The Walking Dead: The Road to Survival

Alternatywne nazwy: The Walking Dead: Road to Survival

The Walking Dead: The Road to Survival - Jeden nie jest wojownikiem w terenie, szczególnie w postapokalipsie

Gra The Walking Dead: The Road to Survival - gra fabularna studia Scopely, stworzona na podstawie tytułowej serii. Spotkasz tu postacie, które od dawna kochasz, i weźmiesz bezpośredni udział w swoich ulubionych scenach filmowych. Będziesz musiał zebrać idealną grupę ocalałych i iść z nimi na wyprawy, zaangażować się w rozwój miasta i społeczności, chronić ją.

Rozpoczęcie gry, pierwsze wejście

Przy pierwszym wejściu wchodzisz do bitwy wraz z Rickiem i Maggie. Byłeś otoczony przez dwóch chodzących mężczyzn, aby zaatakować, najpierw wybierz kogo, a następnie kliknij, kto zaatakuje. Podczas zadawania lub przyjmowania obrażeń pasek adrenaliny postaci jest wypełniony. Gdy pasek jest pełny, możesz użyć potężnego ataku. Różni wojownicy mają swoje unikalne pływy, które są ich cechą charakterystyczną.

Druga bitwa będzie już przeciwko Zbawicielowi, trudniej będzie sobie z nimi poradzić niż z zombie. W tej bitwie poznasz klasy bohaterów:

  • silny
  • szybki
  • czujność
  • życia

Czujność ma przewagę nad silnym, silnym kontra postem, postem wytrwałym, wytrwałym kontra ostrzeżenie. Strzałki są wyświetlane obok postaci zadających dodatkowe obrażenia wybranemu wrogowi. Pamiętaj, że silne i szybkie są postaciami do walki w zwarciu, ale czujne i trwałe są postaciami z dystansu.

Twoja druga bitwa została wygrana. Ale nie relaksuj się, jesteś otoczony kolejną grupą Zbawiciela, dowodzoną przez Nigan. I podobnie jak w serii, Rick traci wielu dobrych przyjaciół. Zaraz potem gra The Walking Dead: The Road to Survival zabiera nas dwa lata temu, gdy grupa ocalałych przybyła do bram miasta Woodbury. Zostajesz przyjęty do społeczności, ale w zamian poprosiłeś o pomoc i wsparcie w rozwoju miasta. Teraz musisz walczyć o to miasto i jego mieszkańców. Zrobić wszystko dla jego rozwoju i ochrony. Twoim pierwszym zadaniem będzie wycieczka do Home March. Ale najpierw musisz wezwać nowego ocalałego, aby ukończył swój zespół. Pamiętaj, że drużyna może mieć do 5 wojowników, których wybierzesz ty i szósta postać specjalna. Nie wpływasz na jego wybór, on dołączy do ciebie w niektórych misjach i doda bonusy do całej drużyny.

Bitwa podzielona jest na fale, w sumie może być ich maksymalnie trzy. W każdej fali musisz zabić chodzących lub żywych przeciwników. Połącz klasy swoich wojowników z klasami przeciwników, aby zadać duże obrażenia. Wypełnienie skali pływu jest zachowywane od fali do fali. Jeśli nie wydałeś go w pierwszych etapach, możesz go użyć w bardziej odpowiedniej sytuacji.

Zarządzanie miastem

Możesz budować i ulepszać konstrukcje, które pomogą ci przetrwać w walce z piechurami i innymi ludźmi. W punktach produkcyjnych surowce są wykorzystywane do budowy i ulepszania miasta. Popraw je, aby zwiększyć wydajność. Surowce muszą być przechowywane w magazynie surowców, zwiększając jego poziom, zwiększasz jego pojemność. Z kolei surowce są wykorzystywane do budowy domów, w których żyją ci, którzy przeżyli. Głównym budynkiem jest ratusz, cała działalność miasta koncentruje się tutaj. Im wyższy poziom ratusza, tym więcej możesz budować budynków i tym wyższe będzie twoje zdrowie w wojnach frakcyjnych. Ważnym warsztatem jest tworzenie i ulepszanie przedmiotów i sprzętu. Teren treningowy podniesie poziom ocalałych i poprawi ich. Z każdym nowym poziomem ratusz otwiera nowe unikalne budynki.

Pobierz The Walking Dead: Droga do przetrwania na komputerze, możesz użyć emulatora Androida Bluestacks. Umożliwi to uruchamianie dowolnych gier lub programów na Androida na komputerze. Aby to zrobić, najpierw pobierz i zainstaluj, a dopiero potem zainstaluj samą grę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi