Miecze i mikstury 2

Alternatywne nazwy: Miecze i mikstury 2

Gra Miecze i Mikstury 2 [_2_ ] jest przedłużeniem wielokrotnie nagradzanej poprzednika. Projekt ten znajduje się również piękną grafikę i świetny gameplay. Ta gra - to jest konieczne, aby przejść zimny zimowy wieczór. Tylko to, czego szukaliśmy, no nie? Nie masz czasu się nudzić, bo teraz trzeba stale monitorować sytuację w swoim sklepie.

Tak, dokładnie, Miecze i Mikstury 2 [_1_ ] Online pomoże Ci stać się właścicielem małego sklepu. Twoim głównym zadaniem, które trzeba będzie stale dążyć do wykonania w całej grze - uzupełnić swój asortyment o nowe produkty, sprzedać więcej produktów do klientów, aby móc uzyskać dostęp do nowych tajnych receptur. Cóż, oczywiście, trzeba zrobić swój sklep korzyści Ciebie. Wyposażenie i poprawić swój sklep, wysyłać turystów do wykonywania nowych zadań i zadań, które mogą podnieść swój poziom, co pozwala na zwiększenie kosztów sprzedanych towarów w sklepie.

Ta gra - typowy projekt online, więc na które stało się już tradycją w Miecze i Mikstury [ _2_] 2 zarejestrowanych będzie musiał rozpocząć rozgrywkę. Nie należy mylić faktu, że obecnie w zarządzaniu grze nie ma ani słowa w języku rosyjskim. W końcu projekt projekt jest tak proste i przystępne, że nie będzie trudne do czynienia z jego podstawowych funkcji i zająć się, jak prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny.

1. W procesie rejestracji może rozpocząć, trzeba będzie wypełnić formularz po lewej stronie ekranu głównego projektu.

2. Wypełnij wszystkie pola w porządku, wskazówki i systemu doradztwa przestrzeganie. Kiedy wszystko jest wypełnione, kliknij na link « Zapisz się do grać teraz », a następnie można rozpocząć w Miecze i Mikstury 2 grać .

Projekt wszystkich kupujących, którzy odwiedzają swój sklep, podzielone na kilka klas w zależności od ich potrzeb. Przygotuj się, że nie będzie wielu klientów, a wszystkie ich wymagania muszą być spełnione. Jak każdy klientów sklepu, poprosi cię do rokowań i obniżyć cenę - to jest naprawdę, gdzie będzie można poćwiczyć swoje umiejętności interpersonalne.

Gra gry Miecze i Mikstury 2 jest również interesujące, ponieważ teraz będzie można zatrudnić pracowników. To pomoże Ci lepiej służyć klientom i przyczyni się do rozwoju miasta. Cóż, oczywiście, można poczuć prawdziwą szefa. Brzmi kusząco!

Można uruchomić następujące kreatora:

1. Czarodziejka, które są znane ciemne sztuki.

2. Kowala.

3. Bowyer.

4. Jubiler.

Tak jak w życiu, w tej grze trzeba przestrzegać kilku podstawowych zasad. Na przykład, jeśli kupujący domaga się niemożliwe, to lepiej, aby odebrać mu porażkę. Nigdy tam i rozwijać.

Ta gra pomoże rozwijać przywódcy mają umiejętności, a co najważniejsze to zrobić Miecze i Mikstury 2 za darmo !

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi