Wojna klanów wikingów

Alternatywne nazwy: Wojna klanów wikingów

Gra Wojna klanów Wikingów na komputerze idź swoją drogą wojownik

Plarium regularnie zadowala fanów strategii MMO nowymi produktami do gier. Wojna klanów Vikings wyszła w 2015 roku. , i od tego czasu podnosi poprzeczkę popularności dzięki regularnym aktualizacjom. Gra została opracowana jako aplikacja mobilna, w której gracze z całego świata mogli zjednoczyć się w klanach wikingów i wypowiadać się przeciwko wrogom.

Proponowana fabuła jest bardzo dynamiczna i różnorodna. Należy również powiedzieć, że Wojna Klanów Wikingów można pobrać na komputer za darmo, a także opracować własną historię. Jednak wraz z tym zapewniany jest element finansowy, gdy zasoby, artefakty i przepompownie są dostępne w celu przyspieszenia promocji i rozwoju. Zarabianie jest jak darmowy system, ale w ustawieniach można wyłączyć ofertę inwestowania prawdziwych pieniędzy.

Głównym zadaniem graczy jest przejęcie Miejsca Mocy, które znajduje się w centralnej części dowolnego królestwa. Jest to możliwe tylko jako część twojego klanu.

Przywódca klanu, któremu udało się to zrobić, zostaje królem królestwa z zdobytym Miejscem Mocy i może przypisać dowolnemu z podwładnych jeden z 16 przewidzianych tytułów. Po zostaniu właścicielem nowej rangi gracz doświadcza wszystkich swoich wpływów, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Cechy charakterystyczne gry

Kolejnym ważnym szczegółem od 2017 roku była możliwość pobrania Wikingów z Wojny Wikingów na swój komputer. W takim przypadku scenariusz i zadania pozostają takie same:

 • Twórz i ulepszaj klany
 • Rozwijaj własne miasto, budując niezbędne urządzenia
 • Wydobywanie surowców (żywność, minerały, drewno, metal)
 • Gromadzenie waluty gry (srebro i złoto)
 • Wrzuć głównego bohatera
 • Weź udział w bitwach
 • Osiągnij główny cel

graczy staje się yarlami i klanami wraz z maksymalnie 100 członkami. Każda ma unikalną heraldykę, hasło, nazwę i hierarchię:

 • Chieftain
 • The Elders
 • Generałowie
 • Warriors
 • Zwykły

Gra

Wikingów Wojna klanów jednoczy ludzi z całego świata, a sama składa się z różnych królestw zamieszkałych przez 45 000 graczy. Każdy z nich buduje własne miasto, dzięki czemu może swobodnie przemieszczać się po terytorium swojego rodzinnego królestwa. Można nawet przenieść osobistą osadę do innego królestwa, ale tylko raz, więc zastanów się dokładnie przed fatalnym krokiem.

Trochę o bitwach

Wszyscy wiedzą, jak surowi są Wikingowie, spędzając całe swoje świadome życie na podbojach. Właśnie temu poświęcona jest gra Wojna Klanów Wikingów, chociaż nie wyklucza się ważnej części ekonomicznej.

Tutaj walczą wszystkie klany i królestwa. W ramach „bitwy klanowej” na arenie znajdują się przedstawiciele grup z różnych królestw, aby zmierzyć siłę i umiejętności. Wynik bitwy zależy od tego, jak dobrze twoi wojownicy są pompowani. Zwycięzca otrzymuje premię przez cały tydzień nowa wiedza przybywa w przyspieszonym tempie, a poziom budowy i rozwój zasobów cytadeli są przyspieszone o 10%.

Również gra Viking War of Clans organizuje ogromne turnieje królewskie. Królestwa są losowo łączone i rozpoczyna się bitwa. Zwycięzca otrzymuje kopalnię Złota Bogów, w której wydobycie metalu szlachetnego jest dziesięć razy wyższe niż w klasycznych kopalniach złota.

Kolejna gra wojny klanów Wikingów w obrębie klanu pozwala tworzyć oddziały szturmowe do atakowania miast wroga. W ramach wzajemnej pomocy gracze mogą wymieniać zasoby, przydatną wiedzę i umiejętności, które tworzą silne sojusze między przyjaznymi sobie klanami.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi