybrał jedną, i to będzie wampirem. Jego zadaniem jest zniszczenie innych graczy, myśliwych za nim. Zadanie jest podobne do myśliwych, muszą zniszczyć wampira.

W Sudden Attack będzie grać w mgnieniu oka, jak przewidziano tryby są na każdy gust!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi