Titanfall

Alternatywne nazwy: TitanFoll Titan Fall, TitanFol

Titanfall gra sci-fi komputer gra online, że ankiety musi pokonać wielu użytkowników na świecie gry. Ta gra to symulator futra. Titanfall wyjątkowa gra zostanie wydana w marcu 2014 roku.

W grze Titanfall rejestracji jest bardzo prosty. Aby zarejestrować się w grze Titanfall Ty musisz określić:

1) Twój adres e-mail.

2) hasłem, które jest używane tylko w tej grze.

Zagraj w grę Titanfall będziesz na stronie jednej z frakcji

1) Piloci - mają różne umiejętności. Najważniejszą rzeczą dla pilotów - walczy, aby zdobyć certyfikat. Piloci walczący umiejętności zależy tylko od Ciebie.

2) Tytani - oni są zaangażowani w transporcie ładunków i naprawy statków kosmicznych. Są one również wykorzystywane w akcjach poszukiwawczych i ratowniczych.

W tej grze przeglądarkowej grasz Titanfall w świecie, który jest nazywany Frontier.

Tutaj znajdziesz nieograniczone możliwości, jeśli wykonać niezbędne przepisy.

W Titanfall Internecie istnieje specjalna jednostka, milicja. Ta milicja jest siły zbrojne granicy. W Milicji można spotkać

1. Osadnicy - rezydentów obszaru przygranicznego.

2. Przestępcy - są one niczym się martwić o jakiekolwiek zagrożenia, że ​​jesteś najlepszy uważaj.

3. Piraci - przebiegły i pomysłowy przestępców.

4. Mercenaries - wykonać misję pilną znaczenie.

Milicja podzielone na wszystkie specjalne zespoły. Są one przypisane do danego sektora. W zasadzie wszystkie drużyny nie różnią się od zwykłych zespołów piratów, ale oni zawsze mają z nimi najbardziej istotne zasoby, które czynią je niezwykle ambitny.

Przeciwnicy Milicji jest IMC (Interstellar Manufacturing Corporation) . W rzeczywistości, najważniejszym zadaniem Milicja uznaje konfrontacji IMC. Jednak nie wszyscy uczestnicy Milicja sądzę.

Hammond Inżynieria - jest to pierwsza nazwa IMC. Mimo, że była to mała firma, która jest stale zaangażowany w wydobycie zasobów naturalnych. Ich wiedza jest cały czas rośnie i zaczęły przynosić ogromne dochody. W wyniku wielkich formacji, organizacja przekształciła się w ogromną korporację.

Ich wzrost kapitału fizycznego rosnąć w ich chciwości, co powoduje, że niektóre zadania mogą one korzystać z hard power.

Jeśli jesteś prawdziwym fanem gry online Titanfall, można kupić edycję kolekcjonerską z Titanfall. Ograniczona liczba publikacji.

Zamów klienta gry wstępnej opłaty dla platformy dla 1199 rubli.

Zanurz się w świecie gry Titanfall darmo wraz ze swoimi przyjaciółmi. Oceń tworzenie świata od twórców gry komputerowej Call of Duty.

Wybierz stronę, na której będzie gotowy do walki, nie wiem co. Bądź jednym z pierwszych graczy, świat gry Titanfall.

Pokaż, że jesteś prawdziwym graczem i gotowy do niektórych poważnych bitwach i tych zwycięstw! Powodzenia w tej niesamowitej i niezapomnianej grze online!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi