Tank Future Force 2050

Alternatywne nazwy: Tank Future Force 2050

Game Tank Future Force 2050 czołgów przyszłości.

Jeśli zmęczony walką w obliczu prawdziwych wydarzeń, zwróć uwagę na projekt Tank Future Force 2050 dla Androida, opracowany przez studio Awesome Action Games. Uczestnicząc w procesie gry, będziesz transportowany w czasie, kiedy pojazdy pancerne ulegną znaczącym zmianom. Wciąż można się tego dowiedzieć, ale takielunek i możliwości wysunęły się daleko, a czołg z dwoma armatami nie wydaje się już ciekawostką.

Aby poczuć innowację, potrzebujesz darmowego pobrania Tank Future Force 2050. To już uczyniło ponad 50 milionów ludzi, którzy zdali nie tylko główne zadania, ale także zapoznali się z nowymi misjami w okresowo publikowanych suplementach. Aby zainstalować grę o wadze 62 M, potrzebujesz wersji Androida od 4. 1. Inną opcją jest pobranie Tank Future Force 2050 na komputer i stworzenie równoległej linii zdarzeń.

Fantastyczna walka.

Tanks, są to czołgi, które tratują gąsienicami w poszukiwaniu wrogów, a potem je bombardują. Kto jest właścicielem i kim jest obcy, aby zrozumieć po prostu dzięki flagom nad maszynami. Również nad nimi wisi skala życia, z której jasno widać, ile trafień wytrzyma zbroję.

Przez grę Tank Future Force 2050 rozwija wydarzenia przyszłości, programiści mają swobodę wyobrażania sobie, jak wiele technologii się zmieni. Początkowo jednostki bojowe nie różnią się szczególnie od współczesnych, ale jest to tylko na początku. Gdy dostaniesz trochę dostępnej waluty gry, możesz dopracować każdy szczegół. Wszystkie pancerze, wieża, armaty, podwozia, inne urządzenia techniczne podlegają aktualizacji. Gdy już nie rozpoznajesz starych funkcji, samochód staje się tak futurystyczny. Czekam również na Ciebie:

    Po spędzeniu czasu w hangarze na proces zwiększania charakterystyki, idź na pole bitwy.

  • Quality graphics
  • Realistic soundtrack
  • Jasne efekty specjalne
  • Niezwykła geografia obszaru
  • Intuicyjne sterowanie
  • Wybór wrogów
  • Długie aktualizacje
Tutaj najciekawsze rozwija się, ponieważ wrogowie z każdym poziomem stają się coraz bardziej, a oni działają ostro.

Twoim zadaniem jest wyśledzić wszystkich i zniszczyć, a następnie misja zostanie zaliczona, a nagroda znajdzie swojego bohatera. Łatwo jest znaleźć wroga, ponieważ jest on zaznaczony na czułym radarze w postaci czerwonych kropek. Po prostu obserwuj, gdzie ukrywa się następny czołg wroga, i zastrzel go, znajdując wrażliwe miejsce. Czasami trzeba podejść praktycznie blisko, tak aby pocisk uderzył w silną skorupę.

Zarządzanie i lokalizacje.

Tank Future Force 2050 oferuje dość standardową kontrolę. W lewym rogu joysticka, aby przesunąć sprzęt, i na prawo od przycisku wzroku, zbliżenia i ognia. Nawet jeśli jest to dla ciebie nowość, po krótkim szkoleniu z łatwością opanujesz tę mądrość. Piękno, trudność w poruszaniu się i więcej realizmu dodają przeszkód na stronie. Zamykają horyzont i nie pozwalają zobaczyć sprzętu innych ludzi. Pomoże ci to zorganizować zasadzkę, jak również, jak najbardziej, aby sprawić przyjemność innej osobie, aby nie zaszkodziła ci mała zdrowa paranoja.

Aby również powiedzieć trochę o Donacie. Jak rozumiesz, pompowanie w grze odgrywa ważną rolę, a za każdy nalot bojowy ze zniszczonymi czołgami wroga otrzymasz nagrodę. Dotyczy to wszelkiego rodzaju ulepszeń, ale granie w trybie darmowym, aby osiągnąć szybkie i znaczące zmiany, jest dość trudne. Następnie dochód pochodzi z zakupów w grze. Należy zauważyć, że twórcy zdecydowali się nie być chciwi, i ustawić całkiem akceptowalne ceny od 24,93 do 1 258,47 UAH.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi