Warhammer 40,000: Dawn of War

Alternatywne nazwy: Warhammer 40,000: Dawn of War

Warhammer 40,000: Dawn of War - komputerowa gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Gry Warhammer 40,000: Dawn of War zakłada wyraźną koncentruje myślenia taktycznego. Twórcy gry, firma Relic Entertainment, wykonane jako Wargame board Warhammer 40,000. Ukazały się trzy części, tak ciekawy dodatek do historii: Winter Assault Dark Crusade, Soulstorm.

W Internecie jest Warhammer 40,000: Dawn of War wideo i screeny, oprócz przeglądu, co daje dobrą podstawę do zapoznania się z rozgrywki. Jeśli nie jesteś fanem serii tych gier. Po przeczytaniu, można spieszyć się i odwiedź witrynę i pobrać Warhammer 40,000: Dawn of War.

Gra Warhammer 40k Dawn of War przeniesie Cię do świata fantasy Warhammer 40,000, co jest na planecie Tartaru. Ty bohater - jeden z marines, marines związane z wyścigu.

Zasadniczo istnieją takie rasy:

• Space Marines;

• Orkowie;

• Chaos;

• Eldar.

Space Marines - są przedstawiciele wyższych, którzy genetycznie stworzonych na obraz "synami" tego samego Cesarza. To najpotężniejsze myśliwce.

Orkowie - barbarzyńcy, które istnieją w imię walki. Przedstawiane w postaci ogromnych weirdos zielonych skórze. Na czele z ich głównej Orkamungus.

Chaos - ci zdrajcy i wycofał Kosmicznych Marines, którzy znaleźli się pod złym wpływem bogów Chaosu. Ale w grze o nazwie Alpha Legion.

Eldar - przedstawiciele najstarszej rasy. Ich technologie są lepsze od innych.

Początkowo gry Warhammer 40,000: Dawn of War Będziesz grać przeciwko rasy orków, ale później będziesz sobie sprawę, że to nie jest najgorszy z wrogów. Chaos Space Marines, ponieważ przedstawiciele - są prawdziwymi wrogami.

Cała fabuła gry pełna jest skomplikowanych i plavnoperetekayuschih konfliktów między rasami gry.

W całej rozgrywki można zebrać środki na budowę bazy danych, a także na rozwój technologii. Zasoby dla coraz chwycić i własnych punktów kontrolnych. Są stałym źródłem zasobów. Ale musimy przestrzegać, że tempo produkcji nie spadnie.

Od taktyka wersji - po prostu wysłać wojska do bitwy - może spowodować, konieczne jest uważne monitorowanie indywidualnych cech każdego znaku swojej armii. Możliwe jest również, aby uzupełnić swoją armię nowych graczy prosto do walki. To tylko liczba żołnierzy i sprzętu w ogóle jest ograniczona.

Gry otrzymał najlepsze recenzje, jak w zagranicznych i rosyjskich dziennikarzy.

Graficzne jakość gry Warhammer 40,000: Dawn of War reprezentowane na wysokim poziomie. Obraz ma jasne i jasne obiekty. W ogóle nie są na tyle realistyczny obraz.

Z akompaniamentem muzycznym jest również nie ma problemu, bo wybierz odpowiedni album, aby utrzymać pewien otoczenie.

Gry Warhammer 40,000: Dawn of War w trybie pojedynczym. Być może bawić się z przyjaciółmi w drużynie nie uda, ale polecam to ekscytująca gra, warto spróbować.

 

Warhammer 40,000: Dawn of War

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi