Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Alternatywne nazwy: Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2. 8 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: GeForce 6200/Radeon 9500 Pro

Miejsce na dysku: 6 GB

Tiger Woods PGA Tour 12 - popularny symulator sportowy golf, osoba, której tytuł stał się jednym z największych golfistów naszych czasów, stał się w ostatnich latach bardzo uosobieniem sportu. Należy zauważyć, że właściciele komputerów osobistych już nudzić na tym symulatorze, ponieważ firma jest twórcą produktów wytwarzanych w tej serii na platformach konsolowych do czterech lat. Tiger Woods PGA Tour Golf duży powrócił do platformy komputerowej.

Dwa w jednym

Na początku, pobieżne badanie Tiger Woods '12 był dziełem pewnej średniej, łącząc popularne projektu internetowego o tej samej nazwie, który został dodany do jednego sposobu rozwoju kariery i singli meczów. Każdy nabywca płyty gry Tiger Woods PGA Tour 12 automatycznie otrzymają półroczną prenumeratę do udziału w bitwach multiplayer i jego trybie pojedynczym, który zawiera kilka trybów gry. Tiger Woods, gra sama nazwa odzwierciedla elity burżuazyjnej i kosztowny sport. Poważne model ekonomiczny, który ma dwa rodzaje walut. Po pierwsze - w dolary zarobione gier pojedynczych i wieloosobowych bitew tylko kolosalną skalę. Jednym z problemów jest to, że aby kupić coś pożytecznego dla walk internetowych będzie dla nich trudne i mają wagę tylko w pojedynczych turniejach. Aby zwiększyć szanse na wygraną w konkursie w trybie multiplayer musisz inne jednostki walutowe, specjalne okulary, które można zarobić w grze tylko na głównych świąt, ale można dość łatwo kupić za prawdziwe pieniądze. Waluta ta stanie się głównym nurtem za każdy konkurować na równi ze wszystkimi bywalcami serwerów multiplayer i turniejach online. Podczas pierwszej wizyty w grę sklep premii, zdasz sobie sprawę, że nawet w wirtualnej postaci tego sportu nie jest tanie.

Gameplay

Urząd gracza w Tiger Woods 12, a dokładniej jej skutków jest podzielone na dwa systemy. Pierwszy system bije Tiger Woods PGA Tour, trehklikovy huśtawka. Ich realizacja odbywa się już klasyczny sposób, gdzie będziemy musieli złapać suwak na skali z systemem wokół boku ekranu. Złapie dwa razy, najpierw musimy wybrać siłę uderzenia, dokładność kierunku drugi wybrany wcześniej. Wirtualne specjalistów golfa mają kolejne strajki opcję, gdy wszystko będzie trzymać kontrola przeniesionych do myszy. Twój wirtualny protegowany będzie powtórzyć wszystkie czynności dla myszy w górę iw dół ruchu będzie oznaczać zamach i uderzyć, a zmiana kierunku będzie odpowiedzialny za dokładność uderzenia.

Pełna Zen

Tiger Woods, grając z jego nazwiskiem ma dużo do czynienia z rzeczywistym gry w golfa, z wyjątkiem DC, gdy wszechobecne media obecność publiczności i ciśnienie wroga będzie zatytułowany poważne wyzwanie nawet dla doświadczonego gracza. Ale tutaj to nie jest tylko twój każdy strzał można spędzić w spokoju, która będzie koncentrować się na grze to nie wszystko, że odsetki.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi