Vikings War of Clans

Alternatywne nazwy: Vikings War of Clans

Igra Wikingowie Wojna Klanów (Viking Clan War) na komputerze.

Igra Vikings Clan Wars przenosi graczy na północnym regionie, gdzie natura jest trudne i może przetrwać tylko silny i inteligentny i odważny. Snowy góry otaczają zrujnowanych miast, którzy przeżyli inwazji barbarzyńców, módl się, że Odin przetrwał kolejny dzień. Ale nie wszyscy tak smutno, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, główną zaletą tego narodu jest siła ducha i odwagi. Jeden żołnierz jest warta kilkanaście, co najważniejsze, aby znaleźć mądrego władcy, który doprowadzi ich do walki z wrogami i może unieść gospodarka zrujnowana miast.

iPlayer Wikingowie Wojna Klanów - jest to świetna kombinacja oparciu o przeglądarkę internetową multiplayer role-playing i strategii gry. Użytkownicy będą mogli wyrazić siebie w różnych postaciach - stać urbaniści, rozwój gospodarki i nawiązać kontakty dyplomatyczne i oczywiście spróbować sobie jako mądrzy generałowie kontrolujące najsilniejszą armię, która będzie chronić nowo utworzonego państwa. W tym świecie, tylko rządzić tylko siłą, z pomocą dzielnych wojowników, aby poszerzyć granice miasta i ustanawiają prawo w tych trudnych terenach.

Zemli Wikingowie zamieszkują Jarls tu chaos i każdy chce jak najlepiej ograniczonych zasobów i nieograniczonej władzy. Aby spróbować, aby stać się mistrzem tej ziemi pokrytej śniegiem i przejąć kontrolę nad bogactwem w grze Vikings War rejestracji Klany jest wymagane. Przekazać go potrzebują czasu tylko wypełnieniu wszystkich pól w odpowiedniej formie, a mianowicie, aby wymyślić pseudonim i zostawić adres e-mail. Nawet łatwiej się zalogować za pośrednictwem konta w jednym z portali społecznościowych.

Osobennosti Gra Wikingowie Wojna klanów.

Proces rejestracji

Proydya, gracze mogą wybrać postać, wirtualnego linijki. Może to być jako mężczyzny i kobiety. Wszystkie rodzaje bardzo specyficzne w ich krew Wikingów płynące. Po dokonaniu wyboru, bohater dostaje na własność małego pół zrujnowanego zamku i kilka ocalałych z ciągłymi najazdami ludzi. Niegdyś wielkie miasto zrujnowane budynki zniszczone, a mądrzy starsi, orzekając, że rozliczenie zabity. Głównym zadaniem gracza odbudować miasto, w celu ustalenia produkcji niezbędnych zasobów i stworzyć armię. Każdy budynek ma istotne znaczenie dla rozwoju gospodarczego i władzy wojskowej:

  • Na gospodarstw rolnicy dbać o dietę;
  • Rabochie pracy w tartakach, sporządzający zarządu lasów, niezbędnych do budowy;
  • Na kamieniołomy są ciężko pracuje, mocne ściany potrzeba rzetelnej obrony,
  • V Forge stworzyć zbroję i odzież dla bohatera, w którym może on stać się niepokonany;
  • V szpitale leczyć soldiers
  • V umieścić je nauczyć fortel.

V Wikingowie War of Clans grają na PC bez rozwoju nauki i nauki nie jest możliwe, w tym momencie użytkownicy mają szczęście, wrogowie nie mogli zniszczyć zwojów starszych, a ich mądrość może iść z obecnym gubernatorem, jeśli on Znajduje czas na studiowanie tomów. Inną cechą gry jest posiadanie karty, w sumie 81 lat, wraz z rozwojem, z poziomu na poziom otwiera możliwość przeniesienia się do nowej ziemi, nowszych kart, mniej silne wrogowie mogą spotkać na drodze.

Geroy - to osobna fabuła, może być rozwinięta, zdobywa doświadczenie i wiedzę. Im więcej pracy zrobić, bitwa jest wygrana, a dobre uczynki zrobić dla mieszkańców i miasta. Im wyższa moc postaci. Zyskuje możliwość posiadania nawet mniejsza od liczby żołnierzy, aby doprowadzić go do zwycięstwa nad potężnymi wrogami. Im wyższy poziom postaci, tym więcej artefaktów i zbroje do swych poddanych, dają przewagę nad innymi graczami.

Igrat do gry Vikings wojny klanów na PC jest o wiele łatwiejsze, jeśli dołączyć do jednego z klanów. Bez sojuszników Zjednoczonych nie może zostać pokonany wrogów.

 

Zagraj także