Renaissance War Rules

Alternatywne nazwy: Total Domination Reborn

Rules of War Renaissance gra na odłamkach cywilizacji.

Firma Plarium Global Ltd przedstawia kolejny rozwój Reguły Wojny Odrodzenia. Gra jest dostępna na wszystkie rodzaje urządzeń mobilnych w kilku językach, a także w języku rosyjskim. Ponieważ jest to zabawka wieloosobowa, z naciskiem na interakcję graczy, potrzebny jest stały dostęp do Internetu.

Rules of War Renaissance download może być całkowicie darmowy, ale również przeznaczony na darowiznę, gdy za niektóre rzeczy trzeba zapłacić prawdziwe pieniądze. Aby wykluczyć przypadkowe wydatki, zwłaszcza jeśli telefon dostanie się w niepowołane ręce, ustaw hasło w ustawieniach, które będą znane tylko Tobie. Jeśli chodzi o fabułę, opiera się na próbach przetrwania ludzkości. Ta walka o byt trwa już od dłuższego czasu, ale ostatnio kolejna agresja sztucznej inteligencji"Morgan"przyłączyła się do trwającej wojny nuklearnej i straszliwej epidemii.

Główne funkcje gry.

Deweloper stara się, aby ich produkty były uniwersalne. Dzięki temu użytkownicy mogą wybrać dogodną opcję instalacji na telefonie komórkowym lub pobrać Reguły War Renaissance na komputerze. Każda wersja przylega do jednej fabuły i zapewnia te same możliwości, więc jest to kwestia gustu. Jedynym udoskonaleniem, jeśli zainstalujesz go jednocześnie na obu maszynach, skrypt nie będzie się przecinał, rozwijając się całkowicie osobno w różnych źródłach.

Główne cechy procesu gry:

Co jest w tym ciekawego?

 • Model dystrybucji działa zgodnie z zasadą Free-to-play
 • Toje (zarówno mobilne, jak i przeglądarkowe) są dostępne dla graczy z całego świata
 • Adjusted w kilku językach
 • Plugs musi wchodzić w interakcje, łącząc się w groupings
 • Zwiększ obronę przeciw wrogowi
 • Zatrzymaj się w misji
 • Zdobądź nagrody za codzienne uczestnictwo w grze
 • Postapokaliptyczny świat od dawna był wygodnym tematem i był wielokrotnie odtwarzany zarówno w kinie, jak i na wirtualnych przestrzeniach World Wide Web. Reguły gry War Revival stały się jedną z odmian, a jeśli nie jesteś obojętny na los ludzkości, bezpiecznie dołącz do milionów uczestników, którzy już dołączyli do walki o odrodzenie Ziemi.

  Gdy te ziemie były prawdziwym rajem, ale postęp przerodził się w klątwę, wojna zaczęła się z użyciem broni jądrowej. W rezultacie ludzie zaczęli umierać, a ci, którzy przeżyli, stopniowo stali się mutantami. Ale jeśli przez wiele lat ludzkość nauczyła się tego tolerować, wówczas sztuczny umysł"Morgan"buntujący się przeciwko nim przyniósł nowe problemy. Jego jedynym celem jest uwolnienie planety od resztek rodzaju ludzkiego.

  Rules of War Renaissance działa zgodnie ze zwykłą zasadą strategii MMO, aby zjednoczyć graczy w walce z wrogiem. W tym przypadku wróg nie jest sam, ponieważ można się oprzeć mutantom i agresywnie nastawionym uczestnikom. Nawet sojusznikom nie należy ufać całkowicie, ponieważ mogą zdradzić, wybierając dla siebie bardziej dochodową transakcję.

  Game Total Domination Reborn, jest to strategia militarno-ekonomiczna. Musisz rozwijać kopalnie w poszukiwaniu minerałów, rozwijać swoją osadę i umiejętności osobiste. Możesz wynająć dziesiątki rodzajów piechoty, a także sprzęt wojskowy. Poznaj technologie przyszłości, które skutecznie współistnieją ze starożytnymi urokami i amuletami. Weź udział w najbardziej złożonych misjach, opracuj strategie, znajdź tajemnicze artefakty, a wszystko dla najważniejszego zadania graczy to konfrontacja między Morgan i jej gęsią skórką.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi