Machiny Wojenne

Alternatywne nazwy: Var Carsine

Game War Machines to twoje ulubione czołgi.

Gier na czołgach wypełniło wirtualną przestrzeń, a taką obfitość można dostrzec na różne sposoby. Z jednej strony daje wybór, ale z drugiej jest o wiele trudniej znaleźć tę cenioną zabawkę, która spełnia wszystkie wymagania doświadczonego czołgisty. Firma Fun Games For Free oferuje własną wersję bitew w postaci projektu gry wojennej.

Zostało wydane po raz pierwszy w listopadzie 2015. , a rok później został dostosowany do platformy Android. W tej chwili War Machines pobrało ponad 10 milionów pobrań. użytkowników. Gra jest teraz dystrybuowana bezpłatnie, ale tradycyjnie płatne treści dla fanów przyspieszają bieg wydarzeń i otrzymują dodatkowe bonusy. Niektóre towary można kupić za 25,99 2 699,99 UAH. , ale jeśli zapłacisz miesięczną opłatę, otrzymasz konto premium, w którym nagrody są poważniejsze, a czołgi są znacznie bardziej strome. Aby grać na urządzeniu mobilnym, pamiętaj, że rozmiar zabawki to 69 M, a wersja Androida musi wynosić co najmniej 4. 1. Jeśli zdecydujesz się pobrać War Machines na komputer, to iOS 7. 1 i wyżej.

Cechy zabawki Var Mashines.

 • Jasna grafika
 • Dynamiczne bitwy
 • Kilka lokalizacji do wyboru
 • Asortyment zbiorników i konieczność ich pompowania
 • Pojedyncze i zespołowe typy walk

Natychmiast po zainstalowaniu gry War Machines gracz wchodzi do hangaru, w którym przechowywane jest jego wyposażenie. Istnieje naprawa i modernizacja maszyn, ale aby móc je pompować do maksimum, potrzebujesz dużo pieniędzy. Złoto i diamenty są wymienione w grze. Zasoby złota są łatwe do zdobycia, aby regularnie wychodzić na pole bitwy i niszczyć wrogów. Diamenty są bardziej wartościową walutą, a jeśli nie kupisz jej za prawdziwe pieniądze, możesz dostać ją za darmo tylko po udanej pracy i walkach z graczami na żywo.

Oprócz kamieni szlachetnych, kanister z paliwem jest także cennym artefaktem jako nagrodą. Co jakiś czas odbywają się turnieje, w których zwycięzcy otrzymują cenne nagrody. Początkujący muszą najpierw przejść, przejść inicjację ognia i zdobyć doświadczenie, a zatem dostępny jest tylko tryb dla pojedynczego gracza. Ale nawet fajnie jest jeździć po polu, wyśledzić i niszczyć wrogów, zbierać z nich monety i zbierać inne bonusy:

 • Zestawy do przywracania zdrowia
 • Zbiorniki paliwa
 • Leaks
 • Gold
 • Stars

Dopiero po osiągnięciu określonego poziomu możliwa będzie współpraca z innymi graczami i udział w masowych misjach. Do czasu, gdy twoje czołgi muszą zwiększyć wszystkie cztery cechy:

 • Bronu
 • Woda wodna
 • Shortness
 • Atak

Każda funkcja może zostać poprawiona o pięć kroków, więc jest wiele do zrobienia. Beczka, wieża, gąsienica i silnik są pompowane. Dodatkowo możesz zastosować wzór do skrzynki lub zastosować kamuflaż wybrany z menu. Sterowanie dość proste w lewym rogu strzałki pomaga wybrać kierunek ruchu, a po prawej stronie znajduje się celownik i przycisk strzelania. Czołgi mogą obracać wieżę, zabierać przedmioty w zasięgu wzroku, a skala nad sprzętem innych ludzi pokazuje procent obrażeń. Zawsze są przeszkody na stronie, a jeśli przejdziesz przez mur, nie zobaczysz ani ciebie, ani wroga. Pomaga to stworzyć efekt zaskoczenia, gdy nie wiesz, która strona będzie zagrożona. Jest także przyjemne, że istnieje wybór miejsc na pustyni, lasów, miast, zimowych krajobrazów. Niewątpliwie produkt jest jakościowy i godny uwagi. Aby to ocenić samodzielnie, pobierz ją już teraz.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi