Torchlight

Alternatywne nazwy: Torchlight

Torchlight gra online jest to gra komputerowa, która została opracowana w gatunku hack and slash RPG.

Akcje w grze odbywa się w małym miasteczku w Highlands. Na tej górze ma cenne zasoby, które są używane do magii. Ale to nie tylko cenne źródło, to jest zagrożenie dla wszystkich żywych organizmów.

Długo wpływ kamień Ember osoba może stać się obsesją, a nawet zamienić się w potwora.

Pobierz Torchlight można z oficjalnej strony, wysyłając wniosek. Klient gry do pobrania Torchlayt Możesz tylko pobierać i jeśli masz pełne osiemnaście lat. Przed rozpoczęciem gry, zobaczyć film o Torchlight gry. Ten film wprowadza do podstawowych cech gry.

W grze komputerowej klasy Torchlight mają trzy rodzaje:

1. Destroyer (Niszczyciel) - jest bohaterem, który jest najbardziej podobny do klasycznej Barbarzyńca. On jest mistrzem walki wręcz. Niszczyciel zatrudnia najbardziej trwałe broni zbroi i wręcz. Główny nacisk w trakcie rozwoju tej klasy jest na atrybutów "obrony" w "życie".

2. Alchemik (Alchemist) jest bohaterem, który odpowiada zwykłej klasycznej Magoo. Ta klasa jest najlepsza do ataków z dystansu. Alchemik wie bardzo dużo, jak zwykłych czarów i ochronne. Ponadto, może on wezwać innych stworzeń. Przypisuje mu o potrzebie rozwoju ochrony i magii.

3. Pogromca (zwycięzca) jest bohaterem, który przypomina Amazon i Assassin. Klasa ta używa broni palnej, pułapek, trucizn, różne sztuczki taktyczne. Rozwijać się w tej klasie muszą sprawność i ochronę.

W grze komputerowej Torchlight będzie grać na różnych krajobrazów. Wszystkie tereny charakteryzują się szczególnymi cechami geograficznymi i strukturalnych, jak i potwory, które je zamieszkują.

Gra posiada następujące rodzaje miejsc:

1) Zmierzch Miasto - miejsce, z którego można rozpocząć bohatera przygoda. To miejsce jest bezpieczne i nie ma żadnych potworów. W Twilight Town, można kupić sprzęt.

2) Mine - to pierwsze miejsce, gdzie można spotkać potwory. Terytorium całkowicie zdewastowane kopalnie, ale można stwierdzić, że tutaj potwory są stosunkowo nowe. Kilka miejsc do połowu ryb.

3) Zamek - miejsce, w którym można uzyskać po zdaniu kopalnie. Istnieje wiele pułapek i tajnych pomieszczeń. Pod koniec tego poziomu walczyć pierwszego bossa.

4) Ruiny Estery - to zalane miasto, które zabierze Cię zaraz po walce z szefem. Poruszać się po tym obszarze będzie bardzo trudne. Trzeba będzie podłączyć teleportów.

5) Lochy - jest to miejsce, które wygląda jak duża liczba wysp połączonych mostami miodu się. Potworów, można spotkać tu jaszczurka-podobnych stworzeń.

6) Underground Prison - kompleks więzienny, który znajduje się głęboko pod ziemią. Pod koniec tego miejsca, będzie można spotkać się z szefem.

7) Zagubiona Castle - jest jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc. Ryba nie jest tu zwykle i żywe-martwe krasnoludy.

8) Czarny Pałac - to najbardziej niebezpieczne miejsce w grze. Tutaj można spotkać bardzo poważne potwory.

Gra Torchlayt pełen różnych wydarzeń, tajemniczych miejsc i ciekawych przygód!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi