Vikings War of Clans

Alternatywne nazwy: Vikings Clan War

Igra Vikings War of Clans (Vikings War of Clans) na PC.

Viking Game Wojna klanowa zabierze graczy na północne ziemie, gdzie przyroda jest trudna, a tylko najsilniejsi, najmądrzejsi i najodważniejsi mogą przetrwać. Śnieżne góry otaczają zdewastowane miasta, które przetrwały od barbarzyńskich najazdów, modlą się do Odyna, że ​​przeżyli kolejny dzień. Ale nie wszystko jest tak smutne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, główną zaletą tego narodu jest siła umysłu i odwagi. Jeden żołnierz jest wart kilkunastu, najważniejsze jest znalezienie mądrego władcy, który poprowadzi ich do walki z wrogami i podniesie gospodarkę zdewastowanych miast.

iPlayer Vikings War of Clans to świetna kombinacja strategii przeglądarki dla wielu graczy i gry fabularnej. Użytkownicy będą mogli wyrażać się na różne sposoby - zostać planistami miast, rozwijać gospodarkę i nawiązać dyplomatyczne kontakty, i oczywiście spróbować swoich sił jako mądrzy dowódcy, kontrolując najsilniejszą armię, która będzie bronić nowo utworzonego państwa. W tym świecie tylko rządzenie jest możliwe tylko siłą, przy wsparciu odważnych wojowników, aby rozszerzyć granice miasta i ustanowić prawo w tych trudnych krajach.

ziem wikingów zamieszkuje Yarly, króluje tu chaos, a każdy chce zdobyć jak najwięcej rzadkich zasobów, jak również nieograniczoną władzę. Aby spróbować zostać mistrzem zaśnieżonych krain i przejąć kontrolę nad bogactwem w grze wymagana jest rejestracja Wikingów Wojny Klanów. Musisz przejść przez to tylko raz, wypełniając wszystkie pola w odpowiedniej formie, a mianowicie wymyślić pseudonim i zostawić adres e-mail. Jeszcze łatwiej jest zalogować się przez konto w jednej z sieci społecznościowych.

Cechy gry Wikingowie Wojna klanów.

Po zakończeniu procedury rejestracji gracze mogą wybrać bohatera, wirtualną linijkę. Może to być zarówno samiec, jak i kobieta. Wszystkie typy są bardzo charakterystyczne, płynie w nich krew Wikingów. Dokonawszy wyboru, bohater trafia na własność niewielkiego piętra zrujnowanego zamku i kilku osób, które przetrwały od ciągłych nalotów. Raz wielkie miasto jest zrujnowane, budynki zniszczone, a mądrzejsi starsi władają osadą. Głównym zadaniem gracza jest odbudowanie miasta, ustalenie wydobycia niezbędnych zasobów i stworzenie armii. Każdy budynek jest ważny dla rozwoju gospodarki i potęgi militarnej:

  • Nasze gospodarstwa rolne zajmą się żywnością,
  • Pracownicy w tartaku pracują, wykonując deskę z lasu, niezbędną do budowy,
  • W kamieniołomach praca jest w pełnym rozkwicie, do niezawodnej obrony potrzebne są mocne ściany,
  • W kuźniach stwórz zbroję i ubrania dla bohatera, w niej może stać się niepokonanym;
  • V leczy wojowników;
  • W ich majątkach zostaną przeszkoleni w zakresie sztuczek wojskowych.

B Wikingowie Wojny Klanów nie można grać na PC bez rozwijania nauki i zdobywania wiedzy, użytkownicy mają szczęście w tej kwestii, wrogowie nie mogą zniszczyć zwojów starszych, ich mądrość może pójść do nowoczesnego władcy, jeśli znajdzie czas na studiowanie folio. Inną cechą gry jest dostępność map, wszystkie 81, w miarę ich rozwoju, z poziomu na poziom, otwiera się możliwość przeniesienia na nowe ziemie.

Geroi to osobna fabuła, może być rozwijana, zdobywa doświadczenie i wiedzę. Im więcej zadań zostało ukończonych, wygrane bitwy i dobre uczynki dla mieszkańców i miasta. Im większa moc postaci. Zdobywa zdolność posiadania nawet mniejszej armii, która doprowadzi go do zwycięstwa nad najsilniejszym wrogiem. Im wyższy poziom bohatera, tym więcej artefaktów i pancerzy produkuje dla niego, dają przewagę nad innymi graczami.

Grajing Vikings War of Clans na PC jest o wiele łatwiejsze, jeśli dołączysz do jednego z klanów. Bez sojuszników nie możesz pokonać zjednoczonych wrogów.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi